Polecane posty

PawelS    282

Chyba nikt bo i ja mam trochę towaru do sprzedania również w Lubelskim ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Sucha 30zł ze sterty 25 i zabieraj wszystko wpiz... :) Belki po prasie NH BR6090 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogo nie chcesz, w żniwa tyle płaciłem za gotowe.

Dużo tego masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karol6130 napisał:

Drogo nie chcesz, w żniwa tyle płaciłem za gotowe.

Dużo tego masz? 

Też mam po 25 zł 140cm po viconie owinięte siatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205
Dnia 7.01.2020 o 22:33, Artystarolnik napisał:

Ogólnie ktoś skupuje słomę w lubelskim ???

 

Agromax Golba Mariusz. Każdą  ilość brał  do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Bierze bele tylko 160 i większe 130/140 mówi ze do transportu są nieodpowiednie bo 2 rzędy w górę to mało a 3 za dużo i takimi nie jest zainteresowany. Dzwoniłem gadałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Do mnie około 100km mówił taka odległość nie robi problemu. Ceny nawet nie mówił gdyż 130 nie był zainteresowany ale numer sobie zapisał jak by coś się odmieniło to będzie dzwonił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże może się ruszy coś z balotami 120x120 bo jak narazie każdy by chciał 160x120

 

Edytowano przez Artystarolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego u Was tak tanio? Pod koniec grudnia klient zapłacił za 120stki po 50zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Daleko od podlasia.... U nas handlarze chcą tylko 120x120 - lepiej sprzedać 120-kę za 50zł niż 150-tkę za 70 :D bo dla wielu bela to bela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

Chętnie bym sprzedał bele 120x150 z dowozem po  ok 60 zł do dogadania.Mogę dowiezć w okolice Szczytna ,Biskupca,Wielbarka czy Mrągowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W tym roku nie będzie popytu na słomę jak w innych latach, było towaru full, ponad 30 bel z hektara się zbierało miejscami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa21    0

witam mam na sprzedaż  słome 120x160 170cm około 250 bali mocno zbita woj.opolskie jak by kto szukał  wiecej info na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym miał około 800 bel na sprzedaż 120x120 siatką owiniete w lubelskim Sławatycze jakby ktoś chciał. Bo miałem podpisaną umowę z kolesiem z okolic Łukowa ale zbywał i w końcu zadzwonił że nie zabierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On z wojcieszkowa jest, Renault gania. I teraz najciekawsze bo podpisał umowę, jest podana cena, ilość w tonach, data odbioru i podpunkt że jeżeli on tego nie zabierze to zwraca równowartość słomy. Także sprawa idzie do sądu 

Edytowano przez MarekDFagrofarm410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj