Gość

Koronawirus

Polecane posty

kuba9449    36

UPS politycy którzy zmuszają nas do szczepień, sami zapomnieli się zaszczepić...

 

ZNFHYJA.png

  • Like 2

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, jacus napisał:

a kosc sloniowa przewodzi prad ??? bo jakbym przypadkiem zawadzil o linie to bylo tylko piiiii,piiiiiiii, chyba dawno nie byles podlaczony do maszyny bo coraz bardziej bredzisz..zapisz sie w kolejke

Żałosny jesteś

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

30 minut temu, Bercik92 napisał:

 

21 minut temu, V12 napisał:

A propos 90% po pierwszej dawce

Wiec te 10% "szurów" zapycha służbe zdrowia ?

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art18925621-wielka-brytania-w-szpitalach-osiem-razy-wiecej-zakazonych-niz-rok-temu

Czyli kuszą, ale nie odpuszczają; małymi kroczkami dążą do likwidacji ostatnich dinozaurów ku chwale Nowego Ładu składającego się z pokornych wytresowanych mutantów, bo tak im namieszają; a niech im na zdrowie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Ywa napisał:

Przechorowałeś, nie szczepisz się niepotrzebnie. Po co???????? Niejeden lekarz potwierdzi.

przechorowałem i trzykrotnie oddałem osocze. Nawet babki w stacji mówiły: "miano zawsze spada - za trzy miechy tych przeciwciał już nie będzie". Tam jest także lekarz. Pozostaje pamięć. Gdy coś przyatakuje to zanim system zareaguje celowo wali ogólny zestaw. Rozwala co popadnie a co na drzewo nie spier... Potem zajmuje się tym co siedzi na drzewie - o ile system jeszcze działa. Powstaje nowy kod rozpoznania. Choroba jest dość szybka. Szczepienie po niej ma sens aby rozprzestrzenienie infekcji przynajmniej spowolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, DTaras napisał:

 Choroba jest dość szybka. 

Dla jakiego % społeczenstwa ???

teoria swoja droga , praktyka jak widać 

Widziales link odnosnie hospitalizacji w UK ??  90% przyjeło ,

Info że " słusznego" nurtu , a utwierdza mnie w mojej decyzji...

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

pierwszą dawkę...


Procent społeczeństwa kolego to już kiedyś dyskutowaliśmy. To jest dyspozycja dnia. Nawet gdyby teraz się okazało, że żywienie rabarbarbarem zapobiega Covid to i tak część z tych rabarbarowców umrze. Swoją drogą - jak ja nie lubię tego tekstu o teorii i praktyce. Trzeba być skończonym idiotą aby to zacząć rozdzielać... bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, DTaras napisał:

pierwszą dawkę...

A co u nas sie mowi ? ze juz dawka zapobiega szpitalowi . 80% druga to mało ?? 

I teraz przekonaj o transmisji jak nawet w ojczyznie wyniki codzienne  sa takie same jak rok temu , a najwieksze skupiska ludzkie u nas siegaja 60% , mniejsze skupiska sa mniej narażone na ekspozycje wiec tam te 40% daje w teorii to samo . 

Coż liczby do mnie krzycza  , zobaczymy co dalej . 

Ja lubie wetrować statystyke UK , daje to obraz sytuacji . 

To info co zamiscilem to samego mnie przeraża , 8 razy wzgledem tamtego roku ? W wolnym czasie musze w stasach poszperać , dzis wieczor przy piwku powertuje 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

nietrudno ustalic ze te statystyki poslow to klamstwa-jak zresza cala propaganda szurow.......

https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/ilu-parlamentarzystow-jest-zaszczepionych-na-covid-19-trzy-kluby-nie-podaja-liczb,1071033.html

10 % niezaszczepionych obywateli gb to jest juz pare milionow,do tego te 10-15 % na ktorych szczepionka nie dziala to kolejne miliony -w sumie to dlugo jeszcze beda chorowac i umierac.. -v12 wstaw sobie odpowiednie dane ile to bedzie

4 godziny temu, Ywa napisał:

Nawet mu nie odpowiadaj, bo jest pusty jak bęben Rolling Stones, zapatrzony w swego udającego guru p. Niedzielskiego.

Doniesienia naukowe go nie interesują tylko guru szczepionkowe.

Ojejku mój biedaku; wygodny jesteś jednak; Ty chyba nigdy w kolejkach nie czekałeś; czekałam od 5-8 h i nie narzekam; w wielu innych przypadkach  odczekałam;

A Ty na hip hura myślisz, że czarodziejską szprycą pomachają i jesteś ocalony🤣

 

doniesienia naukowe chorych psychicznie rzeczywscie mnie nie interesuja - co do postow ich wyznawcow -jeszcze mnie obchodza,zal mi ich rodzin,one maja z nimi na codzien do czynienia,ja tylko gdy pisze, w sumie to dla nich jakas forma psychoterapii gdy moga sie swobodnie wypowiedziec bez obaw ze ich w kaftan zawiaza. gdy tu wyladujecie swoje psychozy,strach i obsesje w domach bedziecie spokojniejsi......

najsmieszniejsze w twoich wypowiedziach jest ze nie wiesz czy nie chcesz wiedziec jakim ja jestem milosnikiem dojnej zmiany. moje haslo to jebac pis i konfederacje🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
V12 napisał:

8 minut temu, DTaras napisał: pierwszą dawkę... A co u nas sie mowi ? ze juz dawka zapobiega szpitalowi . 80% druga to mało ??  I teraz przekonaj o transmisji jak nawet w ojczyznie wyniki codzienne  sa takie same jak rok temu , a najwieksze skupiska ludzkie u nas siegaja 60% , mniejsze skupiska sa mniej narażone na ekspozycje wiec tam te 40% daje w teorii to samo .  Coż liczby do mnie krzycza  , zobaczymy co dalej .  Ja lubie wetrować statystyke UK , daje to obraz sytuacji .  To info co zamiscilem to samego mnie przeraża , 8 razy wzgledem tamtego roku ? W wolnym czasie musze w stasach poszperać , dzis wieczor przy piwku powertuje

Statystyki.. Delta jest trzy razy bardziej zaraźliwa i przenosi zmienioną informację kolca zatem jak masz w szpitalu tyle samo kibola co przy Alfie no to może jednak coś znaczyć... Odra jest od delty jakieś trzy (albo tylko trzy) razy bardziej zakaźna co powinno dać Ci jak się zachować wobec zagrożenia Deltą. Nie słyszałem aby ktoś mówi co do pierwszej dawki, żeby zapobiegała szpitalowi. Jak tak powiedział to jest jebnięty i nie czytał ulotki. Ywa. Jakich mutantów? Tosz takie samo rna przenosi wirus. Każdy kto chorował to mutant? A po grypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, jacus napisał:

 

-v12 wstaw sobie odpowiednie dane ile to bedzie

 

Sam raczej nie wierzysz , że to takie inteligentne ze wybiera tylko z tych 10% tym bardziej że w tej grupie moga być ozdrowiency i masa takich co ich organizm ma na to total wyłożone i już grupka maleje 

23 minuty temu, DTaras napisał:

Statystyki.. Delta jest trzy razy bardziej zaraźliwa Nie słyszałem aby ktoś mówi co do pierwszej dawki, żeby zapobiegała szpitalowi. Jak tak powiedział to jest j**nięty i nie czytał ulotki.

ten brytyjski tez ile to byl razy 5 ? juz mnie to nie  bawi , pozostaje konsekwentny i zmieniać w zachowaniu nie zamierzam robie tak żeby mandatu nie wylapać , a 4 dni temu pomagalem cały dzien znajomkowi co z lubelskiego z delegacji na urlop wrócił , jeszcze wszyscy żyjemy .

W wielu artykulach "promocyjnych" bylo ze juz pierwsza daje cudowna ochrone , nie zapominaj o cudzie jednodawkowym .

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
47 minut temu, jacus napisał:

 

najsmieszniejsze w twoich wypowiedziach jest ze nie wiesz czy nie chcesz wiedziec jakim ja jestem milosnikiem dojnej zmiany. moje haslo to jebac pis i konfederacje🤣

Dokładnie to jest najśmieszniejsze w Tobie Jacuś. Wiem tylko, że oboje doczekamy się upadku POPIS, czyli lewicy. Mam nadzieję że w tym roku. 

Reszta bez komentarza, powtarzasz się do znudzenia.

Edytowano przez Ywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, DTaras napisał:

Statystyki.. Delta jest trzy razy bardziej zaraźliwa i przenosi zmienioną informację kolca zatem jak masz w szpitalu tyle samo kibola co przy Alfie no to może jednak coś znaczyć... Odra jest od delty jakieś trzy (albo tylko trzy) razy bardziej zakaźna co powinno dać Ci jak się zachować wobec zagrożenia Deltą. Nie słyszałem aby ktoś mówi co do pierwszej dawki, żeby zapobiegała szpitalowi. Jak tak powiedział to jest j**nięty i nie czytał ulotki. Ywa. Jakich mutantów? Tosz takie samo rna przenosi wirus. Każdy kto chorował to mutant? A po grypie?

Wszyscy zostali już wyedukowani odnośnie wirusów i odmian. Kwestia czy chcesz zostać niewolnikiem. JA nie chcę. Wszystko co ma się dziać w następstwie  biobójczej broni w moim organizmie ma odbywać się samoistnie bez ingerencji. Człowiek jako istota jest niedoskonały by ingerować w moje ciało co roku.

Walczymy tylko z przymusem. A przymus to wojna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, DTaras napisał:

pierwszą dawkę...

 

Swoją drogą - jak ja nie lubię tego tekstu o teorii i praktyce. Trzeba być skończonym idiotą aby to zacząć rozdzielać... bez urazy.

 

Tekst każdy interpretuje po swojemu . ja lubie ten tekst , może i jest troche nie precyzyjny  ale myśle że wiadomo o co chodzi

 pokazuje ze założenia teoretyczne mimo starań różnia sie z rzeczywistoscia 

Teoria ma być mapa wskazówkowa ( instrukcja ) do praktycznych działań które maja przynieść określone cele .(praktyka)

Ja teorie znam z reklam  co to mialy te szczypki zrobic (czyt. wrocic do normalnosci) , a wertujac staty UK ...

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, leszek1000 napisał:

A za co konfederacje ??

Ponieważ jest blisko ludzi i P. Braun dziękuje za zrzutkę:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Żeby i 100 % szprycy było to za mało by wrócić do normalności bo to są kłamstwa nigdy nie mówią prawdy cel jeden zniewolić ludzi na całym świecie ale czy się to u da czas pokaże ,

Jestem za wojną by wszystko ro***bać i za czeli ludzie od nowa bo ten obecny świat doszedł do ściany jak  Sodoma i Gomora .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

Tutaj nie chodzi o zniewolenie ale bardziej o depopulacje...Ale na przykładzie australii widać teżże chodzi o zniewolenie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

To wszystko zaplanowane krok po kroku , Adolf Hitler tez miał wizję nowego świata jakoś nie wyszło ma mm nadzieje że coś się ro***erdoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

Wystarczy zobaczyć że w około 20 stanach gubernatorzy zakazali stosowania paszportów. ;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

V12 - trzy razy od alfy osiem razy od oryginału.. Ywa - niewolnikiem czego? Jaki przymus? Nie zgadzasz się na rzeczywistość, w której jesteś od urodzenia bo jesteśmy podzieleni choćby ze względu na narodowość. Chcesz się spróbować że świrusem? Twoja sprawa. Po grzyba to przekonywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj