sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

soltys48    19725

no, koledze odstąpiłem jednego duuużego kabana co miałem sobie przerobić, dziś dzwoni że ch*j nie świor bo tylko 15l smalcu z 230kg świni

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja ostatnio pod pasłem sobie jedną świnke do 177 kg i jedynie boczki tłustawe a słoniny mało co ale kiełbasa i szynki z takich większych jakoś nam w domu bardziej smakują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725
4 minuty temu, 6465 napisał:

Kuźwa 15l to nie tak mało. 

z takiego słonia?? Toż to powinno być choć ze 20l

3 minuty temu, szczypka napisał:

ja ostatnio pod pasłem sobie jedną świnke do 177 kg i jedynie boczki tłustawe a słoniny mało co ale kiełbasa i szynki z takich większych jakoś nam w domu bardziej smakują 

to racja, całkiem inne mięso w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1125
6 minut temu, soltys48 napisał:

no, koledze odstąpiłem jednego duuużego kabana co miałem sobie przerobić, dziś dzwoni że ch*j nie świor bo tylko 15l smalcu z 230kg świni

Jakby miał 5 to dopiero by płakał, a nie wiem czy ostatnio tyle żona stopiła.

Pamiętam za dzieciaka to słoninę się topiło 2 dni dziś 2 godziny.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
9 minut temu, soltys48 napisał:

no, koledze odstąpiłem jednego duuużego kabana co miałem sobie przerobić, dziś dzwoni że ch*j nie świor bo tylko 15l smalcu z 230kg świni

To nie wiedział gdzie się zgłosić .Sprzedałem puławiaki co miały po 140 kg i smalcu ze 20kg by było po tym życie co prawie same jedzą i grochu .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

moje pbz/duroc chudawe jakieś ale pół eko, teraz tylko na życie

3 minuty temu, Sadek napisał:

Jakby miał 5 to dopiero by płakał, a nie wiem czy ostatnio tyle żona stopiła.

Pamiętam za dzieciaka to słoninę się topiło 2 dni dziś 2 godziny.

stare to nie było, u mnie od maja-kupiłem ok 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Słyszeliście ,że mądrzy ludzie z Brukseli   chcą całkowicie  zlikwidować ubój wszystkich zwierzą w Unii ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064
14 godzin temu, rudinho11 napisał:

3.75 animeks wyszło na żywą 21szt po 126 kg

to 470zł za świniaka 126kg - a ja za 15kg mięsa (szynka, schab, boczek) na wędzonkę zapłaciłem 370zł 

Edytowano przez nie
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
30 minut temu, Robertb napisał:

 To co na żywca będziemy je zjadać?

Nie .Będzie zakaz zjadania zwierząt .Takie pomysły mają w Brukseli .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    62
1 godzinę temu, matk22 napisał:

Mazowieckie również covid owe bez decyzji 

Kto miał dobrze wypełniony wniosek to dostaje bez decyzji ,a kto miał jakieś błędy to dostaje info że musi zrobić poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
14 godzin temu, RafaKdziela napisał:

Słyszeliście ,że mądrzy ludzie z Brukseli   chcą całkowicie  zlikwidować ubój wszystkich zwierzą w Unii ?

Słyszałem o tym ich durnym pomyślę.... Mieso synteczne  jest promowane.... No i oczywiście ekolodzy mają swój wpływ na to..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

To ma być już w nowym rozdaniu na lata 2021 - 2027 ale każdy Kraj ma przygotować swój sposób by to wprowadzić u nas jest 5 Jarka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12389
6 godzin temu, galan99 napisał:

To ma być już w nowym rozdaniu na lata 2021 - 2027 ale każdy Kraj ma przygotować swój sposób by to wprowadzić u nas jest 5 Jarka .

Jak Puda wymyśli plan,  to skończymy hodowlę szybciej niż nam się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Lepiej zeby wymyslil coś dobreho jestem za jak w Niemczech sciolka i odpowiedni metraz dla macior 5000zl na rok i 50zl do tucznika do 500szt na rok cykl zamkniety mysle ze to by wspomoglo male gospodarstwa 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Uchowaj Boże jak by było ,5 tys do lochy to by prosiaki za darmo rozdawali każdy by dzielił hodowlę na mamę tatę isoodyre jak z krowami robili

Jak PSL negocjował nasze wejście do unii to tak wynegocjowali by do sezon rzadnych dopłat nie było teraz są do dobrostanu i na budowę chlewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
6 minut temu, henio2 napisał:

Uchowaj Boże jak by było ,5 tys do lochy to by prosiaki za darmo rozdawali każdy by dzielił hodowlę na mamę tatę isoodyre jak z krowami robili

Jak PSL negocjował nasze wejście do unii to tak wynegocjowali by do sezon rzadnych dopłat nie było teraz są do dobrostanu i na budowę chlewni

Ale tam masz tak ze masz miec maciory i od nich tuczyc do sprzedazy nie mozesz sprzedawac prosiat wiec co ci da dzilenie na czlonkow rodziny skoro to ma byc w 1 gospodarstwie na 1 numer ? No i limit ze 500szt rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj