yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Baks00    4446

Niech tam ,pozostaje pogratulowac nabywcy braku pewnego narządu

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no niech tam szczęście obopólne będzie z nimi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19796
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Może ktoś kojarzy - kiedyś pisałem, że pytałem u dealeram agrolifta o cenę agregatu. Rzucił coś koło 10netto chyba. Teraz na srajbuku pisałem z laską od grom pol, czy jakoś tak. Wiecie ile chcą, za takie coś (odpowiednik agrolifta aus1-h),  tylko w konfiguracji 2.5m, z przodu listwa, ekrany boczne, wal crosskill? 11 300 netto 🤨

image;s=644x461

 

 

Darek nie bierz z listwą , tylko i wyłącznie wał przedni i najlepiej dzielony

Po przesiadce z przedniego wału na listwę nie mogę sie ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Grodzinski jest w Piaskach oni nie mają pojęcia o jakiej kolwiek mechanice.Jedynie co mu wychodzi to sporwadzia rozbitki z zagranicy robi i sprzeedaję.Jeśli chodzi o szlify to Janowiece według mnie dobrze robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262
5 minut temu, soltys48 napisał:

Darek nie bierz z listwą , tylko i wyłącznie wał przedni i najlepiej dzielony

Po przesiadce z przedniego wału na listwę nie mogę sie ogarnąć

Ja nie mogę z przednim wałem, a włóka z przodu jest OK, co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6424
6 minut temu, hardkor113 napisał:

Grodzinski jest w Piaskach oni nie mają pojęcia o jakiej kolwiek mechanice.Jedynie co mu wychodzi to sporwadzia rozbitki z zagranicy robi i sprzeedaję.Jeśli chodzi o szlify to Janowiece według mnie dobrze robią.

Tu też jest dobrze. Parę rzeczy robiłem.

https://www.motorytm.pl/firma/auto-szlif-grzegorz-patra-6625792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271
14 minut temu, soltys48 napisał:

Darek nie bierz z listwą , tylko i wyłącznie wał przedni i najlepiej dzielony

Po przesiadce z przedniego wału na listwę nie mogę sie ogarnąć

Narazie nic nie biorę. Już z rok się przymierzam. Najwcześniej na jesieni kupię. 

Wujek ma grano z przednim dzielonym i wiecznie to to oblepione jak tylko troszkę wilgoci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
16 minut temu, soltys48 napisał:

Darek nie bierz z listwą , tylko i wyłącznie wał przedni i najlepiej dzielony

Po przesiadce z przedniego wału na listwę nie mogę sie ogarnąć

A mi znowu bardziej listwa odpowiada. Wały z przodu potrafiły się zapychac, A to pięknie równa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Ty masz nabudowany może dlatego. Ja dość mocnym ciągnikiem jak na taki agregacik ciagam, to wydaje mi się że lekko idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262

Ja mogę polecić tego FUH AMAR Mariusz Szelążek w Chełmie

 

Zależy od gleby, u mnie przedni wał się zalepia jak mokro , zalepia na amen, a włóka zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

A tak przyszłościowo - jest sens brać ekrany do takiego agregatu? Czy zbędny bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
5 godzin temu, turion23 napisał:

Panowie mozecie polecic jakąś dobrą lutownice bo stara się zepsuła.Najlepiej jakiś link z allegro to bym odrazu zamówił.

 

https://www.olx.pl/oferta/sprezyna-do-prasy-deutz-fahr-gp-2-30-nowa-CID757-IDGMZvi.html

W tamtym roku po 33 zł placilem za taką sprężynę a teraz kogoś całkiem powaliło z ceną.

Tak jak kolega powyżej wspomniał ZDZ albo Lutola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Co do remontów pomp paliwowych, to ja polecam gościa z Hrubieszowa. Po żniwach zawiozłem mu znowu pompe z Forda po 7 latach, bo wolne obroty falowały i raz było 1000, a raz gasł. Dodatkowo wkręcał sie max na 1800 i po rozgrzaniu tracił moc i ciężko palił. Porobił co trzeba i zapłaciłem 300zł i teraz cyka jak zegarek. Na początku podejrzewał głowiczke, ale ostatecznie okazało sie, że jest ok. Co tam zrobił to nie wiem, ale inny traktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262

Ja woziłem pod Hrubieszów pompy CAV i dobrze robi, a podaj adres, może ten sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Ul Jodłowa czy Świerkowa. Bosch service

U mnie też pompa CAV

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262

https://www.facebook.com/marketplace/item/678662442820675/?ref=search&referral_code=undefined

Ktoś chętny na fotel do ciągnika ? Sołtys ostatnio nie ma dostaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19796

@jahooo Twoje ogłoszenie już nieaktualne

Coś nie coś mam, mniej niż było ale są. Ostatni fajny jeden taki spod Środy Wielkopolskiej wziął

46 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Chcesz to Ci sprzedam taki kompletny rozrzutnik za tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9262

Może gość umieścił w grupie, a nie dla wszystkich i dlatego się nie wyświetla, ja widzę

Jakbym kupił jakiegoś złomka, to zapukam do ciebie po fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj