sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

simpleNICKpl    218
sumek666 napisał:

3 godziny temu, tomuss17 napisał:

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

Za 256 jeden kolega kupił T5AC

w jakim wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

ośka sztywna wzmocniona, pompa 108 ls, kabina amortyzowana z niskim dachem, fotel dynamic comfort, wom 540-540eco-1000, 4 wyjścia mechaniczne, opony 480r24 / 600r34, przedni tuz, wolny spływ, pneumatyka 2 obwodowa, monitor intelliview 4, błotniki skrętne, mocniejszy alternator, tuz 3 kategorii, zestaw trzech zaczepów, wspomaganie rozruchu w niskich temperaturach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
10 godzin temu, simpleNICKpl napisał:

a oświetlenie i wersja silnikowa jaka?

Z niskim dachem montowane jest standardowe oświetlenie i nie ma możliwości zamówienia rozbudowanego. Silnik 120 km mocy maksymalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Na przełomie stycznia i lutego ma być. Ja nie celebryta cobym miał filmy na YT wstawiać. Jak dojedzie to wrzucę zdjęcia na AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

a ogląda ktoś na YT kamila serwisanta ?? wie ktoś dlaczego tak kręci nosem na skrzynie AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
2 godziny temu, tomuss17 napisał:

a ogląda ktoś na YT kamila serwisanta ?? wie ktoś dlaczego tak kręci nosem na skrzynie AC

Bo ma klapki na oczach


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Nieprzyjemnie się go słucha. Z jego wypowiedzi widać że uważa się za jedynego prawilnego fachowca od Fendta, a inni to partacze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
tomuss17 napisał:

a ogląda ktoś na YT kamila serwisanta ?? wie ktoś dlaczego tak kręci nosem na skrzynie AC

może nie umie/nie ma czego naprawiać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

pisałem z kilkoma osobami które mają styczność a prawdopodobnie są posiadaczami nh AC i każdy chwalił. Pisałem do k.serwisanta i odradzał bo ma jakąś skrzynie w naprawie AC a ma 2000mtg. Poleca Fendt a ale mamy za tą cenę mamy dwa nh na full wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ww. Kubota na przełomie października i listopada wycenili mi 159 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
37 minut temu, SirWiktor napisał:

Za ww. Kubota na przełomie października i listopada wycenili mi 159 netto

rozumiem, że goła wersja. To już cena po targowaniu? Jaki dealer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Klimatyzacja, obciążnik przedni, fotel pneumatyczny, hamulce jedno i dwu obwodowe, +2tys oświetlenie LED, +7tys przedni TUZ z wyjściem hydraulicznym. Wycena dla Małopolski, cena przed targowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

@pep14 napisz coś więcej jakie wyposazenie i jaki diler? 

@bravo2 napisz coś więcej o swoim wyborze.

@pep14 napisz coś więcej jakie wyposazenie i jaki diler? 

@bravo2 napisz coś więcej o swoim wyborze.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj