DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

zbitom793    276

Co oznacza OMC 100% ?

Cena 7 brutto za takie byki to zwykła grabież nawet przy dzisiejszych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale trochę z sima też ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nadszedł ten czas, w piątek sprzedane ostatnie sztuki, 8 sztuk HF po 6.20 + vat. Wszystkie po przeszło 800 na wadze. Ostatni obornik wyrzucony, trzeba przeorganizować sobie czas. Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek skasuję zwierzęta, ale nie widzę już sensu. W sobotę wstałem o 8.00, dziś podobnie, jakoś dziwne, że tak można żyć 😂😁 Pozdrowienia dla wszystkich. Niech Wam się wszystko dobrze chowa, bez upadków, wizyt wetów i lepszych cen życzę. Trzymajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

No i teraz wpadniesz nam w jakąś chorobę :) Co Ty będziesz porabiał? Pewnie przez 23 h na dobę na AF :) godzina na sen :) Żeby nie było mazowieckie byki HF 6,20 + vat :) 

Edytowano przez gregory81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Po likwidacji jak ktoś ma żyłkę do ogrodnictwa to sprzedasz bezpośrednia. Trochę tego trochę tamtego i rura na ryneczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16903
WiesławZetor napisał:

Nadszedł ten czas, w piątek sprzedane ostatnie sztuki, 8 sztuk HF po 6.20 + vat. Wszystkie po przeszło 800 na wadze. Ostatni obornik wyrzucony, trzeba przeorganizować sobie czas. Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek skasuję zwierzęta, ale nie widzę już sensu. W sobotę wstałem o 8.00, dziś podobnie, jakoś dziwne, że tak można żyć 😂😁 Pozdrowienia dla wszystkich. Niech Wam się wszystko dobrze chowa, bez upadków, wizyt wetów i lepszych cen życzę. Trzymajcie się!!!

pewnie, że można tak żyć. aż się kasa za byki skończy. 😉 potem już z górki.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I będzie potrzebny nowy temat af.byli producenci bydła .głównym wątkiem będzie nie mam bydła czy to się jeszcze opłaca? Miny i gesty.. chandlarzy widzac puste obory.co robić z czasem wolnym mazury czy góry ? Oprocentowanie w banku lokat ,?. Pozdro trochę humoru jutro też kolejne 4 na wiecznie zielone pastwiska. Przeciag się robi na oborze pomału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2110
32 minuty temu, Bananek napisał:

pewnie, że można tak żyć. aż się kasa za byki skończy. 😉 potem już z górki.

Byki powietrzem nie żyją, sprzeda zboże, siano i bedzie żył. Spokojnie z byka kokosów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
12 godzin temu, nikolas29 napisał:

Ładny.a gdyby mu tak w opór śruty i kiszonkę z kuku to te wagę w ile by zlapal

Moje odsady skupował facet i jak ładował do oporu kukurydzą to przed 30 miesiącem sprzedawał to od 900kg wzwyż miały i na wbc U klasa. Także te bajki o herefordzie jako o małym tłuściochu który nie bardzo chce rosnąć można sobie darować...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

orientuje sie ktos jak teraz kupie byczki urodzone przed 15 maja i zglosze do doplat zalapie sie na dotacje do 20szt bo rozne opinie maja doradcu odr itp u nie 6.8 netto za ncb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj