Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25722
7 minut temu, akooo napisał:

Pioter to na czym ty tak oszczędzasz?

Jak większość chłopów - na kobicie.🤣

7 minut temu, akooo napisał:

Pioter to na czym ty tak oszczędzasz?

Jak większość chłopów - na kobicie.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Chłoporobotnik napisał:

Przed chwilą, akooo napisał:

Pioter to na czym ty tak oszczędzasz?

Na wszystkim na czym mogę- nigdzie z chałupy nie chodzę jak nie muszę czyli żadne wyjściowe jedzenie, spotkania towarzyskie poza kilkoma starymi znajomymi raz na ruski rok, na ogrzewaniu na piętrze, na prądzie bo siedzę przed komputerem przy lampce, na ubraniach bo kupuję mało i raczej mało zużywam, paliwo w sumie też, bo jak mogę to albo piechotką do sklepu albo rowerem, jedzenie proste i raczej w większości swoje, raczej nie kupuję cudów w sklepie typu wędliny, cudaczne serki, płatki itp. Nie skąpię tylko na hobby w zasadzie.

Dogadalibysmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4923
1 minutę temu, pafnucy napisał:

a wóda?

Wbrew pozorom wcale tak dużo nie kupuję czystej- większość spożywanej to "darowana", jak już to raczej spirytus na nalewkę i miodówkę.

@Agrest No to na pierwszym miejscu- sądzę, że chyba najwięcej na tym zaoszczędzam.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, akooo napisał:

Dogadalibysmy się.

łoooo. ale Ty musi żonę masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16891
akooo napisał:

Chłoporobotnik napisał:

Przed chwilą, akooo napisał:

Pioter to na czym ty tak oszczędzasz?

Na wszystkim na czym mogę- nigdzie z chałupy nie chodzę jak nie muszę czyli żadne wyjściowe jedzenie, spotkania towarzyskie poza kilkoma starymi znajomymi raz na ruski rok, na ogrzewaniu na piętrze, na prądzie bo siedzę przed komputerem przy lampce, na ubraniach bo kupuję mało i raczej mało zużywam, paliwo w sumie też, bo jak mogę to albo piechotką do sklepu albo rowerem, jedzenie proste i raczej w większości swoje, raczej nie kupuję cudów w sklepie typu wędliny, cudaczne serki, płatki itp. Nie skąpię tylko na hobby w zasadzie.

Dogadalibysmy się.

Obawiam się, że Pjoter nie szuka żadnego związku. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4923
1 minutę temu, DANDYS napisał:

znalazł

Słowo klucz. Pod siebie to wątpię a i szukać się nie chce. W domu ciepło, przyjemnie, męczyć się z zagadywaniem nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3234

nie raz nie trzeba rozmawiać wazne ze jest u boku i jest lepiej .ale nie raz masz ochote wyrzucić przez okno z 10 pietra 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16891
Agrest napisał:

.

Musi żona przez ramię spojrzała żeś wpis usunął 😂🤣 widziałem co tam było. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
34 minuty temu, PAN88 napisał:

Bronisze jeszcze?

Ja mocno popłynełem w sobotę i dopiero wczoraj wieczorem wróciłem do domu

Tak jeszcze  Bronisze ale właśnie już sprzedałem.od rana 300kilo papryki nie mogłem sprzedać.zero ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4923
1 minutę temu, Bananek napisał:

związku

Jak słyszę to słowo to od razu przypomina mi się jedna sytuacja.

Wstąpiłem kiedyś już jako absolwent do technikum, tak w odwiedziny, stare śmieci obejrzeć. Spotkało się kilku nauczycieli, a większość znała moje podejście. I nauczycielka od rosyjskiego pyta- Pjoter, jak tam jesteś w jakimś związku? Ja na to- taa, chyba radzieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, DANDYS napisał:

nie raz nie trzeba rozmawiać wazne ze jest u boku i jest lepiej .ale nie raz masz ochote wyrzucić przez okno z 10 pietra 🤣

Ale przypominasz sobie że w parterowce mieszkasz i wiesz że to i Tak nic nie da 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16891
HF86 napisał:

1 minutę temu, DANDYS napisał:

nie raz nie trzeba rozmawiać wazne ze jest u boku i jest lepiej .ale nie raz masz ochote wyrzucić przez okno z 10 pietra 🤣

Ale przypominasz sobie że w parterowce mieszkasz i wiesz że to i Tak nic nie da 😂

.... I zaczynasz kopać głęboki dół pod oknem żeby wyrzucając z parteru połamała sobie jak najwięcej..... Ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25722
5 minut temu, Bananek napisał:

Musi żona przez ramię spojrzała żeś wpis usunął 😂🤣 widziałem co tam było. 😉

Nie, net wariuje i chwilę wcześniej dwa razy jest zamieszczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie ja nie to żem miał na myśli. To tylko tak po koleżensku😳 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16891
Chłoporobotnik napisał:

1 minutę temu, Bananek napisał:

Wystarczy mieć dobrą kobietę i nie wymyślasz nic z tych rzeczy

Ale Ty też musisz być dobry...

Ja jestem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3234
5 minut temu, Bananek napisał:

Wystarczy mieć dobrą kobietę i nie wymyślasz nic z tych rzeczy

teraz nad Toba stoi żona ?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj