chrap17

Pedał sprzęgła MASSEY FERGUSON 6140

Polecane posty

chrap17    1

I jeszcze jedno pytanie. Na pedale sprzegla sa 2 czyjniki. Jeden ten na samym dole zapewne jest czyjnik bezpieczenstwa aby nie odpalic ciagnika bez sprzegla (cos na wzor zetora) a ten drugi mniejszy jest od czego?? 

Czy on sluzy czasem od zmiany kierunku jazdy. Ze mozna przelaczac rewers ale dopiero go przerzuci jak czujnik zadziala poprzez wcisniecie sprzegl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

2.5V na czwrwonym kablu przy cofaniu. 

 

Jeśli zgrzyta to znaczy, że zła pozycję odczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1055

uwińcie się z tym sprzętem, bo chce takiego kupić a tu jakieś problemy  nie do rozwiązania w kilku postach 😆 A może najzwyklejszy mechaniczny rewers szukać jak to takie cuda z ta elektryką 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrap17    1

Ogólnie bardzo fajny traktorek. Tylko akurat ja mam cos z elektryka. Bo rewers cos bylo na krotko zrobione. I teraz nie wiem do czego.. i tak sie zastanawiam.. bo moze byc balachostka a czlowiem wyobraza sobie najgorsze.. jesli mialbym kupic. Kupil bym  jeszcze raz fergusona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ustawisz na 2,5 V nie da nic , bo musisz jeszcze jemu to (zaadoptować) tzn musisz kalibrację tylko niby do każdego modelu sa niby inaczej te kalibracje wprowadzane (chodzi tu o odpowiednie przyciśnięcie i przytrzymanie przycisków itd) oczywiście warunkiem jest sprawny sterownik Autotronic 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Kalibracji jest chyba na 5 sposobów , jedziesz po kolei aż któryś wskoczy .Tak pod pedałem masz czujnik do rewersu , pedał dopięty do końca bo nie puści funkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest może 5 rodzajów ale bardzo łatwo dopasować odpowiedni do danego modelu (po nr VIN) np. kalibracja nr 1 VIN od D12... do D45..., po prostu trzeba to sprawdzić i odpowiednio dobrać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RybbA1999
      Witam chce podlaczyc hamulce hydrauliczne przyczepy do mf jednak posiadam tylko takie wyjście jak na zdjęciu.
      Czy to jest wyjście do przyczepy zrobiłem jeszcze zdjęcie pokrywy filtra i przewod wchodzący do pokrywy idzie z pompki hamulcowej a wyjście idzie właśnie na to gniazdo jednak nie ma na tym gnieździe wogole ciśnienia oleju nawet po wciśnięciu hamulca


    • Przez MarcinZt
      Witam. Mam pytanie odnośnie Massey Ferguson 3085. Czy jest mi ktos wskazac co trzeba zamienić w koszu polbiegu by ciagnik jechał 40km/h . Skrzynia 16x16 z jednym polbiegiem bez AB. Ciagnik mam rozjechany i mechanik mówił ze jest mozliwosc odwrócić o 180stopni taka "choinke". Jest ktos w stanie pomoc lub pokazac schemat .
    • Przez MFargo
      Witam wie może ktoś co trzeba zrobić żeby ciagnik jechał 40km/h jakie koła zębate trzeba obrucić. 
       
    • Przez MFargo
      Witam wie może ktoś co trzeba zrobić żeby ciagnik jechał 40km/h
       
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj