yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

daron64    4258

@soltys48

Narazie mogę zapomnieć. Obora mnie dobija finansowo. Do końca roku zęby w tynk.

Ale dzięki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Ty tak z tym siedzeniem ? Pannę po posiadłościach chcesz wozić ? Biurowe wstaw , tylko mocowanie dorobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O to , to . Tanio i miło . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Na kolana jej nie weźmie żeby ją nie uwierało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolano ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

Kolano ? 🤔

Kupiłeś brony? I pewno Sławka nachlales bo cos go nie widać 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

A propos jeżdżenia w ciągniku - chłopy z gminy byli u mnie wyciąć drzewa, no i powiedzieli, że jechali ostatnio 60tka z przyczepą, dwóch w kabinie. W przyczepie wyszedł przegląd. Zatrzymał ich chłopak od nas z policjantem - mandat, punkty i zabrali dla chłopa prawko na 3miesiace..Drogi u nas żadne główne, tylko jakieś lokalne z niedużym natężeniem ruchu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
2 minuty temu, daron64 napisał:

A propos jeżdżenia w ciągniku - chłopy z gminy byli u mnie wyciąć drzewa, no i powiedzieli, że jechali ostatnio 60tka z przyczepą, dwóch w kabinie. W przyczepie wyszedł przegląd. Zatrzymał ich chłopak od nas z policjantem - mandat, punkty i zabrali dla chłopa prawko na 3miesiace..Drogi u nas żadne główne, tylko jakieś lokalne z niedużym natężeniem ruchu.

 

@Rolnik7343 przeczytaj, i pomyśl na ile zabrali by tobie za pzrewozenie tylu osób co sie chwaliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
radekz200 napisał:

4 minuty temu, zetorki12 napisał:

Kolano ? 🤔

Kupiłeś brony? I pewno Sławka nachlales bo cos go nie widać 😂

Jakeś babke miał chować i się na stype spieszył boryszu nie bylo sam se musze polać🙁😉🥂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, slawek74 napisał:

Jakeś babke miał chować i się na stype spieszył boryszu nie bylo sam se musze polać🙁😉🥂

Wisz co ? Jutro mam sporo czasu jak by co . 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
radekz200 napisał:

A to co on jeszcze organista czy kościelnym jest? 😛🤔

może grabaż🤔😁 zetorek jutro to bedzie futro 😉😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
5 minut temu, kubamako66 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-1000l-schutz-dwuplaszczowy-mauzer-CID757-IDDzYBb.html#6983c16187

Ciekawe czy do takiego zbiornika by paliwo naleli teraz ? ktoś ma taki, nowy taki 3 tyś kosztuje i ma papiery ciekawe co z takim używanym ?   

Paliwo leją gdzie chcesz nawet na ziemię abyś zapłacił.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
56 minut temu, daron64 napisał:

A propos jeżdżenia w ciągniku - chłopy z gminy byli u mnie wyciąć drzewa, no i powiedzieli, że jechali ostatnio 60tka z przyczepą, dwóch w kabinie. W przyczepie wyszedł przegląd. Zatrzymał ich chłopak od nas z policjantem - mandat, punkty i zabrali dla chłopa prawko na 3miesiace..Drogi u nas żadne główne, tylko jakieś lokalne z niedużym natężeniem ruchu.

 

No i policjant nadużył swoich uprawnień, mandat i punkty owszem, ale za jedną osobę więcej niż przewiduje homologacja pojazdu, nie ma prawa zatrzymać prawo jazdy.

"Policjant zatrzyma kierowcy uprawnienia do prowadzenia pojazdu na okres 3 miesięcy, w przypadku, gdy ten zostanie przyłapany na przewożeniu co najmniej 3 pasażerów więcej niż dopuszcza to homologacja konkretnego pojazdu."

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4412
2 minuty temu, soltys48 napisał:

@Baks00ok tony

No więc  już  rozwiales me zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj