aneczka882

Members
 • Ilość treści

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O aneczka882

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, założyłam w tamtym roku przydomowy sad owocowy, niewielka powierzchnia, poza MKO. Czy uwzględnia się go w dopłatach?
 2. dziękuje ale jakoś to specjalnie argumentować tą pandemią? bo generalnie nie mam argumentu
 3. czyli mogę teraz złożyć o aktualizację (chcę zmienić zakup jednej maszyny) i napisać od razu o przedłużenie do sierpnia 2023? cy należy w jakiś sposób argumentować tą decyzję?
 4. Witam, czy po wypłacie I raty pomocy istnieje możliwość zmiany okresu docelowego? we wniosku miałam 2019 - wyjściowy a docelowy 2022. Pierwszą radę otrzymałam w maju 2020. Zgodnie z decyzja mam 3 lata na realizację od daty wypłaty I raty. Orientujecie się czy można wystąpić o przesunięcie o jeden rok?
 5. Witam, czy po wypłacie I raty pomocy istnieje możliwość zmiany okresu docelowego? we wniosku miałam 2019 - wyjściowy a docelowy 2022. Pierwszą radę otrzymałam w maju 2020. Zgodnie z decyzja mam 3 lata na realizację od daty wypłaty I raty. Orientujecie się czy można wystąpić o przesunięcie o jeden rok?
 6. Proszę o wyjaśnienie: pierwsza rata wypłacona w lutym 2020 r., rok docelowy max 3 lata - tj. luty 2023. Rozumiem z tego, że uprawy muszę zasiać na jesień 2022. Tak to się liczy? Czy może jednak do rozliczenia należy uwzględniać dopłaty bezpośrednie? i wtedy rokiem docelowym staje się rok 2022 - złożenie wniosku o dopłaty, czyli uwzględniający uprawy na jesień 2021?
 7. przecież tam nie ma nic skomplikowanego to wpisania. Właściwie tylko swoje dane. Jeśli potrzebujesz pomocy daj znać. Złożyłam w grudniu wniosek o pierwszą ratę. Ile czekaliście na wypłatę? Nabór marcowy. Woj. małopolskie. Wiem, że mają 90 dni, ale czy wypłata jest dopiero ok tego terminu czy wcześniej?
 8. Czy w ewidencji przychodów i rozchodów wpisuję dotację - 1 sza ratę - 48 tys. w przychodzie?
 9. a brałeś dodatkową opcję kosz ze stali nierdzewnej?
 10. zapomniałam dopisać, musi być nowy, bo pieniądze z RMG. Priorytet to, żeby nie rdzewiał;-)
 11. Witam, proszę o radę jakiej firmy kupić dwutalerzowy rozsiewacz do nawozu? cena ok 10 - 12 tys. zł. Pojemność 600-700 l.
 12. ale teraz pracuje z pługiem dowdeswell obrotowym 4 skiby i daje radę.
 13. Witam, chce kupić nowy pług obrotowy 3+1. Nastawiona byłam na Akpila, jednak doradca odradza i namawia na IBIS L 3+1. Proszę o pomoc, który wybrać.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj