News
yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Takie gadanie nie sprzeda się to zostanie i będzie robił. A ma inne wyjście? 😂

izydor6280    823
19 godzin temu, Baks00 napisał:

Ciekawe co dolega temu przodkowi...

chyba coś mi umknęło o.O

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

szmergiel    461

swoje 2 razy drozej jak inni i jest ok a kupc to za pol darmo bo od razu sprzedajacy niepowazny jak normalna cena. skad ja to znam pelno takich "inteligentow"  .GLUPI LUDZIE-GLUPIE ZACHOWANIE.ot cala prawda,a i przwaznie u takiego inteligenta ten sprzet co kupil za pare groszy nagle staje sie najlepszy na swiecie i najdrozszy ja za dotknieciem czarodziejskiem rozdzki hahah

Edytowano przez szmergiel
brak
  • Like 1

bratrolnika    9246

Tego arbuza to niedługo do bizona porównają, i napiszą że w bizonie silnik mocniejszy a pługa nie pociągnął i nic nie zaorał...

• Haha 2

stuart    120

Tak. 
Chciał bym by go porównali z mtz 1221. 1221 na pewno mniej spali ale by był na pompie motorpal. 

Rolnik7343    5821
25 minut temu, mf362 napisał:

Ten arbuz to jakis wloski wynalazek czy jaki ?

To je taki wynalazek że nikt nie wie skąd jest a korbanek próbuje udowodnić że jest lepszy od fynta 

Gość   
Gość

Czemu miastowy ? Patrząc na inne jego ogłoszenia to raczej nie .

Agrest    5492

Nie patrzyłem na inne, ale jakby był z gospodarki to jęczmienia z pszenicą by nie pomylił.

czesio200    2190
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

swoje 2 razy drozej jak inni i jest ok a kupc to za pol darmo bo od razu sprzedajacy niepowazny jak normalna cena. skad ja to znam pelno takich "inteligentow"  .GLUPI LUDZIE-GLUPIE ZACHOWANIE.ot cala prawda,a i przwaznie u takiego inteligenta ten sprzet co kupil za pare groszy nagle staje sie najlepszy na swiecie i najdrozszy ja za dotknieciem czarodziejskiem rozdzki hahah

Odezwal sie handlarz co picuje wszystko i chce zarobic na biednym rolniku. Za pere groszy to tylko handlarz kupi rolnik nie zdąży.

czesio200

Ursus932    1735
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

A pisz, mądrego to warto zacytować przecież

Oj słodzisz sobie 😊

• Haha 1

mf362    170
1 godzinę temu, czesio200 napisał:

Odezwal sie handlarz co picuje wszystko i chce zarobic na biednym rolniku. Za pere groszy to tylko handlarz kupi rolnik nie zdąży.

Ten pan akurat drogo i dobre sprzety sprzedaje

Jak cos dobre to i sie ceni 

A wiadomo kazdy chce zarobić to jego praca 

michal1993    396
2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

@bratrolnika napisałem o ty bizonie w komentarzu po filmem ... chyba się nie obrazisz ? 😁

Nie widzę tego komentarza a czytam dość dokładnie...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

michal1993    396

Korbanek edytuje swoje komentarze - pod jednym filmikiem wszedłem z nim w polemikę to musiałem robić sobie zrzuty. Gra nie fair.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

renpio    1

panowie potrzebuję Waszej porady, planuję założyć takie wspomaganie

https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-ukladu-kierownicy-c-360-3p-silownik-poprzeczny-dwustronny-do-osi-plaskiej-naped-z-rozrza-p-40327.html

nie będę go kupował gotowego tylko wszystko osobno i mam pytanie jakiej grubości, średnicy założyć przewody tak żeby to jakoś chodziło i olej nie grzał się

CARYX    7
5 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Jeszcze lepsze porównanie 🤣

zostawiłem komentarz tak jak Pan z filmu prosił i po 5 minutach znikł:) 

"Po Johnym ładniej zaorane ładnie przykryte a po Arbosie jakoś tego efektu nie widać płydzej zwłaszcza pierwsze korpusy rzucają się w oczy w czasie filmu 5:00 porównajcie z czasem 1:40 z jonym z MF też tak było ustawione. W czterech cylindrach dla mnie kubota najlepsza "

witejus    1340
4 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

Może blokują niewygodne im komentarze ... I tylko ja go widzę ... Wcale bym się nie zdziwił 

rzeczywiście nie znalazłem nic o bizonie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj