Polecane posty

luk13    2
znawcawszystkiego napisał:

750 netto całe auta paszówka fado Parczew lubelskie

Kolego a co to za firma??? I jak z płatnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk13 napisał:

znawcawszystkiego napisał:

750 netto całe auta paszówka fado Parczew lubelskie

Kolego a co to za firma??? I jak z płatnością?

fado Paweł Wilczyński płatność 2 tygodnie wypłacalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Wczoraj miałam pilny wyjazd i na odcinku ok. 70 km mijałam cztery tiry na gdańskich numerach jadące w stronę tego naszego dzikiego wschodu, najbliższy skupujący dzwoni co trzy dni z pytaniem czy już sprzedajemy, a no jeszcze nie. Jest zapotrzebowanie na pszenicę i to duże daje się to zaobserwować. Dawno na tym forum nie pisał pewien skupujący miał nick jakoś Danielrolnikskup czy jakoś tak, wiecie pewnie o kogo chodzi. Ciekawa jestem jak sytuacja wygląda z pierwszej ręki, bo zauważyłam, ale mogę się mylić, że jak cena była niska z tendencją spadkową to dużo się tu wypowiadał, a teraz jakoś cisza. Zobaczymy też czy Stasio 😉 nie będzie musiał przepraszać tu na forum, bo chyba tak zapowiedział, jak cena osiągnie 1000 zł, na Pomorzu już chyba nie daleko do takiej ceny ? 🤔

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1185
17 minut temu, beata12596 napisał:

Wczoraj miałam pilny wyjazd i na odcinku ok. 70 km mijałam cztery tiry na gdańskich numerach jadące w stronę tego naszego dzikiego wschodu, najbliższy skupujący dzwoni co trzy dni z pytaniem czy już sprzedajemy, a no jeszcze nie. Jest zapotrzebowanie na pszenicę i to duże daje się to zaobserwować. Dawno na tym forum nie pisał pewien skupujący miał nick jakoś Danielrolnikskup czy jakoś tak, wiecie pewnie o kogo chodzi. Ciekawa jestem jak sytuacja wygląda z pierwszej ręki, bo zauważyłam, ale mogę się mylić, że jak cena była niska z tendencją spadkową to dużo się tu wypowiadał, a teraz jakoś cisza. Zobaczymy też czy Stasio 😉 nie będzie musiał przepraszać tu na forum, bo chyba tak zapowiedział, jak cena osiągnie 1000 zł, na Pomorzu już chyba nie daleko do takiej ceny ? 🤔

znowu się nakręcacie, przy dzisiejszych kosztach 800 to powinna być normalna cena, co z tego jak będzie po 1000 a plon 2 t,

oczywiście kto przetrzymał zarobi bo 600 a 800 to różnica, nie mówiąc o 1000

tylko żeby nie było tak że po wyborach stan wyjątkowy i regulowane ceny, zakaz eksportu.

jeszcze jedno, mam znajomą w wylęgarni brojlerów i ci co kredytów nie mają odmawiają wstawień, brojler ostatnio 2,5 na wolnym rynku

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3500

Tak więc wszyscy zadowoleni bo hodowcy nie będą robić wstawień , nie napracują się a w efekcie ceny w górę za żywiec , producenci zbóż też bo zamiast po 800 na kurnik pójdzie po 1000 na port i nie będzie skakania do gardeł po między hodowcami a producentami zbóż . Oczywiście konsument może kręcić nosem że będzie drogo ale to rozmowa poza tym forum .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Będzie po 800 netto to super składzik się sprzeda albo pszenżyto tylko żeby nie spadło szybciej jak rosło... Myślicie że to statki tak ładują ? Młyny czują susze i zapasy robią? Oj będzie drogo w sklepach a jeszcze ten syf w powietrzu strajki to tylko kwestia czasu bo ludziom kasa sie konczy tylko zatrudnionym w resortach płacą a co z innymi mają z głodu zfychać? Szykuje się bardzo burzliwy rok .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23
49 minut temu, Jano7711 napisał:

Jaki skup/lokalizacja?

Bezwola koło Wohynia, 

Bartosz Matysiewicz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268

Skierbieszów 750-800 brutto pszenica

Myślę że cena utrzyma się do max 10 maja a potem znowu w dół, zobaczymy.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4121

Jak susza dłużej się utrzyma to pszenica w żniwa prosto z pod kombajnu będzie droższa jak w tej chwili w porcie !   poważne prognozy pogody do 5.05 .20  deszczu nie przewidują !

@ Jahooo  a 10 Maja spadnie deszcz ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommeekk    0
12 godzin temu, luk13 napisał:

Kolego a co to za firma??? I jak z płatnością?

Również polecam FADO pieniądze do dwóch tygodni na koncie.

Handluje z firmą już od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274

Pszenżyto to tanie jak barszcz nie opłaca się siać. I tak ludzie będą czekać na 900 czy 1000 i znowu się przejadą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268

Nie, ale skończą się kontrakty mniej więcej w tym czasie a to one napędziły górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Mazowsze powiat plonski 

Pszenica 800-830 netto

Pszenzyto 620 netto.

NIe pamietam takiej roznicy na tych zbozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

ciekawe czy jeszcze pojdzie w góre ? bo susza teraz zapowiada sie juz niesamowicie , nawet nie zapowiada sie bo juz jest a deszczu wcale 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj