DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

pedro2    7298

    Suka z 4 szczeniakami ma mieć kojec o powierzchni 27m², kuźwa u nas 14 dzieci w przedszkolu mają 30m² i cały dzień siedzą i nikt nie ma zastrzeżeń

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Jak wygląda teraz przerejestrowanie zakupu cieląt można przez ten portal IRZ czy trzeba te papierki wypełniać i składać bo już dawno nic nie kupowałem to nie wiem. Coś słyszałem że cielęta muszą mieć powyżej 10 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

No to na wiejską i blokować tych Baranów żeby z sejmu nie wyszli i z godu zdechli. Wieczny... prawiczek kota całe życie rucha i mu się w głowie pojeb.. ło

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16932
wysoki1122 napisał:

Jak wygląda teraz przerejestrowanie zakupu cieląt można przez ten portal IRZ czy trzeba te papierki wypełniać i składać bo już dawno nic nie kupowałem to nie wiem. Coś słyszałem że cielęta muszą mieć powyżej 10 dni ?

papierków nie trzeba. Ale muszą zgłosić obie strony. nie muszą mieć 10 dni. ja kupuje oseski 3 dni i normalnie przemieszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że już złość na PiS do wieczora przeszła.. To dobry znak dla Polski 👍😉 Nic się nie stało, Polacy nic się nie stałoooo, nic się nie stałoooo...!!!! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Nie przeszła. Ale nic się nie zmieniło, więc nie ma co pisać... 

Zamiast się zjednoczyć, dogadać to nawet tu się między sobą drzemy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111

Paradoksalnie ta ustawa nie uderzy tylko w rolników ale cała branże rolni-spożywcza. Miastowi tez dostaną po d*pie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to już wiem co zrobię jak mi animalsi przyjda.. Szykuje już młodego byka do jeżdżenia na nim.. Daje się na niego usiąść itp. Zobaczymy czy uda się go ujezdzic 😂 już widze te miny tych co wpadną na gospodarstwo.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
18 minut temu, pablo6234 napisał:

No to na wiejską i blokować tych Baranów żeby z sejmu nie wyszli i z godu zdechli. Wieczny... prawiczek kota całe życie rucha i mu się w głowie pojeb.. ło

Na bialorus morde wsadzajo  a nas wykanczajo wstyd bandyctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
3 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Raczej martwił bym sie tym jak przyjda Ci animalsi i zobacza bydło mięsne zimą na dworzu bez budynku bo sporo osób tak utrzymuje bydło mięsne...

I tu się z Tobą zgadzam 👍👍👍

 

 

 

Panowie i Panie

Tu petycja jest, możesz podpisać.


https://5przeciwrolnikom.pl/

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, soltys48 napisał:

I tu się z Tobą zgadzam 👍👍👍

 

 

 

Panowie i Panie

Tu petycja jest, możesz podpisać.


https://5przeciwrolnikom.pl/

Ja już rano podpisałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kuźwa jak mi się obrzydł ten zdrajca karakan kaczor. Pomyśleć że na niego głosowałem. Jeba... szmaty pisowskie zdradzieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze zawiesił ardana za to że głosował przeciw. Co za potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

To wina tych młodzików z pisu. Wiedzą, że pis kiedyś przegra i już budują drogę a po,lewicę albo nową partię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111

Prawda jest taka ze stary dziad wprowadził kadencyjność samorządowców a sam bedzie siedział do ukaranej śmierci a po drugi tak jak kiedyś kwiestionowali możliwość prowadzenia samochodów przez seniorów to tak seniorzy w sejmie powinni co najwyżej futro kota czesać a nie zarządzać krajem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16932

podpisujcie podpisujcie. dane personalne w cenie. 😉 i na pewno trafią te dane na biurko prezydenta. już lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepiej sr** pod siebie i wszystkiego się bać jak Ty. Imię i Nazwisko miejscowość i mail to chyba nie numer konta, hasło , PESEL itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja podpisałem za całą gminę z imienia i nazwiska i numer domu, jakieś 480 osób 😂 

Jeszcze wpadłem na pomysł aby wziąść książkę telefoniczną.. Oj Andrzej się zdziwi jak zobaczy tę petycję 

😂

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj