Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

+2. Sypnęło śniegiem przez 10 minut ale wszystko się rozpuściło. @pafnucy - a jak po tamtej stronie rzeki ? Kumpel zaczął jeździć spiningować na jakieś starorzecze w Białobrzegach i za każdym razem wraca  ze szczupensem. Ty łazisz na ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14282
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Ty mówiłeś żeś taki tancerz to może ciebie nagrali jak Merylin wyrwałeś, tylko skarpetki się nie zgadzają 😉

A gdzie tam, ja takich ruchów nie znam 

32 minuty temu, 6465 napisał:

Ty czasem  nie nazywasz się Gessler? 

Gęśler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

Robiłem rano porządki w piwnicy i znalazłem karton do którego dawno nie zaglądałem, a tam... Agrosar 4x5 L z 2015 roku, myślicie że podziała jeszcze? Od jesieni x roku leży w ciepłej piwnicy. 

20211123_100216.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4987
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Od tego zima żeby śnieg był i mróz.

Ani jedno ani drugie nie potrzebne. No jeszcze śniegu z 20cm w ciągu całej zimy może być, trochę wody chociaż. A ten mróz to tak potrzebny jak urwie majtki. 

4 stopnie, słonecznie.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1570
5 minut temu, EmilPlayP napisał:

Robiłem rano porządki w piwnicy i znalazłem karton do którego dawno nie zaglądałem, a tam... Agrosar 4x5 L z 2015 roku, myślicie że podziała jeszcze? Od jesieni x roku leży w ciepłej piwnicy. 

20211123_100216.jpg

Agrosarem z 2017 juz otwieranym i jakims kilerem z 2012 opryskalem krzaki na rowie i wzięło. Wiec mysle ze to tez zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4987
9 minut temu, jahooo napisał:

Góral, co sniegu nie lubi, to tak jak murzyn z grenlandii

Nie wiem w którym miejscu ja góral? To że do gór w miarę blisko to nic nie znaczy, do Śląska też blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9338

dla mnie - to ty już górol :D

tych , co mieszkają w zamojskim też ci z zachodu nazywają "ukraina"

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1570
1 minutę temu, jahooo napisał:

dla mnie - to ty już górol :D

tych , co mieszkają w zamojskim też ci z zachodu nazywają "ukraina"

Tesc na Mazury mowi zachód. Dokladnie okolice Kętrzyna. Jego rodzicow wywiezli tam i sie tam poznali(okazalo sie ze mieszkali kilka km od siebie tutaj). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9338

Kradzione w necie! POSŁOWI KOWALSKIEMU GRAŻONO NA TARGU. POSZEDŁ KUPIĆ MLEKO, A SPRZEDAWCA SPYTAŁ CZY CHCE Z BAŃKI!

Edytowano przez jahooo
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1570
1 minutę temu, Strongman napisał:

Pada śnieg trzeba koła zmienić na zimowe.

Ja zawsze zmienialem jakos okolice 11 listopada ale w tym roku pozniej troche. U tesciowej zmienilem,w swoich dwóch tez,a tesc dalej jezdzi na letnich. Ale wyciagnalem zimówki zeby leżały pod ręką. Sam nie zmieni a mi sie "nie chce" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10158

Na mnie zmianę wymusiła awaria opony. Dwuletnia opona zrobiła sobie guza. Siatka pewno pękła... Chyba muszę C założyć do audi ,😂😂

27 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Ani jedno ani drugie nie potrzebne. No jeszcze śniegu z 20cm w ciągu całej zimy może być, trochę wody chociaż. A ten mróz to tak potrzebny jak urwie majtki. 

4 stopnie, słonecznie.

Zarówno mróz jak i śnieg potrzebny. Nie pitol głupot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17021
szymon09875 napisał:

Na mnie zmianę wymusiła awaria opony.

I podróż na Podlasie. 😉 W sumie to ty tak połowicznie te opony zmieniłeś. Łańcuch dotarł?


No, byki do piątku zaopatrzone, świnki tyż, można by się dalej brać za ogrzewanie. Chce mi się? W sumie to żonie powiedziałem, ze do końca listopada będzie tam ciepełko, a ta mi to wypomina co raz to chyba żeby podbudować moje ego powinienem przyspieszyć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14282
6 minut temu, Piotrek1975 napisał:

Ale dziś nie przyjemna pogoda zimny wiatr i popaduje.

Idealna pogoda do aplikacji nawozów naturalnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4987
33 minuty temu, szymon09875 napisał:

Zarówno mróz jak i śnieg potrzebny. Nie pitol głupot 

Też wierzysz w te rzekome wymrożenia robactwa? Bo ja nie bardzo. W tym roku zima była a robactwa więcej niż zeszłe lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj