Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość
staszek131415 napisał:

2 godziny temu, zetorlublin7341 napisał:

ja mam działalność pod tunelami , kwiaty i praktycznie z dnia na dzień jest coraz gorzej, jak tak dalej pójdzie to odbebniam bankructwo. już zwolniłem 4 osoby z roboty bo to co się dzieje jest bez sensu, nie ma za co zapłacić zusu i innych danin 🙆

Wspólczuję ale tak to jest  niejeden biznes padnie a nie jeden rozkwitnie życie nie znosi pustki

wiem że nie znosi pustki. tylko że u mnie pieniądze były bardzo potrzebne na leczenie, i na to aby móc mieć dziecko a tak z żoną czekamy masę lat i nic. mieliśmy podchodzić do specjalnej procedury ale z braku pieniędzy nie ma szans na nic. taka smutna prawda na świecie nie ma nic za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
42 minuty temu, Generał napisał:

Dlatego  pewnie  marszałek Grodzki  pojechał  do  zarażonych  Włoch  na narty  zamiast    namawiać  pisowców  żeby robili  zapasy  testów 

kogo byś proponował na stołek Grodzkiego? i na jakiej podstawie?
nadal poruszasz/my tematy polityczne na temacie bardziej medycznym i ew organizacyjnym

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, ogarek napisał:

To jusz że poszło i jest po ptakach.... Zostało wpuszczone  i nikt nikogo nie kontrolował jak był na to czas 

 

Też mam o to pretensje do niektórych partii zasiadających w sejmie i ich posłów, zamiast zająć się tym co najważniejsze to ci woleli pisać donosy do Brukseli, podjudzać, kolaborować, skłócać i nastawiać jednych na drugich.

Zamiast podzielić się równo obowiązkami, to te sku...wesyny wszystko zostawiły na głowie pisu, bieżące sprawy funkcjonowania państwa, robienie planu na koronowirusa i do tego jeszcze rzucali kłody pod nogi i podkładali świnie, nie wspomnę o praniu mózgów przez TVN. 

5 minut temu, dysydent napisał:

kogo byś proponował na stołek Grodzkiego? i na jakiej podstawie?
nadal poruszasz/my tematy polityczne na temacie bardziej medycznym i ew organizacyjnym

Ja bym proponował kogoś kto nie kolaboruje przeciw Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

a to nie pis przypadkiem murem stoi za polityką nie podejmując nawet dyskusji czy nie zawiesić kampanii polityczno wyborczej?
taka rola opozycji 
nie ma porawa rządzić to cóż z jej sugestii co robić wszak takich sugestii wykonanie należy do kompetencji i obowiązku władzy większościowej i co ? sądzisz że posłchał by pis swojej politycznej opozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
5 minut temu, damianzbr napisał:

Też mam o to pretensje do niektórych partii zasiadających w sejmie i ich posłów, zamiast zająć się tym co najważniejsze to ci woleli pisać donosy do Brukseli, podjudzać, kolaborować, skłócać i nastawiać jednych na drugich.

Zamiast podzielić się równo obowiązkami, to te sku...wesyny wszystko zostawiły na głowie pisu, bieżące sprawy funkcjonowania państwa, robienie planu na koronowirusa i do tego jeszcze rzucali kłody pod nogi i podkładali świnie, nie wspomnę o praniu mózgów przez TVN. 

Ja bym proponował kogoś kto nie kolaboruje przeciw Polsce.

Wiesz pisali te donosy biorąc przykład z pisu. Który będąc w opozycji z wielkim zapałem donosił na Polskę twierdząc, ze to nasz europejska rodzina i tam powinniśmy załatwiać nasze sprawy. Trzy takie sprawy były gdzie organizowano debaty przeciwko Polsce i inicjatywy pis.

Pis chce się dzielić jakimiś obowiązkami? Opozycja jest teraz dopuszczana do decyzji chyba tylko po to by pokazać, ze rząd z każdym się liczy i wspólnie walczą. Z ta tezą to już popłynąłeś po całości. ktoś ci niezłe pranie zrobił.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
29 minut temu, damianzbr napisał:

Też mam o to pretensje do niektórych partii zasiadających w sejmie i ich posłów, zamiast zająć się tym co najważniejsze to ci woleli pisać donosy do Brukseli, podjudzać, kolaborować, skłócać i nastawiać jednych na drugich.

Zamiast podzielić się równo obowiązkami, to te sku...wesyny wszystko zostawiły na głowie pisu, bieżące sprawy funkcjonowania państwa, robienie planu na koronowirusa i do tego jeszcze rzucali kłody pod nogi i podkładali świnie, nie wspomnę o praniu mózgów przez TVN. 

Ja bym proponował kogoś kto nie kolaboruje przeciw Polsce.

a co to jest kolaboracja? przypadkiem nie proszenie obcej armii silniejszego od siebie mocarstwa na stałe zainstalowanie się na terytorium kolaboranta?
wszystko jest względne i tak samo można definicję kolaboracji - słowa zapomniałe relatywizować- oceniać z różnych punktów idzenia
Unię Polsko Litewską też można za kolaborację uznać - tak dla równowagi argumentów

15 minut temu, Ywa napisał:

A czy przesadna dezynfekcja nie szkodzi? Ciocia tak psika mieszkanie, że aż klamki odbarwiły się. 5 tys. kary za chrzciny wyprawiane w niedzielę.

na pewno
zbyt długie narażenie np skóry rąk na alkohol  musi prowadzić do oparzeń, nawet mydło... chociaż akurat jakim mydłem klamki? może by zadziałało jakiś czas? a przynajmniej dłużej niż szybko parujący alkohol
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

Tak  czytam Was oo tym odstrzale to powinniście w zomo pracowac 😁

Tak  czytam Was oo tym odstrzale to powinniście w zomo pracowac 😁

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

jak by takie prymitywne instynkta stosować z odstrzelaniem to covid by się rumienił ze wstydu w porównaniu ofiar śmiertelnych jego szkodliwości z prewencją przeciwko niemu

a w Hiszpanii? to było do przewidzenia. 
Jaki próg liczby ciężko chorych u nas potrzebny w jednym czasie aby trzeba było tak samo?

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

rozumiem do czego zmierzasz ale to może bardziej zależeć gdzie teraz największa niefrasobliwość w stosowaniu kwarantanny bo to właśnie przypadki teraz zarażonych i później przypadną na szczyt epidemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

Teściowa dzwoniła abyśmy nieprzyjezdzali na święta do nich. Bardzo przykro mi sie z tego powodu zrobiło 😂💪

  • Haha 4

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Te przypadki nie chcą się izolować tylko łażą i co a nimi zrobić jak ich zatrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ilu tu madrych ludzi.naprawde az dziwne ze broni atomowej nie skonstuuja lub czegos zeby polsa byla supermocarstwem bo z takim umyslami to juz pewnie po 30 firm potowierali miedzynarodowych  odrzutowcem to na zakupy.

aaa, to mi sie snilo niestety,zascianek ,woz i widly i wiele do powiedzenia a samemu to rozpacz i nedza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

takie przykrości "świąteczne" wliczone w koszt prewencji i do zaakceptowania ;) 

trzeba zatrzymywać ile się da lub możliwe bo jednak kluczowe firmy branże muszą pracować
niewielu rozumie statystyki; widzę

a Twego posta @bezbarwny nie zauważyłem i w edycji dopiszę
no jakoś trzeba i ten zaścianek zdyscyplinować i trzeba wszelkimi technikami
strachem, śmiechem, a jak trzeba to i pozorem umiejętności czarownika bo na rozsądek to tam/tu najmniej bym stawiał :P 
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Wprowadzić stan wyjatkowy i zakaz opuszczania mieszkania i kary za łamanie zakazu bo to nie żarty.

3 minuty temu, galan99 napisał:

Te przypadki nie chcą się izolować tylko łażą i co a nimi zrobić jak ich zatrzymać ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

stan epidemii daje takie narzędzia
stan wyjątkowy gdy krajowi grozi anarchia. stan wyjątkowy to już instrument polityczny a epidemii medyczno organizacyjny gdy większość nie kwestionuje stanu politycznego tak że pis ma rację. Na razie nie ma przesłanek na wyjątkowy.

na politycznym szerzej.... tu

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Tu nie wystarczy że jeden kraj pozbędzie się korony u siebie mowa o Europie to musi zadziałać w całej Europie bo inaczej nic jeden kraj nie zyska chyba ze zamknie się jak kiedyś Chiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

U mnie w powiecie wczoraj stwierdzili pierwszy przypadek,  a dziś już siedem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

bydlo tylko na strach reauguje inne metody zawodza. do inteligentnych powiesz raz i rozumie. bydlo musi byc trzymane za morde krotka bo to przez bydlo jest tak zle we wloszech ,francji czy hiszpani.ktos kto ich zna wie jak tam sie podchodzi do zycia.u nas  spoleczensto zdyscyplinowane bardziej ale i tak jest mase bydla co z n iczego sobie nie zdaje sprawy. ktos ktos swiadomie lamie kwarantanne jest debilem a zdebilem nie mozna sie liczyc jak z czlowiekiem myslacym ,guma na plecy i drakonskie kary finansowe .zlicytowac do zera durnia co swiadomie moze kogos zarazac i na bruk inaczej patologia  nie zrozumie jak nie dostanie po kieszeni.te 30tys to bardzo dobr pomysl.za pare  miesiecy jak sie uda to przetrzymac to zciagac i licytowac debili na maxa

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

W TV płacz i krzyk jak tu wspierać przedsiębiorców.  A rolnik niech zdycha jak pies,  będzie szansa połączyć w duże państwowe kombinaty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
13 minut temu, szmergiel napisał:

ilu tu madrych ludzi.naprawde az dziwne ze broni atomowej nie skonstuuja

a to na osobny post bo zapytam
- gdybyś miał taką broń lub wiedział jak skonstruować jeszcze skuteczniejszą to czy dałbyś tym naszym politykierom dowolnej opcji politycznej coś takiego do ręki?
ja bym spalił plany jeśli by to nie miało innego zastosowania ponad destrukcyjne.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
2 minuty temu, dysydent napisał:

ja bym spalił plany jeśli by to nie miało innego zastosowania ponad destrukcyjne.

Nawet jakbyś dał jako użytkowe, to i tak za jakiś czas zapytaliby czy nie da się przerobić na bombę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Wczesna czujność, aktywne działania, informowanie społeczeństwa i wykorzystanie technologii – to łączy Tajwan, Singapur i Makau w skutecznej walce z pandemią koronawirusa. Ten imponujący poziom przejrzystości i społecznego zaangażowania to zachowania, które mogą być lekcją dla całej Europy, w tym Polski.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-azjatycka-lekcja-dla-polski/exwqh2p?pushmedia=e8af698cc08790e&utm_source=browser&utm_campaign=allonet_24h_e8af698cc08790e&utm_medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj