DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

ab23    1298

Dzwonił Antocel   i nawet przebił kupca z piątku o całe 7  gr  czyli 7,5 za SM🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z jałówkami jest problem nie które zakłady wogole nie biorą zaś inne biorą ale cena różna. Wujek sprzedał dwie jałówki bardzo ładne za jedną 7bruto za drugą 6.5 brutto w wadze każda ponad 650kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

co tu taka cisza? kilka dni i kilka postów? dobrze ze końcem maja dopiero będę miał coś na sprzedaż bo te ceny to aż włos sie jerzy


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo to temat o cenach, a nie o twoich włosach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, Maciej1993 napisał:

6euro za sm na Włoszech, tylko transport trzeba ogarnąć

Już tu ogarniał jeden na Germanów nie wiem jaki efekt.po tyle to nawet im zagonie całe stado.drogi puste popasa się na poboczu.aby monety z tego były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żywcem łatwiej gnać jak pultusze na plecach nieść.wycieczka życia . Włoch sprawiedliwej może sklasuje jak Biernat czy inny magik.a na finał wycieczki 2 tyg

Wypoczynku dla zbolalych nóg i wymyślenie planu w co zainwestować te miliony monet żeby zarobić a się nie narobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ostatnio zauważyłem ciekawą rzecz ja ma wage ale handlarze zmienili taktyke , kiedyś wprowadzał  bydle na wage i sprawdzał jego wage  na zewnątrz samochodu z boku  ale od roku tak około , wprowadza bydle i wchodzi na samochód i tam też ma wyswietlacz , chyba żęby zbulwersowany sprzedający zbyt szybko niechciał wyegzekwować swojej racji ,

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82
Dnia 5.04.2020 o 19:00, Tomasz55555 napisał:

Czy ktoś współpracował z firmą gawrys lub arturro,jakieś opinie.

kasa na 2 lub 3 dzień, na wadze lekko skubną tak około 10 kg, mogę polecić kilka razy handlowaniem. co do cen w czołówce ale poza podium.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44

Dla informacji

Skóra z cielęcia 5 zł/szt

skóra z byka 20zł/szt lub 0,40 gr/kg

skóra z jałówki i krowy na bakutil

Byk 6.50+vat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
Dnia 8.04.2020 o 21:34, Piteriiv napisał:

kasa na 2 lub 3 dzień, na wadze lekko skubną tak około 10 kg, mogę polecić kilka razy handlowaniem. co do cen w czołówce ale poza podium.

Chłopie co Ty piszesz?

Oszustów polecasz?

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Padł rekord w moich stronach propozycja za 100% hf waga 700+ 5.5 bruto u tego samego topowy kiesny byk  po belgu waga 800+ cena 6.5 brutto gość nie oddał  wyśmiał te ceny . Czeka na kolejnego kupca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403

Dzisiaj byłem u sąsiada byk prawie  roczny już  przepadł raczej -wczoraj go wysadzilo i był vet - skręt  kiszek.Nawet sprzedać  to już  wszędzie  święta. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi666    11
9 minut temu, zkordalski napisał:

Padł rekord w moich stronach propozycja za 100% hf waga 700+ 5.5 bruto u tego samego topowy kiesny byk  po belgu waga 800+ cena 6.5 brutto gość nie oddał  wyśmiał te ceny . Czeka na kolejnego kupca ...

LEPIEJ NIE BĘDZIE, TEN TYDZIEŃ NIE BILI PRAWIE NASTĘPNY PO ŚWIĘTACH TEŻ BYK MA SPAŚĆ NA 4 ZL HF A MIĘSNY NA 5 ZŁ. INFO OD UBOJOWNI PRACOWNIKA KLASYFIKATORA... ŚWINIE SPADEK PRZEZ 3 DNI O 50 GR. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi666    11
26 minut temu, zkordalski napisał:

Padł rekord w moich stronach propozycja za 100% hf waga 700+ 5.5 bruto u tego samego topowy kiesny byk  po belgu waga 800+ cena 6.5 brutto gość nie oddał  wyśmiał te ceny . Czeka na kolejnego kupca ...

I co to za pajacyk u was jeździ że jeszcze tyle daje? U nas już gadają ze może po tyle dać a jak nie to wcale nie przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Tak pewnie chcą za darmo a angielskie markety robią zapasy naszej wołowiny i lokalnej się nie opłaca brać, tacy jesteśmy konkurencyjni...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
28 minut temu, Baks00 napisał:

Dzisiaj byłem u sąsiada byk prawie  roczny już  przepadł raczej -wczoraj go wysadzilo i był vet - skręt  kiszek.Nawet sprzedać  to już  wszędzie  święta. ......

Do świąt jeszcze by go przerobił

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj