News
sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Pioagri    22

@tompast zwiększenie mocy jakies 17km. Wzrost spalania w ciężkiej pracy okolo 2l na mtg ale to wszystko zalezy od warunków. W opryskiwaczu też więcej ale to wiadomo lekka praca. Ale pod względem mocy jak najbardziej odczuwalne na plus. Jak zmienię jeszcze agregat uprawowo siewny na taki typowo pod t7 to zmniejsze moc znowu na jakies 95km

tomi382    99

ENDURAK91 napisał:

Tak w guziku A wom jest auto w standardzie

na czym polega auto WOM? jest napędzany Hydraulicznie? mamy cały czas zadaną prędkość bez znaczenia na obr silnika?

sumek666    4234

nie

chodzi o to, że jak np pracujesz z broną wirnikową to przy podnoszeniu maszyny WOM rozłącza się sam żeby oszczędzić wałek

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi382    99

ok. A czy nh ma coś takiego że wałek jest niezależny od obr silnika? kolega w jd ustawia wartość wom na 540 i bez znaczenia czy ma 1000rpm czy 2000rpm to wałek zawsze ma 540 . przynajmniej tak mi.mowil

pogromca200    0

Kubota M5091

Skrzynia 36x36, 3 pary hydrauliki, fotel pasażera, dodatkowe światła drogowe, sterowanie tylnym TUZ-em z błotnika, pneumatyka jedno i dwuobwodowa, I i II przegląd gratis, radio, kogut, fotel pneumatyczny,obciążniki 150kg na tylne koło bądź 300l płynu,  klimatyzacja 3 lata gwarancji 160 tyś

dobra cena?

sumek666    4234
Dnia 7.01.2020 o 22:56, tomi382 napisał:

ok. A czy nh ma coś takiego że wałek jest niezależny od obr silnika? kolega w jd ustawia wartość wom na 540 i bez znaczenia czy ma 1000rpm czy 2000rpm to wałek zawsze ma 540 . przynajmniej tak mi.mowil

Na pewno Fendt ma taką opcję, ale nie , ze czy 1000 czy 2000 obrotów. 

Jak dobrze kojarzę to jest tzw opcja "priorytet mocy" gdzie decydujesz co jest najważniejsze w danej pracy czy np moc, uciąg, prędkość czy np WOM. wtedy komputer tak steruje skrzynia żeby było te 540 na walku

axe300    6
5 godzin temu, 80marcin napisał:

Witam . Wie ktos moze ile massey 5710 ze skrzynia 12x12 kosztuje .

Wersja ze skrzynią mechaniczną czyli Global jest montowana w Chinach. a te Dyna 4 i Dyna 6 we Francji. Mnie interesuje 5711 Dyna 4 tylko że dealer rzucił cene nie do przeskoczenia dla mnie. Do końca roku 2019 była akcja promocyjna (ograniczona sztukowo) na  MF 5710Dyna4 za 186900zł netto.
Wchodziło w wyposażenie m.in:
-renomowana przekładnia Dyna-4 16/16 ECO z opcjonalnym AUTODRIVE
- klimatyzacja i pneumatyczny fotel w standardize
- do 100 l/min dostępnych na tylne wyjścia hydrauliczne
- 4300 kg udźwigu

• Haha 1

Andzej23    34
Dnia 7.01.2020 o 22:56, tomi382 napisał:

U mnie w jd 7290r też tak jest, a już new Holland t7. 270 ac, czy t6070 już niestety lipa, chociaż w w 270 ac ustawi się obroty ręcznym gazem, a prędkość osobno. 

tomuss17    11
2 godziny temu, bravo2 napisał:

Jaka cena w podstawie nh t6 125s

235

sumek666    4234

Rok temu o tej porze był za 215 chyba. 

Dość mocno w górę poszły wszystkie ciągniki. 

Sama miękka oś ok 10 tys. kosztuje.

staszek131415    4407
Dnia 11.01.2020 o 00:21, axe300 napisał:

Wersja ze skrzynią mechaniczną czyli Global jest montowana w Chinach. a te Dyna 4 i Dyna 6 we Francji. Mnie interesuje 5711 Dyna 4 tylko że dealer rzucił cene nie do przeskoczenia dla mnie. Do końca roku 2019 była akcja promocyjna (ograniczona sztukowo) na  MF 5710Dyna4 za 186900zł netto.
Wchodziło w wyposażenie m.in:
-renomowana przekładnia Dyna-4 16/16 ECO z opcjonalnym AUTODRIVE
- klimatyzacja i pneumatyczny fotel w standardize
- do 100 l/min dostępnych na tylne wyjścia hydrauliczne
- 4300 kg udźwigu

Goły pewnie tyle kosztował ale na co komu taki ciągnik jak Ci nie potrzebny to nie kupuj

Bartek933    4413
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Mój T6.125 wyszedł 260 tys netto

Za tyle niecały rok temu sąsiad kupił T6.155 DC z miękką osią. Dziadostwo

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

sumek666    4234

Dziadostwo DC czy mój czy diler? 

Ceny masakra. W 2018 można było DC spokojnie kupić w granicy 250 tys. 

Ja się pocieszam tym, że mam sprawdzony silnik i sprawdzoną skrzynie. 

tomuss17    11

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

sumek666    4234
3 godziny temu, tomuss17 napisał:

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

Za 256 jeden kolega kupił T5AC

Jaro102    2

MF 5710 S
Dyna 4, amortyzacja kabiny i osi, koła 440/28 i 540/38 mitas, 4 pary hydrauliku w tym 2 na elektrozaworach, przedni TUZ z podłokietnikiem bez joysticka 255 netto

Steyr 4110 multi z takim samym wyposażeniem ale z pełnym podłokietnikiem 240 netto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fifarafa
      Witam chciałbym kupić kombajn zbożowy do 300 tyś co polecacie?ps nie miałem nigdy do czynienia z kombajnami 
    • Przez AlbertHD42
      Witam, chcielibyśmy z tatą zakupić używany kombajn do 25 tyś.  Myśleliśmy nad:
      -Dronningborg d3000
      -Massey Ferguson 507 
      - Claas dominator 100  
      - Claas mercator 75
      Teraz mamy Massey Ferguson 187, ale chcemy go wymienić bo bierze go już rdza i przetrąca zboże. Zależy nam na łatwych naprawach, dobrym czyszczeniu zboża. Kombajn będzie używany głównie do usług. Od razu zaznaczę że nie chcemy Bizona, rozumiem że jest łatwy dostęp do części ale i tak większość będzie zamawiana przez internet. To chyba tyle. Z góry dzięki za pomoc.  
    • Przez Hjiku56
      Mam pytanie do posiadaczy claasa jaguar 690 sl i john Deere 6710 która maszyna jest ogólnie lepsza i którą warto kupić. Prosiłbym również o wymienienie wad i zalet i wassych opinii o tych sprzętach.
    • Przez Hjiku56
      Mam pytanie do posiadaczy claasa jaguar 690 sl i john Deere 6710 która maszyna jest ogólnie lepsza i którą warto kupić. Prosiłbym również o wymienienie wad i zalet i wassych opinii o tych sprzętach.
    • Przez yacenty
      Witam!
      prosze w miare mozliwosci o rozne cenniki
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj