DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

marb80    8

Sprzedawał ktoś w tym tygodniu do "Słaby" w wielkopolsce jaka cena za HF i mieszance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lukasz realnie wyszło 7.5 i 7.35 dla Karola 7.85 coś koło tego przeliczać na żywo . pytanie czy jakiś mistrz handlu tyle by wam z waszej wagi zapłacił? cyferki wbca każdemu inne wyjdą.licz kasę w kieszeni i pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz93    25
56 minut temu, HF86 napisał:

Lukasz realnie wyszło 7.5 i 7.35 dla Karola 7.85 coś koło tego przeliczać na żywo . pytanie czy jakiś mistrz handlu tyle by wam z waszej wagi zapłacił? cyferki wbca każdemu inne wyjdą.licz kasę w kieszeni i pasi.

No właśnie. Przeliczalem z pieniędzy ile na żywa wagę. Na żywa po handlarzach za takie jak moje to max 7 brutto w moich stronach. Wcześniej za bardziej pod hfa podchodzące ale nie chude dał na żywa po 6.7. także i tak jestem "zadowolony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

@tomaszmab oznacz kogoś, a nie cytujesz poprzednie post. Swoją niewiedzą się nie tłumacz. Po drugie wskaż kto został zbanowany za cytowanie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszgsxr    3

Sprzedane 31 Marca 10 szt niezłych byczków  Hf ważone pojedynczo i na ogólnej  ceny to 6.5 za najmniejszego za 3 szt średnie 6,8 zł pozostałe 6 szt po 7 zł. Waga średnia ok 775 wiek 22 miesiące potrącenie 7% ceny i wagi brutto.  

IMG_20200324_071054.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

jeśli to te z foto to nie wszystkie HF, bo jak byś kupował je cielakami to expert od ras bydła by ci wmawiał że to miesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, karolr2 napisał:

Numer kolczyka jest 

20200316_190144.jpg

Był miał 750 na głodnego. Wiem że mnie oszukali bo naprawdę dał 460 jak możesz to sprawdź to. 

Kolega za czarnobiałego tyle samo kasy co ja że LM 100?%

Skąd masz potwierdzenie że 460?2 nie każdy czarno-biały to typowy hf renifer.12 lat zdaje z wbc i ładnie pociągnięty byk ncb nie różni się często od bebechatego mięsnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde a ja myślałem że to już ncb te z zdjęcia żeś hf prawdziwego nie widział 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Ładnie podciągnięty hf ma często lepszy wybój niż mięsny z bebechem, różnica tylko w klasie mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio551    7
10 godzin temu, marijusz napisał:

cyganka mówiła ,że twoje byki warte były więcej!

To Ty się spytaj cygance czy nie masz korona

14 godzin temu, Michał90 napisał:

kto zabrał za taka cene??

A kto tyko biernacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
5 godzin temu, HF86 napisał:

Skąd masz potwierdzenie że 460?2 nie każdy czarno-biały to typowy hf renifer.12 lat zdaje z wbc i ładnie pociągnięty byk ncb nie różni się często od bebechatego mięsnego 

No mam pisałem że znajomy tam pracuje.

3 godziny temu, AdamRo napisał:

Ładnie podciągnięty hf ma często lepszy wybój niż mięsny z bebechem, różnica tylko w klasie mięsa.

doj**ałeś teraz😂

Wstwiłbym filmik z tym bykiem ale są tam osoby które moze sobie tego nie zycza. Jeżeli ktoś chce to mogę mu na mesengera wysłać i jeśli potrafi wymazać twarze to pozwolę tutaj wstawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40
11 godzin temu, karolr2 napisał:

Numer kolczyka jest 

20200316_190144.jpg

Był miał 750 na głodnego. Wiem że mnie oszukali bo naprawdę dał 460 jak możesz to sprawdź to. 

Kolega za czarnobiałego tyle samo kasy co ja że LM 100?%

O, widze ze rozliczenie od tych zlodzieji z Kobialek? Rok temu mnie zrobili, pisalem tutaj, ale widze ze nic sie u nich nie zmienilo, dalej jebia jak chca.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

A ostrzegalem Cie ;p


https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273034-ceny-bydla-2019/?do=findComment&comment=2774539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Wagi trzeba pilnowac, za pierwszym razem cene da dobra, ale doczekac sie go, to graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12
Dnia 3.04.2020 o 13:51, marb80 napisał:

Sprzedawał ktoś w tym tygodniu do "Słaby" w wielkopolsce jaka cena za HF i mieszance?

Sprzedawałeś już im kiedyś czy pierwsze zaczynasz,? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
4 godziny temu, gazdaadam napisał:

sprzedane byk mm 620kg po 6.80 i byk hf 640  i rw 590 po 6.40

netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202
gazdaadam napisał:

sprzedane byk mm 620kg po 6.80 i byk hf 640  i rw 590 po 6.40

co one takie male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzyk85    3

czy na dzisiejsze realia propozycja za R 11.8 i za U 12 netto to dobre ceny? nie chcą mnie oskubać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj