Polecane posty

pedro2    7254

https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/788842-protest-warszawa-1310/?tab=comments#comment-2761521

Byłem i ja 🙂 

Nasza grupka szła jakoś w trzeciej - czwartej grupie i problemy zaczęły się pod ministerstwem rozwoju i pracy, 20 minut w miejscu, ale dotarliśmy pod sejm, policja na koniec zrezygnowała, nie chcieli robić sodomy i puścili,odeszli na boki. 

A problemy z telefonami potwierdzam. Gdzie jak gdzie, ale tam zasięgu nie powinno zabraknąć. A nie można było się nigdzie dodzwonić momentami

  • Thanks 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1393

problem z zasięgiem bierze się z dużego skupiska ludzi w jednym miejscu i przeciążenia nadajnika....za każdym razem razem na imprezach masowych np na stadionie narodowym podczas meczu tak się dzieje więc tu akurat nie szukajcie spisku 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Fajnie bylo. Na nastepne strajki tez jedziemy nasza grupa. Zament i chalas. Bylo nas wielu. Jest jeszcze moc w rolnikach.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Tylko nie można pozwolić się dzielić na grupy. Kaczor idzie w zaparte. Stwierdza że w rytualnym są nadużycia bo rzeźnie go stosują bez potrzeby, ponieważ jest tańszy od tradycyjnego uboju. Pewnie myśli że to strzał z pepeszy w potylicę

I oszczędzają na kuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8537
7 minut temu, komizmo napisał:

Stwierdza że w rytualnym są nadużycia bo rzeźnie go stosują bez potrzeby, ponieważ jest tańszy od tradycyjnego uboju

czy on bywa w ubojniach ? że taki mądry czy powtarza to co mu podpowiadacze mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Pewnie zna się na tym, jak na tanim węglu i weglowodanach z polskich kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmen    20
11 godzin temu, pedro2 napisał:

https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/788842-protest-warszawa-1310/?tab=comments#comment-2761521

Byłem i ja 🙂 

Nasza grupka szła jakoś w trzeciej - czwartej grupie i problemy zaczęły się pod ministerstwem rozwoju i pracy, 20 minut w miejscu, ale dotarliśmy pod sejm, policja na koniec zrezygnowała, nie chcieli robić sodomy i puścili,odeszli na boki. 

A problemy z telefonami potwierdzam. Gdzie jak gdzie, ale tam zasięgu nie powinno zabraknąć. A nie można było się nigdzie dodzwonić momentami

Poczatek 3 grupy, tez tam szlismy za tym Parczewem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
20 godzin temu, przezuwaczka napisał:

Była moc. Blisko 70 tys osób🥰

IMG_20201013_104401.jpg

IMG_20201013_104304.jpg

Na kamizelkach też mieliście napis Kulesze Kościelne? Bo chyba kamizelki widziałem.

18 godzin temu, krzysieek napisał:

Wielka szkoda że milicja tak zrobiła bo opinia publiczna nie dowie się ile było ludzi oglądając media z głównego ściekowego nurtu. Żadna kamera ilości ludzi nie odda. Niektórych ponoć nawet do Warszawy nie wpuścili. Tyle milicji warszawa nie wiem czy widziała. Były i armatki wodne

U nas kontrola była na wjeździe do Warszawy ale policjanci spoko, kierowca co nich na pytanie co wieziemy to pow że widły i obornik i pyta się ich a co chcą znaleźć oni uśmiech i kazali jechać dalej.

 

Mała zadyma się zrobiła pod samym Sejmem przepychanki były ale policja odpuściła i stała obok. Chyba zbyt spokojnie było wczoraj więc następnym razem trzeba parę opon spalić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
4 godziny temu, Xawier napisał:

Na kamizelkach też mieliście napis Kulesze Kościelne? Bo chyba kamizelki widziałem.

Ja miałam WysMaz, ale nasi 3 różne mieli😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
4 godziny temu, Xawier napisał:

 

😉

Jak to przejdzie nie będę się już czuła bezpiecznie we własnym domu😔

Edytowano przez przezuwaczka
Dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6737
4 godziny temu, Łolek napisał:

Polmlek 1,52  ,4  i 3,15 niecałe 15 tys

Skąd masz taka cenę? 😳😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Mlekpolu za wrzesień przedział 15-30 tys. l bi. 3,2 tł. 4 cena 1,66zł/brutto ryczałt - 2gr. na udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12967
8 godzin temu, radekz200 napisał:

Skąd masz taka cenę? 😳😳😳

Z faktury ☺,też myślałem że się  pomylili ale papier nie kłamie może dlatego że Łowicz też podniósł 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

https://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/ue-chce-zmniejszyc-emisje-metanu,100392.html

 

Farmer. Dobrze wybrali komisarza rolnictwa. Najgorszy. Bo ostatni? A

Pajac na wszystko się zgodzi

Pasza wiążąca metan za 1500 EUR i mleko po 30 centów a problem gazów sam się rozwiąże w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12967

Dążą do tego żebyśmy wpierniczali szczaw i mirabelki 

Gospodarz będzie ciągnął konia na wozie, pies w pokoju a pan na balkonie szczęśliwe krowy będą dawać fioletowe czekolady a schabowe będą z soi  no poprostu sielanka 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Ciężko jest mi w to uwierzyć, że są ludzie którzy z wojciechowskim jako komisarzem rolnictwa, wiązały z nim jakieś probsy dla Polski. Nie ma znaczenia czy ktoś jest z Polski czy nie, niemcom musi się zgadzać a teraz jeszcze doszli ekoterrorysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6737
3 godziny temu, Łolek napisał:

Z faktury ☺,też myślałem że się  pomylili ale papier nie kłamie może dlatego że Łowicz też podniósł 

Jak ześ pewnie wydzwaniał cały wrzesień albo stałeś pod drzwiami kierownika to masz taka cenę 😛 u mnie 7 gr niższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12967

Radziu spokojnie też pewnie ci podniosą  jak nie cene to ciśnienie  ☺ a tak na serio  nigdzie nie dzwoniłem u nas w regionie u wszystkich lekko w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek    8
16 godzin temu, Łolek napisał:

Polmlek 1,52  ,4  i 3,15 niecałe 15 tys

 

 

12 godzin temu, radekz200 napisał:

Skąd masz taka cenę? 😳😳😳

U mnie ten sam przedział przy białku 3,05 tł 4,3 1,47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj