danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Gość   
Gość

😂😂😂 bajkopisarze erotomani 😂 jak takimi filmikami się posiłkujecie jako WIEDZĄ to współczuję żonom 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
rogaliq napisał:

 

@Bananekdobrze że sie przypominasz , zima idzie a pamiętałem że o kaloryfery przed sezonem grzewczym pytałeś więc była okazja zrobić fotke bo na zakupy znowu byłem zbyt spłukany ,z resztą w chacie o kupowany złom wciąż pretensje i kłótnie wiec nie chciałem brać z placu i większego burdelu robić niż już jest

qrła , czemu nie moge fotki dodać jako załącznik do posta? 

Przenieś do galerii

gdzie? popieluszki? ciekawe czy nie dziurawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

na razie ta wiedzą mi zbędna 

wiedza bezużyteczna powiadasz ? może masz rację bo im mniej widziałeś w życiu tym mniej zepsuty i rozczarowany jesteś tym światem

Przed chwilą, Bananek napisał:

gdzie? popieluszki?

Sossaboskiego za halą Specnarzędzia , raczej już ich nie było na drugi dzień , duża rotacja złomu jest , coś przyjeżdza a na drugi dzien już tego nie ma dużo pierdół to chyba stare graty lub  zabierane tranzytem z zachodu bo na lokalnym/krajowym rynku nic na ten temat w internecie nie ma 

sam miałem chrapke na pare rzeczy , tydzien temu był cały sprawny lej , a na początku tego tygodnia dół od kosa bez skrzyni , odśnieżarka spalinowa stala bez kół i silnika a reszta w miare kompletna była

fotka zrobiona w środku tygodnia po wyjsciu z roboty bo skup od wpółdo 7 czynny 

te grzejniki w środku pomiędzy pionowymi kanałami też są zgrzane czy tylko na krawędzi dookoła?

Przed chwilą, Paulina1985 napisał:

jak takimi filmikami się posiłkujecie jako WIEDZĄ to współczuję żonom

z takim nastawieniem to na pewno wogóle sie nie znajdzie i nawet struganie pajaca przed kamerą u manowskiej w TV nie pomoże

jako druga strona barykady masz pomysł na lepszą wiedzę ? najlepsza lekture w tej kwestii opracowali amerykańscy studenci ale na próżno tego szukać w polskich i europejskich księgarniach american-pie-presents-the-book-of-love-1

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

to czemu mi nie wziales? ech. toz bym odebral od Ciebie. te dwa takie duze bym przytulil jak w cenie zlomu.


Paulina1985 napisał:

Przed kolejnym odcinkiem trzeba sobie poprzedni przypomnieć zeby byc na swieżo 😁🍿 

O godzinie 14.00 na Polsat Play ROLNICY odc.2  :) jakby ktos był zainteresowany :) coś bliżej rolnictwa niż "Rolnik szuka..." :)

to ten program o podlasiu co tu pisaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

Grzejniki do grzania zima idzie 😃 żonę ma na etacie to nie zawsze w domu i trzeba się gdzieś ogrzać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 24.06.2019 o 08:13, Bananek napisał:

zgadza sie, chce zrobic solar. szkoda mi tej energii, ktora sie marnuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Dwa lata już planuję solar zrobić, i póki co na planach się kończy... Ale jak Bananek przetrze szlak to może i ja się w końcu zbiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
bratrolnika napisał:

Dwa lata już planuję solar zrobić, i póki co na planach się kończy... Ale jak Bananek przetrze szlak to może i ja się w końcu zbiore...

przetrze przetrze. w razie czego bede sluzyl pomoca.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Ja to w sumie nawet grzejnik już mam... Na oku...

W pracy w kotłowni stoi zdemontowany, teraz tylko wynieść go pod kurtka muszę, żeby mnie ochrona nie namierzyła, póki zimno jest i w kurtce się chodzi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

smiesznie bedziesz wygladal z grzejnikiem pod kurtka wracajacy gsem z pracy. z pewnoscia nik sie nie kapnie. jakby co to powiesz. ze wycwiczyles taki "kaloryfer" na brzuchu ;)

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
21 minut temu, bratrolnika napisał:

Ja to w sumie nawet grzejnik już mam... Na oku...

W pracy w kotłowni stoi zdemontowany, teraz tylko wynieść go pod kurtka muszę, żeby mnie ochrona nie namierzyła, póki zimno jest i w kurtce się chodzi

https://images.app.goo.gl/NZ5QrJQFJkKkdMNJ9

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
14 minut temu, Bananek napisał:

smiesznie bedziesz wygladal z grzejnikiem pod kurtka wracajacy gsem z pracy. z pewnoscia nik sie nie kapnie. jakby co to powiesz. ze wycwiczyles taki "kaloryfer" na brzuchu ;)

GS zapadł już w sen zimowy raczej, choć kilka dni w październiku jeszcze się przejechałem do pracy

10 minut temu, PRIMO napisał:

Ten to mały, ten co mam odłożony to taki 160cm długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
58 minut temu, ussr napisał:

 

Co tam marcinek  tak się czaisz jak LEMing? 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ussr napisał:

 

Ty to do IPN byś się nadał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Bananek napisał:

to czemu mi nie wziales?

miałem na miejscu taką samą zagwostke jak ty teraz 

53 minuty temu, Bananek napisał:

ciekawe czy nie dziurawe.

bo qpić aby qpić byś sie rozczarował po odebraniu ode mnie to tez nie ma sensu bo wtenczas i ty i ja w plecy , a na miejscu nie ma jak sprawdzić może jakby korki pozaślepiał ,powietrzem nabił to by wiedział co i jak ale pracownicy niechętni do odkładania na bok" na zaś" ,kupując płacisz 1,5-2 za kg a sprzedając dostajesz 1/3 do max połowy tego 

1 minutę temu, Roman4321 napisał:

te grzejniki dobre sa na ścianki szałunkowe pod wylewki

 

pod wylewki czego ? miałem rozpołowić i na burty/nadstawki przeznaczyć 

Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

Znalazłem w internecie polsat play za darmo ale dopiero od połowy oglądałem 😓
...

dej pan link 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj