yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

jahooo    9243

Możesz nawet tak, jak masz fantazję :

prefabrykowane-wiazary-kratowe-tartak-wi

 

 

Edytowano przez jahooo
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale tu używają blach do łączenia desek,a normalnie to jedna deska w środek 2 na prawo a trzecia na lewo.Można powiedzieć ze robisz 2 ramy a w środku skosy pomiędzy tema dwoma ramami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe czy dobrze się rżnie na takiej pile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625
8 godzin temu, witejus napisał:

nie wiedziałem że to się teraz przewracarka nazywa ,a te 7 gwiazd to te z tyłu pewnie

Cena podniesiona, opis zmieniony, zdjęcie zostało rozrzutnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
7 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Ciekawe czy dobrze się rżnie na takiej pile?

sama przyjemność😍

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
8 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Ciekawe czy dobrze się rżnie na takiej pile?

Po japońsku , piłajajamuharata

  • Haha 7

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
30 minut temu, Marecki2922 napisał:

Po japońsku , piłajajamuharata

 samochód - pchamgoalemamgo,piłkarz- Jakotakokiwa, fiat 😐126p- aćoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz lidla budują i takie drewniane bindry mają,ktoś pewnie produkuję takie coś i pewnie sporo tańsze niż z metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niedaleko mnie też takie robią w tartaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

chyba nie, to wąskie na ośkach strasznie jest, dasz dwie bele koło siebie to się będzie kiwać jak wańka-wstańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A takie kratownice mogę zrobić sam, (oczywiście nie chodzi mi o oszczędności materiału) czy trzeba mieć jakiś papier na to, chodzi mi o to żeby nikt się nie przyczepił później i nie było problemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nikt cię nie podkabluje to cały budynek możesz postawić bez żadnych papierów i będzie dobrze.A jak masz kablów to pozwolenia,zezwolenia.Lub idziesz składasz do gminy składasz wniosek z 2 mapami na budowle,ona rozszyła zawiadomienia.Dostajesz decyzje pozytywno a dalej możesz sobie robić jak chcesz.Bo skąd sąsiedzi będą wiedzieć czy masz projekt,inspektora budowy.Bedą jedynie wiedzieć sąsiady ze masz budować co napisałeś we wniosku.

I na oko będzie wyglądać wszystko legalnie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://m.olx.pl/oferta/drewno-lite-swierkowe-c24-na-wiazary-dachowe-CID628-IDvxzbu.html#position=2&page=1

Tu znalazłem wiązary cena wydaje się w miarę tylko transport do mnie dwa razy tyle pewnie. Trzeba szukać bliżej. Co do pozwoleń to bez nich nawet nie zaczynam budowy bo mam takich sąsiadów że zaraz musiałbym rozbierać. Kiedyś robiłem talerzówką w polu, przyszedł sąsiad i do mnie z pretensjami że za dużo świń trzymam, przecież to środek wioski i że mogę przecież trzymać 10 sztuk a tak śmierdzi nos skręca....itp itd. Tak po krótce o życzliwości u mnie na wsi, żeby nie było to mam trochę świń fakt, ale nie śmierdzi bo mam wentylację kominową, ściele często żeby nie było mokro i robię wszystko żeby nie uprzykrzać życia sąsiadom. W zamian mam ciągle kontrolę, na szczęście ludzie co przyjeżdżają są w porządku i nie są pieprzonymi służbistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

@Wiesi0 pamiętam że kiedyś była rozmowa o pawnic'u i ty też chyba coś tam się wypowiadałeś ...
To zobacz teraz, przestali mu dzierżawić ziemie za to że nagrywa filmiki 🤣

 

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

i tonę gwożdzi

Dwie, bo dzisiejsza produkcja zakłada 50% wybicia gwoździa. Są z plasteliny.

38 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

A takie kratownice mogę zrobić sam, (oczywiście nie chodzi mi o oszczędności materiału) czy trzeba mieć jakiś papier na to, chodzi mi o to żeby nikt się nie przyczepił później i nie było problemu? 

Jeśli robisz coś na pozwolenie i zgodne z projektem to na wszystko musi być certyfikat i papier przy odbiorze budynku.

Nawet uprawnień spawacza konstrukcji stalowych wymagali od osoby która u mnie spadała kratownicę.

Tu może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

@Wiesi0 pamiętam że kiedyś była rozmowa o pawnic'u i ty też chyba coś tam się wypowiadałeś ...
To zobacz teraz, przestali mu dzierżawić ziemie za to że nagrywa filmiki 🤣

 

Jedyny szczery który przyznaje że może żyć dzięki kasie z Youtuba😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale widocznie sporo te YouTube płaci.I z jednej strony człowiek złapał pola i prawdopodobnie dlatego kupił nowy ciągnik a teraz ma to samo co miał,

Mi się wydaje ze kupił nowy ciągnik i ludzie zazdroszczą i dlatego mu zabrali a i może chcieli podwyżki ze mu się dobrze powodzi.Mówi ze to tamto za darmo.

Jak się zależy od ludzi to trzeba udawać biednego.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
3 godziny temu, kizak napisał:

samochód - pchamgoalemamgo,piłkarz- Jakotakokiwa, fiat 😐126p- aćoto

Jest jeszcze premier vvęgier Albert Kałmanavvardze , rumuński minister Szczypopasku i austryjacki vvicepremier Ludvvig von Ruchałfest 😁

  • Haha 4

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj