yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
6 minut temu, stempos1980 napisał:

Tylko tych koni

5340 jest sztywniejszy od 43

Tego 5340 co linka dałeś też patrzyłem nawet źle nie wygląda . A dlaczego uważasz że sztywniejszy?

2 minuty temu, bratrolnika napisał:

@rocknrollnik1 od 20 do 51mm

 

20200322_122233.jpg

@Ursus932 wszystkiego po trochu, jak na zdjęciu powyżej

No widzę dedra też jest. A te czerwone co za firma? 

Znajomy handluje tylko dedre i te białe Ale jakoś zawsze biorę pierwsze 😏

Chłodziwa jakiegoś do używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Schmith czy jakoś tak. Verto zielone, dedra żółta, graphite białe. Białych miałem najwięcej, ale na początku jako nowicjusz wiele polamalem.

I tak patrzę po zdjęciu to nie mam rozmiaru 32... albo zajezdzilem i nie kupiłem, albo ktoś pożyczył i nie oddał....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9950

Mam dwuteownik 320mm wstawiony, nie powinien sie ruszac :D Brat mozesz napisac do nich ze chcesz prowizje za reklame bo zamowiłem. Wiertła to ona pewnie za duzego nie uciągnie ale 20 mm pod bolce do agregatu ogarnie, a jak mam płacić tokarzowi po 20-50 zł to zrobie tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, szymon09875 napisał:

Mam dwuteownik 320mm wstawiony, nie powinien sie ruszac :D Brat mozesz napisac do nich ze chcesz prowizje za reklame bo zamowiłem. Wiertła to ona pewnie za duzego nie uciągnie ale 20 mm pod bolce do agregatu ogarnie, a jak mam płacić tokarzowi po 20-50 zł to zrobie tym...

20 to sobie taką otwornice jak u góry za parę groszy i bez problemu pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
2 minuty temu, szymon09875 napisał:

Brat mozesz napisac do nich ze chcesz prowizje za reklame bo zamowiłem. Wiertła to ona pewnie za duzego nie uciągnie ale 20 mm pod bolce do agregatu ogarnie

Do kogo???

Wiertło to największe mam 16mm, chyba że te stopniowe to 21 czy 24 wiercilem, ale mam na okrągłym trzpieniu i już się slizgalo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9950

No właśnie, tak samo zrobiło z palnikami, teraz nie wiem jak bez nich funkcjonowałem...

Do tych chinczyków :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
2 godziny temu, rocknrollnik1 napisał:

W szerokich grudziądzkich też jest na płasko.Akurat wczoraj przy tym gracie dłubałem.Mocowanie z szerokiego pasuje do wąskiego tylko te kliny mocujące trzeba poprawić wspawując kawałek pręta w środek żeby się nie rozłaziły i nie zsuwały z wąskiego mocowania.

Czyli gdzieś koło Lelkowa?

A to popatrzę jutro jak pasuje.

Tak, niedaleko Lelkowa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
danielursus3p napisał:

Ma ktoś renówkę serii 34 albo ceresa z ładowaczem? Załaduje tym zboża na łódkę? Czy rozglądać się za czymś większym do ładowacza? Pasuje mi takie coś bo jest stosunkowo niziutkie.

nie wiem czy załaduje ale bardzo niewygodna kabina do ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

A new holland tl te starsze? Warunek jest taki, że musi być to w pełni mechaniczny traktor. Plan był na mf 698, ale to już stare całkiem jest. Jakbym znalazł coś w odpowiednich pieniądzach do poprawek to bym kupił sobie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203

skąd to wziełeś ? to jakaś proba wyłudzenia @bratrolnika czyli mój warsztat wzbogaci się o nowego grata😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

@szymon09875 ale twoja jest na dwóch kołach pasowych, a Sławek o taką z trzema kołami pasowymi pyta. 

Ja na allegro zamawialem, gdzies z Podkarpacia przysłali. Będzie niedługo dwa lata jak działa.

@slawek74 tu kupowałem, dwa lata temu 724zl z wysyłką

 

20200322_135258.jpg

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Emulgol kosztuje gorsze i to jest CHŁODZIWO jedyna wada to to że kiśnie. Wiertarka Stołowa do średnicy -15mm to rozwinięcie WS-15. Sytuacje ratują otwornice tak jak to robi bratrolnika. Remont tego sprzętu robionego u nas przez szkoły, jest drogi zwykle jest uszkodzone pinola+wrzeciono a o braku ogranicznika szkoda już chyba wspominać. 

 

Co do ciągników nie bójcie się "elektroniki" bo remont czysto mechanicznego ciągnika też tani nie jest. 5340 jest odpowiednikiem 72xx i jest jego nowszą wersją. Dobre Zetor to 9540 ale upolowanie go proste nie jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9950

Jakby ktoś  chciał to tanio bedzie do sprzedania mf 1014. Z dokumentem, w skrzyni 3 wyskakuje poza tym raczej ok. Północna wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj