Polecane posty

BENNY82    198

Agrolok pierwszy raz pewnie ok będzie na zachęte później fędą rypać aż miło jak wszyscy

beata12596    155

Cena za pszenicę kilka dni temu była 660 brutto , a dzisiaj jadę i widzę, a tu 700 brutto wisi, Hrubieszów, woj lubelskie. Widać , że jest ssanie na pszenicę, bo ciągle ładują samochody, a nikt nie wiezie na skup, czyli co? Czekamy dalej 😊

• Like 1
  • Confused 1

Wiadomość z agroFakt.pl

beata12596    155
34 minuty temu, Andpol napisał:

To ładnie podrożała.

Nooo 🙂 w historii tego skupu tak radykalnej podwyżki nigdy nie było, zawsze podwyższał po 10 zł, a tu od razu 40 zeta 😲

yacenty    1217

czytałem na jakimś portalu ze w porcie już 900

• Thanks 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

bercik9894    12

U nas okoliczny kupiec oferuje 500 ( za żyto) i twierdzi, ze droższe juz nie będzie.. Jak myślicie trzymać dalej czy pozbywać się?

Grzechooo    79
bercik9894 napisał:

U nas okoliczny kupiec oferuje 500 ( za żyto) i twierdzi, ze droższe juz nie będzie.. Jak myślicie trzymać dalej czy pozbywać się?

Kupcy zawsze twierdzą że droższe nie będzie. Obojętnie co by skupowali.

• Like 3

skywalker89    121

Kumpel wozi zboże, to mówi, że się dziwi temu wszystkiemu co piszą w mediach i tu na forach, bo póki port będzie brał to może jakoś to będzie, po za tym mało kto chce brać pszenice bo ponoć i pozasypywani i wszystko na pół gwizdka przez wirusa, kto ma zarobić to zarobi

beata12596    155
19 minut temu, skywalker89 napisał:

Kumpel wozi zboże, to mówi, że się dziwi temu wszystkiemu co piszą w mediach i tu na forach, bo póki port będzie brał to może jakoś to będzie, po za tym mało kto chce brać pszenice bo ponoć i pozasypywani i wszystko na pół gwizdka przez wirusa, kto ma zarobić to zarobi

A gdzie wozi to zboże?

Zbyszek3939    61

W  Brodzicy pod Hrubieszowem  u Pana J.    680-720  brutto dziś .wisi cena.

• Thanks 1

Zetor86    5
6 godzin temu, tomciu86 napisał:

Z agrolok Ktoś handlował czy nie warto proponują 660 może 670 netto za paszową a 750 konsumpcja netto z lubelskiego

Ja handlowałem. Wszystko było ok. A skąd jestes z lubelskiego? Pytam bo za pasze inni daja lepsze oferty. 690 netto dzis mam od siebie. 

pawelek98    110

Chcę was pocieszyć tym że w  tym pakiecie antykryzysowym rząd będzie mógł wprowadzić własne ceny na żywność czyli zaniżyć ceny, mogą również eksport zablokować, tak jak choroba się rozwinie czego nikomu nie życzę, to te giełdy o kant ch.... rozbić, bo jeszcze zsypy będziemy oddawać

mam nadzieję że do tego nie dojdzie , bo tego towaru również i u mnie jest

BENNY82    198
3 godziny temu, bercik9894 napisał:

Skąd jesteś? Trzymaj za jakiś czas bedą łykać żyto jak najtańsza zapchaj kiszka dla drobiu bydla trzody. U nas świniarze skypują ile wlezie doputy tanie. Jak pszenica tak rośnie to pociągnie wszystko za sobą do góry. Epidemia to nie miesiąc dobrze bedzie jak za rok nie będziemy o nim słyszeć.

2 godziny temu, skywalker89 napisał:

To prawda znam taakie skupy co od dwóch lat zasypani pszenicą ale od nich bym tego towaru nie kupił bo tyle chemiii że chleb bez drożdży rośnie. Ale może wkońcu zarobią w tym roku jak trafią na moment

• Thanks 1
  • Haha 1

mtz55    11

Witam czy jesli pszenica ma wsystkie parametry konsumpcyjnej oprocz gestosci na poziomie 71-72hl klasyfikuje ja jako paszowke???

mano    48
11 minut temu, mtz55 napisał:

Witam czy jesli pszenica ma wsystkie parametry konsumpcyjnej oprocz gestosci na poziomie 71-72hl klasyfikuje ja jako paszowke???

Gęstość minimum 76-77 kg/hl jako jakościowa, poprawcie jak się mylę .

Ale skupy wybełtają z inną pszenicą i parametry będą inne,

skywalker89    121
4 godziny temu, beata12596 napisał:

A gdzie wozi to zboże?

Jeździ po całej Polsce, od poludniowego wschodu po porty, i wiele innych podmiotów skupujących w kraju, więc myślę, że wie co mówi

Emil39    6

A od jutra żeby się nikt nie zdziwił jak zaczną regulować ceny i pszenica będzie miał zakaz wyjazdu i cena poleci na dół Ustawy nie są robione po to żeby były tylko żeby nimi ubić interes 

A w projekcie ustawy jest napisane jasno i czytelnie  wchodzi w życie z dniem uchwalenia 

piotreku1    120

Sprzedałeś zboże po niskiej cenie a teraz siejesz zament i to w kolejnym poście! Żal Ci coś ściska? 

Dziś ładuje dwa auta po 830 (Ampol merol)  reszta pszenicy jeszcze sobie poczeka .  Tak jak Yacenty pisał w porcie juz po 900 płacą.  

• Like 3

marijusz    270

Zamiast ludzi w tym trudnym okresie straszyć to podnieś cenę o pięć dych i też kupuj i rób interes!

7 godzin temu, Emil39 napisał:

A od jutra żeby się nikt nie zdziwił jak zaczną regulować ceny i pszenica będzie miał zakaz wyjazdu i cena poleci na dół Ustawy nie są robione po to żeby były tylko żeby nimi ubić interes 

A w projekcie ustawy jest napisane jasno i czytelnie  wchodzi w życie z dniem uchwalenia 

• Like 1

beata12596    155
7 godzin temu, skywalker89 napisał:

Jeździ po całej Polsce, od poludniowego wschodu po porty, i wiele innych podmiotów skupujących w kraju, więc myślę, że wie co mówi

To czym wytłumaczy te dość duże jak na południowy wschód podwyżki? Gdyby byli zasypani to przewisieliby na szelkach do żniw, a nie podnosili ceny, trochę dziwne. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez dsqdgn
      Robię badania, bardzo dziękuję za pomoc mi w tym pytaniu!
      Czy jest jakaś marka / produkt może zamiast niemiec kieserite, a tańsze?
      Wiem, że ampol-merol z MacroSpeed green, Agrolok z Elplon profit.
      Czy jest jakiś inny wybór lub dodatek?
      Jeszcze raz dziękuję za pomoc z informacji!
    • Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Strazak112
      Witam.
      Dotychczas owijałem bele Folia Ensibal 750. Na rolce plastikowej jak i papierowej. Jest godna polecenia choć ostatnio folia szybko pęka przepuszcza powietrze po czym są plamki. 
      Za rolke 750cm płaciłem w tamtym roku 328zl
      Może macie swoje typy. Coś możecie polecić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj