yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

griga    1082

Przyczepy nie będą drożeć a to z prozaicznego powodu. Wiem że okolice Wrocławia to nie cała PL ale patrząc po okolicy tendencja jest jedna. Małe gospodarstwa padają i się wyprzedają. Średnie jeszcze jako tako przędą. Duże przechodzą na transport samochodami. Więc komu za chwile będzie potrzeba dużo przyczep. Ja sam widzę że gdyby Mi ktoś odebrał z domu pszenicę to potrzebuję w żniwa jedną przyczepę na 18ha Wujo co ma 24ha ma 2 szt a resztą podstawia jemu usługodawca koszący itd.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

U mnie jest to samo, potrzebuję na 15ha dwu przyczep przez tydzień w roku i to w zasadzie tyle. Nawozy przywozi sprzedawca, zboże wywożę autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Masz racje griga teraz wszystko co duże ma przyszłość,moda idzie z zachodu,ile snopowiązałek i pras kostek ludzie jeszcze mają a jak by sprzedali w czas wzięli by konkretne pieniądze a tak mają złom i dużo rozmaitych maszyn.Jak kupiłem prasę belkę to od razu sprzedałem kostkę a nie którzy trzymali to i to bo na jakieś wyszki kostki pasowali a nie którzy trzymali kostki bo belki złe ale i oni pomieniali.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
izydor6280 napisał:

Pierwsza to jakaś przeróbka na wywrotkę druga to d46 sztywna a nie d47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
32 minuty temu, Strongman napisał:

 

Taka to kolei rzeczy, u Mnie we wsi kiedyś było naście przyczep 3,5t dziś są może 3 czy 4 i to takie okołodomowe. My zmieniając sukcesywnie wyprzedawaliśmy stary sprzęt. Dziś w rejonie maszyny do 30-tki czy 60-tki mają wartość zbliżoną do złomu.

Jak by ktoś chciał rozsiewacz na linki to całkiem ciekawy

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-rozsiewacz-sulky-1154-o-pojemnosci-1200-litrow-ziebice-2-e30984-nr58113328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A do nas wiozą handlarze ten kupiony w cenie złomu sprzęt i chcą jeszcze dużo kasy za to 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082

@Ursus932 A gdzie problem zapiąć przyczepkę i przyjechać na wycieczkę pod Wrocław. Ja po czyszczalnię na mazury jechałem jak Mi sie opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja Cię rozumiem ,mi tam takie sprzęty akurat nie potrzebne . tylko przyczepe to bym wziął w przystępnej cenie Ale takiej już przyczepką nie przywioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Ja Cię rozumiem ,mi tam takie sprzęty akurat nie potrzebne . tylko przyczepe to bym wziął w przystępnej cenie Ale takiej już przyczepką nie przywioze

Zależy o jakiej przyczepie mówimy. Takie klasyczne nasze 4t to spokojnie lawetą na B zabierzesz. Bo już coś większego typu hw8011 to niestety większa laweta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
igor10246 napisał:

Lawetę na B wypożyczyć to nie problem  

Do lawety trzeba mieć duży samochód z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
16 minut temu, slawek74 napisał:

Do lawety trzeba mieć duży samochód z hakiem

A kto mówi o przyczepie? Ja do większych tematów brałem autolawetę na B koszt niecałe 200zł jak pamiętam. Mam do dyspozycji pajero ale nie opłaca Mi się nim ciągać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Stary typ, przy wolnej jeździe i czystym polu jest ok


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Nie wiem, warto sprawdzić czy sekcje proste. co chcesz tym siać?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To już nic nie mówię bo pójdę na współudział, jest kilka elementów ogólnie jak w każdym siewniku


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

To po Proszę próbki, ponoć bardzo dobrze działa na schorzenia przewlekłe 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj