Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

gregor1284    14116
14 minut temu, dsbh napisał:

Czym się praca od roboty różni 🤔 ?

Czyli w tym roku idą na łatwiznę. Jeżeli chodzi o kasę to to część osób podpisała koperty i były osoby które w ogóle nie były w kościele.

Myślałem, że Ty jakieś kino Bollywood oglądasz :ph34r:. Nie chcę Cię straszyć ale ona jest dużo starsza od Ciebie. Pomijam oczywiście ilość wirusów jakie możesz ściągnąć na komputer oglądając ją.

 

Wieje. -2 i dość ślisko na lokalnych drogach.

Ale zdrowa rura 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, dsbh napisał:

Czym się praca od roboty różni 🤔 ?

Czyli w tym roku idą na łatwiznę. Jeżeli chodzi o kasę to to część osób podpisała koperty i były osoby które w ogóle nie były w kościele.

Myślałem, że Ty jakieś kino Bollywood oglądasz :ph34r:. Nie chcę Cię straszyć ale ona jest dużo starsza od Ciebie. Pomijam oczywiście ilość wirusów jakie możesz ściągnąć na komputer oglądając ją.

 

Wieje. -2 i dość ślisko na lokalnych drogach.

Jest super kobitka. Akurat telefon mam zawirusowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W realu sobie znajdź, a nie podniecasz się fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
14 minut temu, soltys48 napisał:

Mam nadzieję że wrócę do poniedziałku

Głównie o te ośki chodzi,  bo z kim je  wrzucę? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, soltys48 napisał:

Mam pewne podejrzenia kto to 😁

Wpadł w sumie przez własną głupotę wysyłając treści zoofilskie do koleżanki, mógł wysyłać bezpośrednio do krowy.   :P  Krowa się pewnie poskarżyła że do niej nie pisze i zaczął grozić koleżance że nie przekazuje nic krowie.   :P  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
GRZES1545 napisał:

U mnie wczoraj taka msza była, odiara dobrowolna kto chciał to  dał nie to nie, po 10 czy 20zł ludzie pod churem w koszyczku zostawiali, niektórzy w kopertach. 

10zł to bym się wstydził w ogóle przyjść tyle dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592

Czemu ? i z 10 groszy  powinien się cieszyć... Ludzie walą grubą kasę , sami katabasa nauczą a potem narzekają ,że zdziera

Edytowano przez Sylwekx25
  • Like 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592

Chwała mu za to. U nas ten nowy co teraz nastał to podobno też taki ludzki ksiądz. Ale ten co był tu przed poprzednim przez ostanie 12 czy 13 lat to szkoda słów. Kawał ch*ja reszta dziada. Wyzywanie ludzi od ciemnej masy , pogan i dziadów było na porządku  dziennym.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
9 minut temu, Bananek napisał:

10zł to bym się wstydził w ogóle przyjść tyle dać.

Wstyd to kraść i bez gaci łazić

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
Sylwekx25 napisał:

Ale ten co był tu przed poprzednim przez ostanie 12 czy 13 lat to szkoda słów. Kawał ch*ja reszta dziada. Wyzywanie ludzi od ciemnej masy , pogan i dziadów było na porządku  dziennym.

nikt nikogo w parafii nie trzyma. jakbym miał takiego wyzywającego to bym do sąsiedniej parafii chodził. w promieniu 10km mam 4 kościoły.


jak nie wiecej


jak nie wiecej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Te przepisy tez sa powalone raz w tv było ze chłop miał jedno jajko i go do seminarium nie przyjęli bo musi mieć 2 jajka w torbie.:DMusi macają.

Edytowano przez Strongman
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5592
8 minut temu, Bananek napisał:

nikt nikogo w parafii nie trzyma. jakbym miał takiego wyzywającego to bym do sąsiedniej parafii chodził. w promieniu 10km mam 4 kościoły.

 

jak nie wiecej

 

jak nie wiecej

Nikt nie trzyma ale parafia i kościół należy do ludzi nie księdza on ma tylko wykonywać posługę dla ludzi a nie traktować ich gorzej lub lepiej w zależności od zasobności portfela i chojności "na kościół" . Np  kasa za pogrzeb jeśli rodzina zapłaciła tyle ile wynosił cennik i nie sypnęła chojnie groszem ponad program to na pogrzebie było wypominanie takiego a nie innego życia nieboszczyka na kazaniu a jak rodzina bogata to by od razu drabinę do nieba przystawił tak wychwalał mimo ,że jeden czy drugi nieboszczyk całe życie kościół drugą stroną ulicy omijał. No ale wkońcu plecy w kurii się skończyły i przenieśli go na jakąś bidę do miasta 😂


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

@soltys48 z Tucholi to lepiej jechać na Chojnice, Jastrowie i do walcza.  Czy na sempulno, wyrzysk i na walcz Szczecin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja tez jestem zdania ze będzie kolejny i tyle,tez mi pozmieniał godziny i zrobił na 8 a wcześniej było na 9, są jeszcze inne godz ale człowiek przyzwyczajł się na 9 bo nie trzeba rano wstawać żeby zrobić obrządek a w niedziele chciało by się pospać ciut dłużej.Zresztą ludzie tez się przyzwyczaili bo potem postoją sobie porozmawiają bo cały tydzień nikogo nie widzą jak to na wsi.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
1 godzinę temu, Bananek napisał:

10zł to bym się wstydził w ogóle przyjść tyle dać.

Wstyd to kraść Bananku, dla niektórych 10zl może to mało a dla niektorych może to być 4 bochenki chleba🥖. Idąc tym tokiem myślenia bez grubego portfela wstyd być wierzącym 🤔?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj