yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

TheraRolnik    4172
34 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Za 200 zł kupisz mauzer 600L do tego pompa za 500 i masz to samo za 1/4 ceny 

Edytowano przez TheraRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9241

I w razie kontroli mandat z górnej półki. Może chce być w zgodzie z przepisami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

od swietego mikolaja.... nie wiem czy wiesz dziecko ze  legalnie w samochodzie nie mozesz przewiesc banki oleju  o objetosci 5 litrow zakupionego w sklepie ???

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To czym mam olej do traktora przywozić? Piechotą iść i nieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Muszę mieć coś z papierem bo ma mi to służyć do tankowania maszyn na budowie a mauser tam raczej nie przejdzie ceny takich pierdułek powalają ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, jacus napisał:

od swietego mikolaja.... nie wiem czy wiesz dziecko ze  legalnie w samochodzie nie mozesz przewiesc banki oleju  o objetosci 5 litrow zakupionego w sklepie ???

Święto, pierwszy raz napisałeś coś z czym się zgadzam 

2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

To czym mam olej do traktora przywozić? Piechotą iść i nieść?

Na cpn ciagnikiem i do pełna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi chodzi o olej do silnika/ skrzyni bo wywnioskowałem z wypowiedzi @jacus, że tego nie wolno przewozić autem. Tankować to jeżdżę do RSP, mają stację i mam do nich z 200m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

chodzi o olej smarny a nie napedowy-tego nie wolno w ogole lac do baniek i kanistrow,podobnie jak benzyny,wiec kosiareczka i poboczem na stacje😛,

oleje samochodowe od dawna sa w bankach 4 l z hakiem ,dziwne ze jeszcze rolniczych nie zmienili..

ktory rzad to wprowadzil -takiej jednej z powiatu oswiecimskiego-rolnik kojarzysz ?? choc tak naprawde ona miala do powiedzenia duzo😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

w powiecie krakowskim aktualnie jest ich troooooo😂che wiecej


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
5 godzin temu, Mateusz3512 napisał:

U niego to bardzo bidnie wykonane te przyczepy. 

Jak chcesz 30 wydać, to fajne opcje mają tu https://www.olx.pl/oferty/user/X0BF/

Ewentualnie tą mogę Ci polecić, ale to już droższa https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-po-kapitalnym-remoncie-krone-18t-bdf-CID757-IDGU6G0.html

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 godzinę temu, Rolnik200598 napisał:

To czym mam olej do traktora przywozić? Piechotą iść i nieść?

Bańkę pod bluzą a w razie kontroli powiesz że w ciąży jesteś 😀

Często przywozi się paliwo w małych bańkach albo w mauzerze 600l na wózku samochodowym i jakoś nikt się nie czepia 👍 nie będę jak pojebany jeździł codziennie na stację ciągnik tankować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116
przewozu towarów niebezpiecznych przez osoby fizyczne, jeżeli towary te znajdują się w opakowaniach stosowanych w sprzedaży detalicznej i służą tym osobom do ich osobistego lub domowego użytku, albo ich aktywności sportowo – rekreacyjnej.

 

Jeżeli powyższe towary są materiałami ciekłymi zapalnymi (a więc dotyczy to m.in. paliw) przewożonymi w naczyniach do wielokrotnego napełniania napełnionych przez osobą fizyczną lub na potrzeby tej osoby, to całkowita ich ilość nie powinna przekraczać 60 litrów na naczynie oraz 240 litrów na jednostkę transportową;
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Za 14 t z zaladunkiem 50 zl znajomy bierze.

on ładuje swój gnój ja tylko woże moim rozrzutnikiem i ciagnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

On tez tylko usługe świadczy. Ogolnie więcej jak 200 zl za ha bym nie zapłacił. 

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624

Chcąc być w porządku z przepisami to nie możemy przewozić oprysków w aucie czy ciągniku.  A oprysk winniśmy wlewać na polu- choć tego nie jestem pewien.

Ogólnie to lepiej żyć w nieświadomości bo znając wszystkie przepisy okaże się że nic nie możemy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    453
2 godziny temu, sladan napisał:

U niego to bardzo bidnie wykonane te przyczepy. 

Jak chcesz 30 wydać, to fajne opcje mają tu https://www.olx.pl/oferty/user/X0BF/

Ewentualnie tą mogę Ci polecić, ale to już droższa https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-po-kapitalnym-remoncie-krone-18t-bdf-CID757-IDGU6G0.html

Z tego co czytałem to tam w Koluszkach to mają dobre opinie i sporo tego robią. Raczej ok 30 tyś to trzeba szykować, na zamówienie to do wiosny powinni zrobić. 

Ta 18 tonowa to trochę za duża, nie ma co szaleć, bo zaraz trzeba by i ciągnik zmieniać, 16 tonową ciągałem to już spora zabawka.

 

Edytowano przez Mateusz3512

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj