farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

debrzyna    2031

Kupiłem u niego prasę Sprzęt sprowadza z Francji Jest tylko umyty sprawdzony czy działa czyli czy sie obraca i tyle Trzeba dobrze sie znać i wiedziec gdzie popatrzeć Można potargować Transport tez załatwi jak potrzeba  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8

Witajcie ponownie. Kupiłem coś zupełnie innego niż was pytałem. Myślę, że na moje potrzeby wystarczy i nie będzie gorsza od poprzedniej. Pytanie tylko jak się to obsługuje bo nic nie widać do środka a w starej se patrzyłem po napinaczu i pomiedzy pasy. Podejrzewam, że po manometrze? Czyli jak jest na zielonym czy na czerwonym to puszczam siatkę i trzymam puki nie utnie czy jak? Skąd będę wiedział, że jest dobrze owinięte? Ponoć nóż ustawiony na 2.5obr.

IMG_20210612_113606.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12193

https://youtu.be/oWvoV9jDj3w


Mój_ulep napisał:

Witajcie ponownie. Kupiłem coś zupełnie innego niż was pytałem. Myślę, że na moje potrzeby wystarczy i nie będzie gorsza od poprzedniej. Pytanie tylko jak się to obsługuje bo nic nie widać do środka a w starej se patrzyłem po napinaczu i pomiedzy pasy. Podejrzewam, że po manometrze? Czyli jak jest na zielonym czy na czerwonym to puszczam siatkę i trzymam puki nie utnie czy jak? Skąd będę wiedział, że jest dobrze owinięte? Ponoć nóż ustawiony na 2.5obr.

IMG_20210612_113606.jpg

jaki jest w niej sterownik ? zewnetrznie podobna do feraboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
11 godzin temu, camo napisał:

Znacie jakieś strony takie jak ta z maszynami? https://agromil.pl/ tylko chodzi o to żeby były bliżej południowej Polski.

A co dokładnie ciebie interesuje?

2 godziny temu, conny napisał:

jestem z okolic Radomia.

O ziomal powiatowy a jaka gmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
12 minut temu, PRIMO napisał:

A co dokładnie ciebie interesuje?

O ziomal powiatowy a jaka gmina ?

Ja jestem na granicy z Czechami czyli cała Polska. Chodzi mi właśnie o taki sklep z maszynami gdzie najlepiej żeby były ceny podane i był szeroki wybór maszyn bo chciałbym maszyny od jednego dealera na dofinansowanie podpytać. Skoro o tym to jak się zapatrujecie na maszyny Euro masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8
37 minut temu, slawek74 napisał:

https://youtu.be/oWvoV9jDj3w

 

jaki jest w niej sterownik ? zewnetrznie podobna do feraboli

 

Nad wałkiem jest rozdzielacz do którego idą dwa węże a z niego wychodzą do kabiny trzy linki z trzema wajchami, jedna podbierak, druga komora a trzecia siatka.

Żadnych czujników tylko ten manometr i licznik otwarć klapy.

Pisze na niej po włosku.

I jeszcze jedno jak się tym jeździ? Mogę sobie jeździć dopóki nie zacznie zbijać a później ile traktor zdoła to dobijać podobnie jak zbierającą czyli ile podbierak nastarczy czy tak jak pasową czyli niskie biegi i wysokie obroty od początku do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
2 minuty temu, Mój_ulep napisał:

Nad wałkiem jest rozdzielacz do którego idą dwa węże a z niego wychodzą do kabiny trzy linki z trzema wajchami, jedna podbierak, druga komora a trzecia siatka.

Żadnych czujników tylko ten manometr i licznik otwarć klapy.

Pisze na niej po włosku.

I jeszcze jedno jak się tym jeździ? Mogę sobie jeździć dopóki nie zacznie zbijać a później ile traktor zdoła to dobijać podobnie jak zbierającą czyli ile podbierak nastarczy czy tak jak pasową czyli niskie biegi i wysokie obroty od początku do końca?

Jedziesz troche lewa strona troche prawa. Na początek mniejsze obroty i jak zacznie już ładnie wyciągać to gaz i jazda. Manometr jak jest oznaczony? Kolory czy w barach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

A co dokładnie ciebie interesuje?

O ziomal powiatowy a jaka gmina ?

Jastrzębia , jakiś czas temu rozmawialiśmy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Jedziesz troche lewa strona troche prawa. Na początek mniejsze obroty i jak zacznie już ładnie wyciągać to gaz i jazda. Manometr jak jest oznaczony? Kolory czy w barach? 

Kolory. Pomyliłem się i edytuję. Zielony jest tylko na godzinie 12. Wcześniej połowa to odcienie żółtego a późniejsza połowa czerwonego.

Bary też są. Teraz nie mam jak do niej wyjść więc posługuję się zdjęciami z telefonu:

Screenshot_20210613-122650.png

Edytowano przez Mój_ulep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

No to na 100% jak jest na zielonym to puszczasz siatke. Najlepiej tak przy końcu, ale nie przesadzaj z czerwonym  bo szkoda łańcuchów. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Za to tyle pinindzów? Trochę przesada, ja podobny na sprężynach pogonił za 9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4404
28 minut temu, 6465 napisał:

Za to tyle pinindzów? Trochę przesada, ja podobny na sprężynach pogonił za 9000

Ja mam zamiar 3 m na sprezynach Euro maszu (15ha obrobil)za 9000 wystawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
28 minut temu, FarmerDyzio napisał:

miałeś agrofavtowy na 6 łapach ?

Na 7.

5 minut temu, Baks00 napisał:

Ja mam zamiar 3 m na sprezynach Euro maszu (15ha obrobil)za 9000 wystawic

Maszyny sporo podrożały wystaw ponad 10500, za dychę oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318
2 godziny temu, Mój_ulep napisał:

Kolory. Pomyliłem się i edytuję. Zielony jest tylko na godzinie 12. Wcześniej połowa to odcienie żółtego a późniejsza połowa czerwonego.

Bary też są. Teraz nie mam jak do niej wyjść więc posługuję się zdjęciami z telefonu:

Screenshot_20210613-122650.png

Czy to nie prasa  z której warfame zbudowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8

@migacz Ja nie wiem. Nie słyszałem o takiej firmie ale szukając ponad rok i po oglądnięciu tylu pras bliżej i dalej i w różnych cenach i z różnymi systemami uznałem, że ta jest w najlepszym stanie w stosunku do ceny i była 15 km ode mnie więc odpadła laweta a i jechać też nie musiałem po nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4404
24 minuty temu, 6465 napisał:

Na 7.

Maszyny sporo podrożały wystaw ponad 10500, za dychę oddasz.

No warto moze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj