yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek933    5394

na pierwszy raz to bym wynajął usługę lub zbożowym wysiał


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

To już lepiej usługę, choć i poznaniakiem dał byś lekko radę


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

Ogólnie marihuana przemysłowa jest bardzo niedoceniona, np. jeżeli chodzi o produkcję papieru to spisuje się lepiej od drewna... Tylko jak to zasiać żeby Policja nalotów nie robiła a szczyle nie zdeptali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Konopia jak już, a policja będzie dobrze wiedziała na którym polu będzie to rosło


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
7 minut temu, MF675ursus napisał:

Ogólnie marihuana przemysłowa jest bardzo niedoceniona, np. jeżeli chodzi o produkcję papieru to spisuje się lepiej od drewna... Tylko jak to zasiać żeby Policja nalotów nie robiła a szczyle nie zdeptali...

i jest bardzo ekologiczna w stosunku do lasów bo pochłania o wiele więcej CO2 ale koncerny chemiczne nie pozwolą jej użyć na dużą skalę bo uciekły by im zamówienia na wybielacze do papieru, a konopie to masz jeszcze ciuchy, pasza, właściwości lecznicze ( nawet z tej przemysłowej) i kilka jeszcze innych by się znalazło, jestem ciekaw jak ta roślina działa na glebę


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Działa dobrze. Ma korzeń palowy. 

Konopie dzielimy na przemysłowe i marihuanę. Po prostu. Później ze względu na przeznaczenie siejemy je w różnych rozstawach i gęstości. 

Z konopii robione są hamerykańskie 💲


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie. Marihuana ma trochę inne właściwości morfologiczne. 

Legalne są te które zawierają mniej niż 0,2% tetrahydrokanabidolu (THC).


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Konopie siewne a nie jakaś marycha, bądźmy poważni


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Są konopie: siewne, indyjskie i dzikie. A siewne z obniżoną zawartością THC używamy jako włóknistych. Co do wydajności to rzeczywiście 1ha lasu konopi biję na głowę 1ha lasu ale nie pamiętam już ilukrotnie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Zasiać to uj, ale czym to Sumek będziesz zbierał?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Czterokrotnie. Tylko trzeba zauważyć, że konopia rośnie rok. Do tego porównania jest wzięta roczna konopia i kilkudziesięciuletni las. Także konopie produkują znacznie więcej tlenu. 

3 minuty temu, Bartek933 napisał:

Są konopie: siewne, indyjskie i dzikie. A siewne z obniżoną zawartością THC używamy jako włóknistych. Co do wydajności to rzeczywiście 1ha lasu konopi biję na głowę 1ha lasu ale nie pamiętam już ilukrotnie

Tak, masz rację. W końcu ja tylko przejazdem byłem dzisiaj na Wojska Polskiego, a nie na stałe ;)

1 minutę temu, Bartek933 napisał:

Zasiać to uj, ale czym to Sumek będziesz zbierał?

Mam kilka pomysłów. Zobaczymy w praniu. Za rok będę mądrzejszy z czym to się je. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25644

Też mnie to interesuje.

Jak kiedyś czytałem to trzeba mieć tego przynajmniej kilka hektarów żeby opłacało się ściągać sprzęt do zbioru.

Sam bym spróbował uprawy tylko kto mi to obrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja już widziałem taki ''wyrośnięty'' lasek i naprawę każdy się zastanawiał czym to się... Sumek musiał byś iść jeszcze do Biocentrum to Ci podpowiedzą jeszcze


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ja takie wyrabiałem, nic strasznego. Dopóki nie zakazali odgórnie z powodu narkomanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Panie Nie byłem na uniwerku;) 

Poza tym mam 3 km od domu placówkę doświadczalna IRWINZ

Przed chwilą, jahooo napisał:

Ja takie wyrabiałem, nic strasznego. Dopóki nie zakazali odgórnie z powodu narkomanów

Wyrabiałeś? Tzn co? Olejki?

@Agrest sek w tym, że maszyn nie ma do zbioru nasion.

Podobno są tylko 4 kombajny e Europie.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

NIe, włókno z konopi, sieliśmy po 2ha kiedyś, bo był niezły biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

MCMS 7 lub 8

O czymś takim profesor wspominał. Gniotsja Niełamiotsja z głębokiej syberii

@jahooo to dopiero wiechy. Jeszcze trzeba wymłócić. Ja chciałem wrzucić po prostu w kombajn ale nie do końca jest to dobry pomysł ale nie najgorszy

2 minuty temu, jahooo napisał:

Konopie rosną 2x wyższe niż len

Henola rośnie od 90 cm do 2 m.

Białobrzeska i Tygra od 2 do 4 m


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj