sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
51 minut temu, dsbh napisał:

Patrz cytat niżej.

 

O my God! Napisałam przecież pod warunkiem że........oooo i to sporo osób nie zrozumiało- nawet tego nie komentuję🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
34 minuty temu, Ursus932 napisał:

A widziałeś co wypisuje tu na innych użytkowników? Według niego wszyscy to pedały, pis-uary itd już nawet nie chce mi się tego pisać. 

znajdz choc jeden post w ktorym pisalem o pedalach -nie dotyczy napraw zetorow, zawsze uzywam slowa homoseksualisci w wypadku tych pis-owski: krypto -to cioty czasami napisze 

33 minuty temu, Ursus932 napisał:

Może znasz może nie

dziecko ciebie jeszcze w planach nie bylo jak z babka chodzilem na rozaniec, czytales kiedys w zyciu goscia niedzielnego,niedziele ??

dawaj- gorzkie zale przybywajcie, serca nasze przenikajcie..

20 minut temu, Ursus932 napisał:

I jeszcze ogarek, ci dwaj są najgorsi

dziekuje za uznanie😛😛😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

że tak powiem. Szon daj se spokój. to jest forum. nie szukaj tu sprawiedliwości. B|

Ale to jest niebylejakie forum.

A sprawiedliwość  to winnym  świecie.

Edytowano przez Dariowola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, jacus napisał:

znajdz choc jeden post w ktorym pisalem o pedalach -nie dotyczy napraw zetorow, zawsze uzywam slowa homoseksualisci w wypadku tych pis-owski: krypto -to cioty czasami napisze 

dziecko ciebie jeszcze w planach nie bylo jak z babka chodzilem na rozaniec, czytales kiedys w zyciu goscia niedzielnego,niedziele ??

dawaj- gorzkie zale przybywajcie, serca nasze przenikajcie..

dziekuje za uznanie😛😛😛

To wporzadku babkę Pan miał, ale wnuczek się jej nie udał 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Do Seana. Czy ja dobrze zrozumiałem że @Szmergiel został nagrodzony za osiągnięcia kulturalno intelektualne?

Bardziej za kulturalne.

56 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Grzeczny rolnik1973 karany za bzdety, z których najpoważniejszy to ten, że nie pochwalił tatuaży panny młodej, a to co odjaniepawla ogarek, to już przechodzi ludzkie pojęcie. Może @Bartek933 ostatni sprawiedliwy, coś z tym zrobi

Co niektóre komentarze pod tym zdjęciem były niestosowne.

55 minut temu, Ulman napisał:

No panowie PISowie - to nalezy pałować i strzelać do tych bab czy nie?

A zrobić im śmigus-dyngus :ph34r:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

@Sean i @szmergiel na zielonej trawce? To jest prowokacja, szykany, dyskryminacja i sPISek  łże elit stojacych tam gdzie stało zomo.

A tak na serio - godzine temu wpadł mod, kazał skończyć chamówę i od tej pory wszystkie PISiaki zamilkły O.o Dziwne, nieprawda?

 

I kolejny podatek w imie lewackiej srawiedliwości społecznej https://praca.money.pl/wiadomosci/polacy-zatrudnieni-za-granica-zaplaca-wiecej-sejm-przeglosowal-zmiany-dot-ulgi-abolicyjnej-6569572490857152a.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
11 minut temu, Ulman napisał:

@Sean i @szmergiel na zielonej trawce? To jest prowokacja, szykany, dyskryminacja i sPISek  łże elit stojacych tam gdzie stało zomo.

A tak na serio - godzine temu wpadł mod, kazał skończyć chamówę i od tej pory wszystkie PISiaki zamilky O.o Dziwne, nieprawda?

Niekszycz bo wywołasz wilka z lasu .😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

że tak powiem. Szon daj se spokój. to jest forum. nie szukaj tu sprawiedliwości. B|

Sprawiedliwość na tym forum?   xD  nie te czasy, zresztą wiesz sam po sobie, ja uważałem że niszczyli Ciebie za nic i od wtedy zyskałeś moją sympatię jak pod dyktando adminów i modów koledzy zaczęli się od Ciebie odwracać, tak naprawdę za nic, ale ok, było minęło.  :)

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Panowie, temat polityki to ostatni temat na forum na który mam ochotę zaglądać. Nie mniej jednak w moich kompetencjach jest reagowanie na  niekorzystne zachowania niektórych użytkowników i tak też się stało.

Proszę o kulturę wypowiedzi bo nie będę patrzał kto zaczął i jakie ma poglądy tylko polecą kary.

Miłego i SPOKOJNEGO wieczoru

No bez przesady Panie moderatorze, jak nie będę patrzał? nie może być tak że ktoś specjalnie prowokuje a inni dostają kary? poglądy poglądami jak najbardziej, ale nie prowokacja i wyśmiewanie się z innych że został ukarany, a ten bezkarny jakby moderatorów zastraszył czy jak i się go boją ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Załóż  temat  - "skrzywdzeni przez moda"

  • Haha 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, Ulman napisał:

@Sean i @szmergiel na zielonej trawce? To jest prowokacja, szykany, dyskryminacja i sPISek  łże elit stojacych tam gdzie stało zomo.

A tak na serio - godzine temu wpadł mod, kazał skończyć chamówę i od tej pory wszystkie PISiaki zamilkły O.o Dziwne, nieprawda?

 

 

Posty tego osobnika też polecam szanownej moderacji uwadze, bo to prowokator do kłótni numer 2.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

@Sean, protestujących gumą chcesz lać, a ogarkowych słów się lękasz? Prowokuje Cię do kłótni? To sprowokować się nie daj. Duzy juz jeteś pseciez.  


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
22 minuty temu, Ulman napisał:

Załóż  temat  - "skrzywdzeni przez moda"

A może ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Lewaków  też mało 😁Ale Npewno jakiś się pojawi.😬

Edytowano przez Dariowola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, Ulman napisał:

@Sean i @szmergiel na zielonej trawce? To jest prowokacja, szykany, dyskryminacja i sPISek  łże elit stojacych tam gdzie stało zomo.

A tak na serio - godzine temu wpadł mod, kazał skończyć chamówę i od tej pory wszystkie PISiaki zamilkły O.o Dziwne, nieprawda?

 

I kolejny podatek w imie lewackiej srawiedliwości społecznej https://praca.money.pl/wiadomosci/polacy-zatrudnieni-za-granica-zaplaca-wiecej-sejm-przeglosowal-zmiany-dot-ulgi-abolicyjnej-6569572490857152a.html

Na każdej wojnie są ofiary 🙆‍♂️ a gdzie masz Ogarka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

11 minut temu, bezbarwny napisał:

@Sean, protestujących gumą chcesz lać, a ogarkowych słów się lękasz? Prowokuje Cię do kłótni? To sprowokować się nie daj. Duzy juz jeteś pseciez.  

To jest forum i takie ogarki czy ulmany nie są tu "świętymi krowami" wybacz, może Ty nic nie masz przeciwko jak Cię miesza z błotem.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397
5 minut temu, Sean napisał:

Posty tego osobnika też polecam szanownej moderacji uwadze

Przestałem zaglądać na to forum właśnie z powodu  pisemnej agresji  tegoż osobnika . Zachowuje się identycznie jak ta dzicz  co w dobie pandemii gromadzi się w stada i dewastuje nasze wartości . Żeby pomnik papieża , czy pomnik walczących  o nasz kraj  dewastować  to kim trzeba być ???? Teraz pokazują że to bydło w tych swych zgromadzeniach parodiują   pierwszą ofiarą Stanu Wojennego .  Do kamieniołomów z tym bydłem . Kaczor trafnie gorszym sortem tych patoli nazwał . 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
2 minuty temu, Ursus932 napisał:

Na każdej wojnie są ofiary 🙆‍♂️ a gdzie masz Ogarka? 

Ogarek drugi oddech łapie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, gienio007 napisał:

Przestałem zaglądać na to forum właśnie z powodu  pisemnej agresji  tegoż osobnika . Zachowuje się identycznie jak ta dzicz  co w dobie pandemii gromadzi się w stada i dewastuje nasze wartości . Żeby pomnik papieża , czy pomnik walczących  o nasz kraj  dewastować  to kim trzeba być ???? Teraz pokazują że to bydło w tych swych zgromadzeniach parodiują   pierwszą ofiarą Stanu Wojennego .  Do kamieniołomów z tym bydłem . Kaczor trafnie gorszym sortem tych patoli nazwał . 

Edytuj o kogo chodzi, bo pod moim postem napisałeś.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
11 minut temu, Sean napisał:

 

To jest forum i takie ogarki czy ulmany nie są tu "świętymi krowami"

I pewnie ty będziesz o tym decydował🤣

11 minut temu, gienio007 napisał:

Przestałem zaglądać na to forum właśnie z powodu  pisemnej agresji  tegoż osobnika . Zachowuje się identycznie jak ta dzicz  co w dobie pandemii gromadzi się w stada i dewastuje nasze wartości . Żeby pomnik papieża , czy pomnik walczących  o nasz kraj  dewastować  to kim trzeba być ???? Teraz pokazują że to bydło w tych swych zgromadzeniach parodiują   pierwszą ofiarą Stanu Wojennego .  Do kamieniołomów z tym bydłem . Kaczor trafnie gorszym sortem tych patoli nazwał . 

Po prostu nie masz żadnych argumentów oprócz takich prostackich rozwiązań jak powyżej.

Bydło, kamieniołomy gorszy  sort, patole........ jakie to intelektualnie wzniosłe.

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
10 minut temu, Ywa napisał:

Infantylizm,  już dzieci uczy się nie skarżenia!

Za to to TE biorą sprawy w swoje ręce, za wszystkie błędy swoich rodziców, którzy m.in. głosowali za tym podłym reżimem. Jesteście z siebie/ z nich dumni?
https://www.facebook.com/wolnemediapl/videos/355987878816104/?t=288

 

Z kogo dumni?  Z tych dzikusów i oszołomów?  Szkoły gimbazie pozamykali żeby wirusa nie przynosili a oni wyłażą się gzić na mieście. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
8 minut temu, gienio007 napisał:

Żeby pomnik papieża , czy pomnik walczących  o nasz kraj  dewastować  to kim trzeba być ????

No własnie to jest odwieczny problem z pomnikami. Albo srają na nie gołębie, albo niszczą wandale.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
4 minuty temu, Sean napisał:

 

To jest forum i takie ogarki czy ulmany nie są tu "świętymi krowami"

Ty, no taki praworządny z Ciebie Gość, nie kłócący się, nie obrażający innych, ale to nie kto inny jak Ty, „pitolkiem” mnie nazwałeś😂 No weź i nie bądź...skarzepyta. 
 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, 6465 napisał:

Z kogo dumni?  Z tych dzikusów i oszołomów?  Szkoły gimbazie pozamykali żeby wirusa nie przynosili a oni wyłażą się gzić na mieście. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj