Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

pawel885    2279
Przed chwilą, pafnucy napisał:

weź kuźwa najpierw premię dostań i skończ te pojebane pytania zadawać.

nie dostanie premii jak biznesplanu im nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10002
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

jak się ma 12 lat to można takich rzeczy nie rozumieć, weź go któryś panie moderatorze zbanuj i będzie spokój.

Jeno napierw niech potwierdzi czy to multikonto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14183
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Pafnucy się wkurwil. 

@Cebulj widzisz co robisz ? Jeszcze się nam w ch*jom pafnucy przekreci

W jego wieku tak się denerwować 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19840
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Jeno napierw niech potwierdzi czy to multikonto :D

Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Albo kupićziemie od rodzicow i kupie uzywany traktor i sprzet utroche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Toć mówię. Nie ma żartów. Ja młodszy od Pafnuca i miał stan podzawałowy😯

poważnie? skąd wiesz że miałeś? w szpitalu wylądowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

coś takiego dla Ciebie, zapytaj rodizców może ze 2 dywany pozwolą Ci obrabiać.

2 minuty temu, Cebulj napisał:

Albo kupićziemie od rodzicow i kupie uzywany traktor i sprzet utroche

 

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, pafnucy napisał:

poważnie? skąd wiesz że miałeś? w szpitalu wylądowałeś?

Badania sobie robiłem i wyszło że miałem. I chyba nawet wiem kiedy ;) jak wróciłem z pracy po cało nocnej jeździe i siadlem cały dzień na kombajn, później się jakoś dziwnie czułem i wyszło czemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Badania sobie robiłem i wyszło że miałem. I chyba nawet wiem kiedy ;) jak wróciłem z pracy po cało nocnej jeździe i siadlem cały dzień na kombajn, później się jakoś dziwnie czułem i wyszło czemu 

Ile Ty ode mnie starszy? 92-93 rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na jakim badaniu to wyszło?

1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Badania sobie robiłem i wyszło że miałem. I chyba nawet wiem kiedy ;) jak wróciłem z pracy po cało nocnej jeździe i siadlem cały dzień na kombajn, później się jakoś dziwnie czułem i wyszło czemu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Ciut starszy od Ciebie jestem. Ćwiartke minąłem

Przed chwilą, pafnucy napisał:

na jakim badaniu to wyszło?

 

Szereg badań mi robili. Nie mam pamięci do tego doktorskiego nazewnictwa. I dalej człowieka to nie nauczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14183

Cielaczki zarejestrowane, kupiec powiadomiony  jutro puścić przelew i czekać na paszporty. Rano by jechać oleju do cyklopa kupić 🤔 trza po maluj myśleć o spaniu ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
11 minut temu, Uziu92 napisał:

coś takiego dla Ciebie, zapytaj rodizców może ze 2 dywany pozwolą Ci obrabiać.

 

dodaj 10 lat jesli umiesz do tych 12 i ci wyjdzie ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12219
pafnucy napisał:

1 minutę temu, Cebulj napisał:

A zetor major 80 km

weź kuźwa najpierw premię dostań i skończ te pojebane pytania zadawać.

😁😁😁 aleś nerwa złapał 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

taa a zadajesz pytania jakbyś miał max 12, trolujesz, piszesz o takich rzeczach, o których w tym wieku pisać nie wypada tym bardziej publicznie, jarasz się jakimiś silikonowymi babami, więc albo masz te 12 lat co by było lepsze dla Ciebie, bo to by tłumaczyło Twoje zachowanie, albo się nie przyznawaj i nie kompromituj skoro masz te 22 lata.

Edytowano przez Uziu92
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10002
9 minut temu, gregor1284 napisał:

Cielaczki zarejestrowane, kupiec powiadomiony  jutro puścić przelew i czekać na paszporty. Rano by jechać oleju do cyklopa kupić 🤔 trza po maluj myśleć o spaniu ☺️

Mogę Ci wysłać jak potrzebujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

taa a zadajesz pytania jakbyś miał max 12, trolujesz, piszesz o takich rzeczach, o których w tym wieku pisać nie wypada tym bardziej publicznie, jarasz się jakimiś silikonowymi babami, więc albo masz te 12 lat co by było lepsze dla Ciebie, bo to by tłumaczyło Twoje zachowanie, albo się nie przyznawaj i nie kompromituj skoro masz te 22 lata.

ja nie jeden się fascynuje na tym świecie. Popatrzeć se mogę co najwyżej z moimi warunkami fizycznymi. Zapytac sie nie moge co lepiej wziasc czy sprzet czy ciagnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

najpierw napisz biznes plan, spełnij wszystkie warunki, zdobądź wykształcenie rolnicze, dostań hajs i dopiero pytaj, unijna dotacja to nie baba że od d*py strony się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj