News
sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

tomuss17    10
40 minut temu, sumek666 napisał:

Za 256 jeden kolega kupił T5AC

na fullu bez gps??

Wiadomość z agroFakt.pl

simpleNICKpl    74
sumek666 napisał:

3 godziny temu, tomuss17 napisał:

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

Za 256 jeden kolega kupił T5AC

w jakim wyposażeniu?

piotrkrk25    32

ośka sztywna wzmocniona, pompa 108 ls, kabina amortyzowana z niskim dachem, fotel dynamic comfort, wom 540-540eco-1000, 4 wyjścia mechaniczne, opony 480r24 / 600r34, przedni tuz, wolny spływ, pneumatyka 2 obwodowa, monitor intelliview 4, błotniki skrętne, mocniejszy alternator, tuz 3 kategorii, zestaw trzech zaczepów, wspomaganie rozruchu w niskich temperaturach.

• Thanks 1

piotrkrk25    32
10 godzin temu, simpleNICKpl napisał:

a oświetlenie i wersja silnikowa jaka?

Z niskim dachem montowane jest standardowe oświetlenie i nie ma możliwości zamówienia rozbudowanego. Silnik 120 km mocy maksymalnej.

piotrkrk25    32

Na przełomie stycznia i lutego ma być. Ja nie celebryta cobym miał filmy na YT wstawiać. Jak dojedzie to wrzucę zdjęcia na AF.

tomuss17    10

a ogląda ktoś na YT kamila serwisanta ?? wie ktoś dlaczego tak kręci nosem na skrzynie AC

Mikruss    337

Bo moze za duzy spadek mocy w porownaniu do konwencjonalnej skrzyni biegow....

sumek666    3654
2 godziny temu, tomuss17 napisał:

a ogląda ktoś na YT kamila serwisanta ?? wie ktoś dlaczego tak kręci nosem na skrzynie AC

Bo ma klapki na oczach

piotrkrk25    32

Nieprzyjemnie się go słucha. Z jego wypowiedzi widać że uważa się za jedynego prawilnego fachowca od Fendta, a inni to partacze.

• Like 1

simpleNICKpl    74
tomuss17 napisał:

może nie umie/nie ma czego naprawiać 🤣

tomi382    99

pisałem z kilkoma osobami które mają styczność a prawdopodobnie są posiadaczami nh AC i każdy chwalił. Pisałem do k.serwisanta i odradzał bo ma jakąś skrzynie w naprawie AC a ma 2000mtg. Poleca Fendt a ale mamy za tą cenę mamy dwa nh na full wypasie

johniy861    75

wyceniał ktoś może niedawno jd około 250 km ? Najlepiej seria 7R i 8R...

marluk    154
37 minut temu, SirWiktor napisał:

Za ww. Kubota na przełomie października i listopada wycenili mi 159 netto

rozumiem, że goła wersja. To już cena po targowaniu? Jaki dealer? 

SirWiktor    3

Klimatyzacja, obciążnik przedni, fotel pneumatyczny, hamulce jedno i dwu obwodowe, +2tys oświetlenie LED, +7tys przedni TUZ z wyjściem hydraulicznym. Wycena dla Małopolski, cena przed targowaniem.

sumek666    3654

@pep14 napisz coś więcej jakie wyposazenie i jaki diler? 

@bravo2 napisz coś więcej o swoim wyborze.

@pep14 napisz coś więcej jakie wyposazenie i jaki diler? 

@bravo2 napisz coś więcej o swoim wyborze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez ENDRIUROL
      witam. nadszedl czas na zakup skrzyniopalet. na co zwrocic uwage przy zakupie?  czy drzewo musi byc wysuszone,? heblowane, sciete rogi lub katownik  ochronny na sciance, jakie drzewo -sosnowe jest dobre? wiadomo ze ile wiecej poprzeczek wzmocnien tym lepiej. potrzebuje okolo 10 duzych ti 1600x1200x1200 i z 10 mniejszych tj ok 500kg towaru.  najlepiej takie ktore wytrzymaja delikatna obsluge obrotnica. najchetniej chcialbym takie z zawiasem na 1 scianie na 2-3 deskach aby tam byl wysyp ze skrzynki. z gory dziekuje za wszelekie podpowiedzi.
    • Przez SebaMazowieckiePL
      Witam.
      Otóż że iż zbliża sie wiosna to wraz z wiosna nawozy. Mam małe gospodarstwo, prawie 7 ha i do dyspozycji ciągnik Ursus C-360.
      Szukam jakiegoś nowego rozsiewacza ponieważ stary sprzedałem  z powodu jego wieku i stanu technicznego. 
      Myślałem nad jakimś Lejkiem do 500L z regulacja wysiewu , choc po chwili pomyślenia wpadłem na pomysł żeby zainwestować w cos lepszego , cos typu dwu-tarczowego jakąś Amazonka Zaf 6003 czy cos w tym stylu. Nawozy głownie daje na wiosne , - Przeważnie 150/200kg na hektar.
      Więc się zwracam z Zapytaniem do użytkowników tego forum co lepiej wybrać - jakis lejek do kwoty kilku stów czy zainwestować w cos lepszej jakości i dokładności wysiewu , w przyszłości zaznaczam że mam chęć powiększenie arealu gospodarstwa.
      Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Forum 
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez boooolek
      Witam dostałem się na młodego rolnika i mam problem z wyborem traktora za 150 tys. I szukam ciągnika o mocy około 100 koni.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj