Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

gregor1284    14181
31 minut temu, Cybulek17 napisał:

Mamy rekord 😅 5 tysięcy za odsada

Screenshot_20211025-222832_Facebook.jpg

Po 4 tysiące z miesiąc temu były jałowki lmy pod za cielenie, spod oceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
3 godziny temu, gomez181 napisał:

Byki hf już 10 netto jest???

Tydzien temu juz hfy po 10 netto poszly. tylko bardzo ladnw byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, gomez181 napisał:

Byki hf już 10 netto jest???

10 brutto dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

700.  Tyle lat znam gościa ze i sam by mógł ważyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

,, kochajmy się jak bracia a liczmy jak żydzi ''  też u mie brał taki co mu sam zważyłem krowe  , ale tylko raz tak się stało bo potem jakoś miał nie po drodze do mie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

znałem jednego co mogłem mu bydło dać i sam by sobie zwarzył i mi fakture wystawił  . Kisielski z pod siedlec , niestety już chyba nie skupuje a gość bardzo konkretny .

1 godzinę temu, pafnucy napisał:

10 brutto dostałem

Masz możę fotke tego bydlaka w galeri ? czy bardziej w rasie był HF czy HO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4460

Ja znam innego ale syn przejął  i jeden falszywy  ruch wykonał i renoma Starego (lata wyrabiana)poszła w piz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, jarecki napisał:

znałem jednego co mogłem mu bydło dać i sam by sobie zwarzył i mi fakture wystawił  . Kisielski z pod siedlec , niestety już chyba nie skupuje a gość bardzo konkretny .

Masz możę fotke tego bydlaka w galeri ? czy bardziej w rasie był HF czy HO ?

HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

ja znam taki zakład handlowy że jak coś się oddawało to polecenie przelewu szło w tym samym momencie co wydruk faktury, było tak za czasów kiedy jeszcze internet był na dyskietce i wchodził dopiero vat dla rolników RR, ale przyszły lata chude i zatrudniono tam kilku speców od marketingu by podnieśli obroty, przelewy wychodzą ostatniego dnia terminu i widać że ludzie się powoli boją oddawać, choć przyznam że całość interesu im się rozwinęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422
1 godzinę temu, Baks00 napisał:

Nie zwalajmy wszystkich  do jednego worka 

Wszyscy to może nie ale 99% ma swoją magiczna wagę i zawsze jakoś tą waga pokazuje na korzyść kupującego, jak to jest? Jak już kupisz swoją wagę to kupców mniej i cena trochę mniejsza.....hmmm jak to jest? Znam przykład że kupujący to dobry kolega sprzedającego, razem wódkę pili od x lat, chłop se zważył byka pan P.przyjechal za kilka dni i 70 kg jego magiczna,elektroniczna z atestem waga pokazywała. Głowę mial trochę poobijana po tym spotkaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4460

No ja należę  do tych innych widocznie.Kupę czasu odbierał bydło osobnik nie mający wagi na samochodzie-tylko twoja lub najbliższa możliwość  zwazenia.

Kupę bydła dogadywal na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376

Puda wylatuje Kowalczyk na jego miejsce... Głosował przeciwko 5 został zawieszony a teraz nagle.... Ministerek...oj ta polityka😉

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876

Likwidacja krów. Dużo gospodarstw rezygnuje z mleka. Krowa pójdzie albo na handel do innego stada albo do ubojni(moim zdaniem co najmniej 70-80% likwidowanych stad na ubój) . Kto likwiduje nie ma zamiaru się bawić w sprzedaż po 2-3 sztuki tylko będą wypychać od razu całe stada. Z dnia na dzień nie zjadą o 1zl, ale w ciągu jednego miesiąca co tydzień o 50gr już mogą 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9514    22
2 godziny temu, Cybulek17 napisał:

Z powodu ? 

Strzelam że kontrakty do końca roku trzeba wypełnić a strach przed spadkiem cen wypuści bydło z obór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj