yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

mf362    1120

Silnik zrywny w takim ihc c360 obskoczy dwa razy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Za te pieniądze to można mieć statek z każdej firmy w super stanie, na pewno nie skusił bym się na pronara.

W dobrym tak, ale nie super. W super stanie to nowy się kupuje ;) wbrew pozorom nie łatwo kupić dobry ciągnik. Za 130 koła wybór jest, ale jak się nie ograniczamy do jednej marki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

jest fajny koło Ciebie, sołtys. https://www.olx.pl/oferta/traktor-ihc-744-case-CID757-IDDsTfY.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
55 minut temu, rafal4610 napisał:

Co do tych Lublinków, to u mnie na firmie są 2 sztuki z silnikami 2.8. Tylko to są te "kontenery" bo z pieczywem latają. Powiem wam, że najgorsze są w nich blachy, bo reszta sie fajnie trzyma. Rocznie robią po 15-20 tys km i za specjalnie sie nie psują. Kiedyś jak mój Merc padł to jechałem tym Lublinkiem i całkiem fajnie sie jechało. Zakres dźwigni biegów prawie jak w Starze, ale ogólnie to spoko samochodzik. Tylko ten z ogłoszenia, to cena chyba lekko przestrzelona

Mój znajomy też jeździł w rozlewni wina Lublinem i nie narzekał 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

Mój znajomy też jeździł w rozlewni wina Lublinem i nie narzekał 

To masz odpowiedź czemu nie narzekał - rozlewnia wina😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
wlamaj1 napisał:

warto wspomnieć słynną aferę z Norwegii – tamtejsze pogotowie ratunkowe kupiło 166 karetek zbudowanych na Volkswagenie T5 z dieslem 2.0 TDI/180 KM, z czego aż w 150 (!) po niedługim czasie padł silnik. Przypadek?

Link do całego artykułu: https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/wadliwe-silniki-20-tdi-cfca-czy-producent-poczuwa-sie-do-winy/n40027g

Silniki vw 2.0 tdi to była najgorsza konstrukcja tej marki, silniki padały przez brak smarowania bo napęd na pompę olejową był przekazany takim pięciokątnym trzpieniem który lubił się wycierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ile cenisz?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
10 godzin temu, hubertb napisał:

Tarpan w takim razie byłby idealny xD Na Poloneza nawet nie patrz włożysz 250kg i oglądasz gwiazdy do tego ten oszczędny i mocny silnik.... 

a 1.9 cytryny? z tym to by jeździł aż by się złamał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
34 minuty temu, 6465 napisał:

Przyjedź to dam ci pojeździć moim. Mam 3,5t silnik 2,4.

Sprzedać nie Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik794    20

Lublinkiem prykam 4 lata wersja 3,5 t jak narazie ok.  , trochę głośny w środku ,ale nie ma dnia żeby czegoś nie woził, wcześniej miałem stare Ducato ale po moich górkach załadowany nie bardzo ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, 6465 napisał:

Przyjedź to dam ci pojeździć moim. Mam 3,5t silnik 2,4.

Przyjadę ale jak mi się  spodoba to zabieram ??🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
7 godzin temu, soltys48 napisał:

Sprzedać nie Chcesz?

Nie mój żuczek zadbany skrzynia 3,15m, plandeka szczelna od nowości.  A czym by mi małżonka zboże di siewu woziła? Prosiaki się woziło na nim po 50szt.  Zboże z rynku 2,5t a czasami 3. I zawsze do domu wrócił.  Na krótkie trasy mi spokojnie wystarcza idzie wytrzymać.  Jedyny minus to spalanie czy pusty czy pełny 12-15l zrobi. 

5 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Przyjadę ale jak mi się  spodoba to zabieram ??🤔😂

Dam się bryknąć ale nie oddam. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyraźnie napisane . sztuk 7 , a cena za sztukę . No ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
11 godzin temu, simson2812 napisał:

ile cenisz?

3000 do dogadania. Z wałkiem jest oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj