Skocz do zawartości

Sean

Members
 • Zawartość

  374
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

238 Excellent

O Sean

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. olej z odmy, silnik po remonice

  Jeżeli nie ma ciśnienia to dziwne że kapie z odmy, a jak nie ma ciśnienia w skrzyni korbowej to pierścienie i uszkodzenia uszczelek należałoby wykluczyć. Jakiś tam wyciek jest, tylko teraz skąd, płyn ma to do siebie że potrafi wydostać się spod uszczelki, woda szybciej zajdzie, ale może się wydostawać spod korka między głowicami też.
 2. Pogoda

  To już teraz w Polsce sieje się cały rok jak komu pasuje?
 3. "Rolnik szuka żony"

  No na coś musisz się w końcu zdecydować. Spoko Lucky, Zosia to jajcara, nie wierzę że Ona tak na serio na forum rady szuka.
 4. "Rolnik szuka żony"

  Zosia, co się dzisiaj z Tobą do cholery dzieje? Ty coś chcesz, tylko nie bardzo wiem co. Naprawdę nie wiem czy Ciebie coś swędzi, czy tylko chcesz się rozerwać, a do tego wszystkiego sama nie wiesz co masz robić.
 5. "Rolnik szuka żony"

  Co Ci po adrenalinie jak jaja urwie.
 6. "Rolnik szuka żony"

  Zosiu mi nic do tego czy ktoś chce się odrywać, podrywać, zarywać czy co tam jeszcze tylko te zabawy nie są dla wszystkich, to tak jakby ktoś powiedział że będzie bardzo delikatnie stąpał po polu minowym to mina nie wybuchnie a adrenalina będzie. Trzeba być na coś zdecydowanym i liczyć się z możliwymi konsekwencjami w razie czego.
 7. "Rolnik szuka żony"

  Czyli wychodzi że najlepiej nie bawić się w te zabawy i nie będzie takich dylematów.
 8. "Rolnik szuka żony"

  Ale znów w miarę jedzenia apetyt rośnie. Dla jednych flirt już jest granicą, a dla innych cudze łoże jeszcze nie jest granicą.
 9. "Rolnik szuka żony"

  Tak, ale człowiek uczy się całe życie na błędach, najlepiej jeszcze jak na cudzych, jednak uważam że jak popełniło się błąd to już drugi raz tego samego nie popełnię, inaczej nauka idzie w las.
 10. "Rolnik szuka żony"

  Wybacz moja droga, ale o jakim doświadczeniu Ty mówisz skoro go sama nie posiadasz w tych sprawach, przynajmniej tak wynika z opisu, bo skoro wspominasz o sumieniu, to nigdy tego nie robiłaś.
 11. "Rolnik szuka żony"

  I bym chciała i boję się.
 12. "Rolnik szuka żony"

  Taaa
 13. "Rolnik szuka żony"

  Nawet mi po głowie nie chodzi aby się dowiedzieć.
 14. "Rolnik szuka żony"

  Oj co to takiego, Zosiu, mnie też pchły ostro jebią.
 15. "Rolnik szuka żony"

  Ty mnie nie strasz.
×