aneczka882

Jaki pług obrotowy 3+1?

Polecane posty

aneczka882    2

Witam,

chce kupić nowy pług obrotowy 3+1. Nastawiona byłam na Akpila, jednak doradca odradza i namawia na IBIS L 3+1. Proszę o pomoc, który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1872

Treść prosta do zrozumienia, Akpil czy Ibis a wy tu o innych pługach  jak tego nie ogarniacie to nic  nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5410

To jest wybór między dżumą a cholerą, brzydko mówiąc

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

ja mam i polecam Akpila km 180 na odkladnicach Skandynawia i do tego przedpluzki i na polu czysciutko, nie wiem jak z Unią bo nie miałem do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086
22 minuty temu, Bartek933 napisał:

To jest wybór między dżumą a cholerą, brzydko mówiąc

A konkretniej, dlaczego tak uważasz? Mam akpil km 80 3+1 i z jakości orki jestem zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Jechałem tydzień temu z Kielc i po drodze mijałem pługa Akpila ( zatrzymałem się żeby zobaczyć) który zrobił się 2+2. Połowa ramy odpadła od reszty pługa i to jest już chyba drugi pług Akpila co tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2151

 

3 godziny temu, Bartek933 napisał:

To jest wybór między dżumą a cholerą, brzydko mówiąc

Bo co? Zachodnie orzą bez ciągnika czy jak? Jak ktoś nie umie ustawić pługa to znaczek lemkena, kvernelanda czy rabe za niego tego nie zrobi😂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Ja mam ibisa na przedpłużkach i na odkładniach typu long po 6 latach nie mam zastrzeżeń 3+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2151

Agrofarm 430? I Ty chcesz do niego 4 skiby? A jaki rozstaw i jakie zabezpieczenie?

u mnie we wsi jest 430 i jak odpowiedz na moje pytania to coś Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086

Właściwie dla 4 korpusów to 120km. Taki dojczek realnie pewnie z 90 mieć będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2151

Nie chodzi o uciag bo tu pewnie pójdzie ale sorry ze to pisze ale to mały ,,kajtek” z małym rozstawem i niska masa własna wiec 4 skiby nie podniesie bo bedzie widział niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Kverneland 150s występuje w wersji 3+1 Duże odkladnie 18 cali i w miarę lekki jak na swoją budowę spokojnie agrofarm by z nim śmigał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5410

@przemek28_28 @Agrest "zachodni" pług: lżej orze, lepiej kryje, jest lżejszy a przy tym lepiej wykonany i wytrzymalszy, niestety sporo droższy.

Tak, miałem ibisa


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1872

Przecież polskie to już kopie zachodnich, kształty elementów roboczych chamsko zerżnięte z zachodnich. Co do jakości, wytrzymałości i ceny to mozna sie zgodzi.

Akpil ponoć jest wzorowany na VN, Koja to podróbka KV, Ibis to nie wiem. i co kopie pracują gorzej od oryginału? o.O ciekawa teoria.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Prestiż wsród sąsiadów kasa sie nie liczy

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateo3566
      Witam kupię agregat uprawowy 3.2m hydraulicznie rozkładany z przednimi wałkami. Najlepiej całe mazowieckie 🙂 
    • Przez D-e-x-t-e-r
      Witam, czy miał ktoś styczność z tą maszyną Agregat bezorkowy PORTO AMJ Agro. Spodobał mi się ten agregat tylko, jak z jakością tej maszyny ? cena 37 tys. netto za 3m jest na zabezpieczeniu hydraulicznym. Pracowała by u mnie z 155KM na ziemiach 5-6 klasa trochę 4.
       
    • Gość
      Przez Gość
      Czesc poszukuje głębosza mysle nad gleboszem 2 / 3 lapowym z walem od dziekana.
      Posiada moze ktos i uzytkuje moglby sie wypowiedziec?

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      Mam do odkamienia 3,5 hektara pola w lokalizacji 96-323 Janówek pod Mszczonowem czy macie kogoś kto wykonuje takie usługi na Mazowszu ?     
    • Przez Witek2010
      Problem jest taki że nie wiem jak zmniejszyć luz na bębnach (jak dokręcić łożysko) Może ma ktoś instrukcje albo katalog częsci bo na google nic nie można znaleść. Z góry dziękiuję za pomoc.
       
      Jest to taka glebogryzarka http://allegro.pl/glebogryzarka-unia-grudziac-1-6m-idealna-i1248436789.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj