Polecane posty

Bananek    16859
pedro2 napisał:

Wczoraj na Orlenie ON 4,09 B95 4,03

gdzie z Orlenu korzystasz? Augustów czy Suchowola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
1 godzinę temu, Bananek napisał:

gdzie z Orlenu korzystasz? Augustów czy Suchowol

Gdzie? Panie ja dalej jak 20km od domu się nie zapuszczam, strach 😂 gdzie mi od Łomży do Augustowa a już nie mówiąc Suchowola.. w okolicy mam dwa. Ale już rzadko będę odwiedzał stację 😊 toyotka benzoliną na full zalana i 20L zapasu do piły. Dzisiaj z rana dyzla zatankowałem już u siebie do statków 👍

Bielutka B0, nie to co na Orlenie żółtko


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wczoraj ponad 1 tysiąc L 3.75 brutto północna wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Rysiu dziś chyba zaspał, 1.1gr w dół względem wczorajszego dnia na Orlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

panowie do kiedy jest termin wystawienia decyzji za zwrot akcyzy , z jednej gminy jeszcze nie dostałem, z drugiej przyszło już z miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347

To co jak ruski z Arabami się dogadał to cena będzie rosnąć ? 
b0 2500 l po 3.85 brutto , mragowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 godzin temu, Uziu92 napisał:

panowie do kiedy jest termin wystawienia decyzji za zwrot akcyzy , z jednej gminy jeszcze nie dostałem, z drugiej przyszło już z miesiąc temu.

Do końca marca

Też z jednej gminy nie mam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Ja też z jednej gminy nie mam decyzji. Ale oni tak zawsze z opóźnieniem. Tylko podatek to biegiem, jeden dzień zwłoki i dzwonią 😔

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Tak im musimy na czas uiszczać wpłaty ,bo zaraz odsetki naliczą, i straszą egzekucją komorniczą, my gorszego sortu mamy obowiązek ,oni nam wielką łaskę robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12189

bez spiny panowie kasa ma być na koncie do 24 czy 30 kwietnia a decyzji może nie być cierpliwie czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Extrans z czwartku na piątek - 2gr. 3.76zł brutto 1300l. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Czyli dobrze, żem zalał do pełna? 🤔 Jeszcze z tydzień i ponad 500l się ubierze to znowu można by wziąć. Taniej nie będzie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

hawa 3.83 , walcz 3.75 ale trzeba kasę wpłacić najpierw dopiero po jednym dniu dostawa


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj