Polecane posty

bezbarwny    286

Beata się cuś nie udziela...chyba szlaban na komputer od Męża dostała

• Haha 3

You Shook Me All Night Long

M&M

beata12596    196
5 minut temu, bezbarwny napisał:

Beata się cuś nie udziela...chyba szlaban na komputer od Męża dostała

Spokojny Twój rozczochrany 😂😂😂 cały czas tu jestem , a że o cenach wiem tyle co stąd to się nie udzielam.

• Like 1

A już miałem pisać, że sprzedałaś zboże i do spa wyjechałaś na tydzień 😛

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

Wiadomość z agroFakt.pl

bezbarwny    286
21 minut temu, beata12596 napisał:

Spokojny Twój rozczochrany 

Z racji wieku, łysy jestem i nawet jeśli Ty nie o tym, to z góry zastrzegam, że nie masz u mnie miejsc, poza brodą czasem, w których wspomniany przez Ciebie ład panuje😋

• Haha 1

M&M

beata12596    196
Napisano (edytowany)
6 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Sprzedałam po 85 brutto, ogłaszam wszem i wobec, bo widzę niektórym się nudzi, dlatego też nie piszę nic o cenach . Spa pozostaje niestety w strefie marzeń, bo 70 szt bydła samo się nie obrządzi 🤨😞

Edytowano przez beata12596
  • Like 1

bezbarwny    286

Dobra cena Beata, gratuluję👍

• Thanks 1

M&M

galan99    1369

Jak na razie niema źle zeszłym roku o tej porze gorzej było i nie były złe plony wiec spokojnie z tą prognozą .

robercikj100    549

Wystarczy jedna porządną burza i można pomarzyć o dobrych plonach także ... 

Ale widzę że przynajmniej trochę optymizmu u ciebie jest. Zawsze to jakaś odmiana po tych pesymistycznych postach z przeszłości 😀

• Haha 1

theta    16

Hamburg: Großhandelspreise vom 19.05.2020 - Getreide, Mühlenprodukte, Futtermittel und Ölsaaten

alle Preise in Euro je 1.000 kg, einfuhrabgefertigt.

Futterweizen  loko/promptTermine

Futterweizen

franko HH 198,00  €

1 € = 1,0956 US $ 

Agrest    6267
17 minut temu, robercikj100 napisał:

Ale widzę że przynajmniej trochę optymizmu u ciebie jest. Zawsze to jakaś odmiana po tych pesymistycznych postach z przeszłości 😀

Ale ten optymizm ma na celu podtrzymać pesymizm.  Tak kombinuje żeby zawsze było gorzej niż jest😁

Będzie źle bo w polu jest dobrze.

• Like 3

galan99    1369
Napisano (edytowany)

Tak to jest liczą na 9 ton i cenę po 850 netto ile to w padnie kasy a tu rozczarowanie bo wyszło 5 ton po 650 netto .

Mam pogląd inny obstawiam na plon do 6 ton i cenę po 600 netto i nigdy rozczarowania nie ma , wychodzi zawsze lepiej .

Edytowano przez galan99
  • Like 2

wiesiek63zmc    1038
9 godzin temu, galan99 napisał:

Ten rok jest bardzo dobry na uprawę pszenicy plony będą bardzo dobre lepsze o 30 % od zeszłego .

to celujesz w 11 ton bo w ubiegłym miałeś po 8:D

6 godzin temu, galan99 napisał:

W tym roku maj jest zimny i mokry spadło do 100 litry  pszenice zaczynają się wykłaszać , zeszłym roku maj był upalny i suchy spadł deszcz pod koniec maja i tyle było w czerwcu dalej grzało .

Chyba tylko u ciebie bo w zamojskim to BIDNE psieżyto ledwo zaczyna ale żeby pszenica to brak 3 tygodni minimum

ty staraj się pamiętać co piszesz:D

Alio    87

Propozycja kontraktu na pszenicę w żniwa 12.5% 710 netto minus mój transport co w praktyce da 650 netto. Nie skorzystałem.

Sprzedam agregat ścierniskowy Agromasz 2.60m na kołkach stan bdb, pług obrotowy 4 skibowy Fenet, Opryskiwacz Hardi 24m sprawny stan do poprawek - tanio.

Nie nabijam licznika postów. Staram się pisać konkrety.

mus    5

Bułka od kapki 1,29zl 

Tomek90    558
Dnia 27.04.2020 o 20:59, szaman1 napisał:

Tomek90 Przypomnę

Dnia 27.04.2020 o 20:43, szaman1 napisał:

do połowy maja 1100 zł pęknie bez względu na opady kraje robią zapasy, a granic nie zamkną.  Ardanowski robi z rolników palantów. Ja mam ok 300t i się nie spinam zebrałem 50 % to cena powinna być adekwatnie wyższa nie sprzedawać jak wszyscy będą trzymać tym prędzej cena skoczy. 

Dnia 27.04.2020 o 20:59, szaman1 napisał:

Tomek90 Przypomnę

I jak tam?

• Like 4
  • Thanks 1

48 minut temu, mus napisał:

Bułka od kapki 1,29zl 

I co związku z tą ceną mąki? 

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

AndrzejRo    10
Napisano (edytowany)

To zyska czy straci do zniw bedzie wiadomo .Tylko napisz w jakiej cenie sprzedałeś te 300 ton bo ja w maju opchnolem po 877 brutto paszowa i śpię spokojnie nie dumając czy cena się zmieni

Edytowano przez AndrzejRo
  • Thanks 1
  • Haha 1

Vitasem    30

Wydaje się , ze szczyt notowań pszenicy na krajowym rynku za nami...Powtarza się sytuacja z ubiegłego sezonu... okazuje się jednak , ze w magazynach rolników jest jeszcze sporo zboża.

Jako , ze człowiek uczy się całe życie ... w zeszłym roku zamiast sprzedac po  800 netto , sprzedałem po 700 netto.

W tym roku już tego błędu nie popełniłem i sprzedałem po 830 netto pszenice paszowa.

• Like 3
  • Thanks 1

Marek123456    14
3 godziny temu, Vitasem napisał:

Wydaje się , ze szczyt notowań pszenicy na krajowym rynku za nami...Powtarza się sytuacja z ubiegłego sezonu... okazuje się jednak , ze w magazynach rolników jest jeszcze sporo zboża.

Jako , ze człowiek uczy się całe życie ... w zeszłym roku zamiast sprzedac po  800 netto , sprzedałem po 700 netto.

W tym roku już tego błędu nie popełniłem i sprzedałem po 830 netto pszenice paszowa.

brawo:) Dobrze że wyciągasz wnioski z lat poprzednich

turtojs    215
beata12596 napisał:

6 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Sprzedałam po 85 brutto, ogłaszam wszem i wobec, bo widzę niektórym się nudzi, dlatego też nie piszę nic o cenach . Spa pozostaje niestety w strefie marzeń, bo 70 szt bydła samo się nie obrządzi 🤨😞

Coś Ty w spa jeszcze nie była? 😳 Męża nie ma, że nie ma kto dać bydłu jeden wieczór albo dwa dni nawet?

• Haha 1

szaman1    150
8 godzin temu, Tomek90 napisał:

I jak tam?

Do maja 2021 r jeszcze trochę czasu

A no tak, bo nie powiedział do którego roku połowy maja 🤣 teraz Chociaż wiadomo, że o 2021 chodzi 

MarcinNH    122

Deszczowy tydzień przed nami, podejrzewam obniżki cen

• Like 1

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

robi57362    866

ja podejrzewam obniżkę plonu bo patrzec nie mogę jak wsztstko sie skręca 😫

• Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2020 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2020? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273037-ceny-ziemniakow-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj