News
danielhaker

Rolnik Szuka Żony- edycja 6

Polecane posty

Paulina1985    704

Jupiii 🥳🥳🥳🥳 

No dobra, przyznać się kto się zglosił do programu 😁😁😁😁

Mam wrażenie, że te listy to ktoś pannom redaguje 🤔🤔🤔🤔

Macie już swoją faworytkę? oprócz pani Manowskiej 🤪 To prawda, że sie związała z kimś z poprzedniej edycji???? 🤔

@danielhaker a dlaczego rolnik "szyka" żony? 😛

artek27    69

Juz nie pierwszy raz slyszalem ze ona z kims sie zwiazala z programu.

mraukot    150

A jaki to ten niby "ciekawy" kandydat do tych klocków musi być ? 😯

• Like 1

Paulina1985    704

Chociażby z aparycją przyjemną, żeby nie trzeba było w trakcie oczu zamykać i mysleć o Bradzie Pitcie 🤣 no i te "klocki" bez miłości??? faceci zawsze po najmniejszej linii oporu :)

• Haha 1

mraukot    150

Wy Kobiety macie to do siebie, że na finiszu mrużycie oczka 😋

• Like 1
  • Haha 2

Aktis    213

@mraukot - może Ty powinieneś scenariusze pisać?

przemek28_28    252
7 godzin temu, Paulina1985 napisał:

Chociażby z aparycją przyjemną, żeby nie trzeba było w trakcie oczu zamykać i mysleć o Bradzie Pitcie 🤣 no i te "klocki" bez miłości??? faceci zawsze po najmniejszej linii oporu :)

Taaaa. .... a kobiety zawsze z miłości😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 No teraz dopiero sie uśmiałem.

• Like 1

wojtal24    478

ten waldek 46l rozjeb.. mnie myslal ze wiecej kandydatek do niego napisze i sie chlop prawie poplakal. ten od fermy swini tez jakie zasady pokazal i ma wysoko postawiona poprzeczke ten ogrodnik tez fisiuje jedynie na normalnego to narazie wypadl ten rolnik strazak

• Like 2

ZETOR TEAM

jonek98    1797

wystarczy się w sobotę przejsc pod najbliższą przysłowiową remize,tam dużo takich co lubią miłość bez miłości 😄

• Haha 1

Rolnik1973    5395
22 minuty temu, wojtal24 napisał:

ten waldek 46l rozjeb.. mnie myslal ze wiecej kandydatek do niego napisze i sie chlop prawie poplakal. ten od fermy swini tez jakie zasady pokazal i ma wysoko postawiona poprzeczke ten ogrodnik tez fisiuje jedynie na normalnego to narazie wypadl ten rolnik strazak

Też tak sądzę, i na dziś tylko strażakowi będę kibicował, ma ładne dziewczyny niech wybierze dobrze

Sławek strażak mieszka kilkanaście km ode mnie, z dobry miesiąc temu widziałem go z wybraną już chyba dziewczyną jak chodzili po markecie a niektórzy ludzie jak dziki obcinali ich wzrokiem że kobitka zestresowana chodziła 

• Like 1

Thomas2135    4850
8 godzin temu, Paulina1985 napisał:

Dobrze wiedzieć co kobiety myślą o brzydalach. 😂

• Thanks 1

Paulina1985    704

Pfffff...moja kochana ś.p. babcia mawiała "każda potwora znajdzie swojego amatora", więc @Thomas2135 jak jesteś ten brzydal to się nie martw 😁👍 Ja mam swoją osobistą teorię o facetach jakby to powiedzieć mniej grzeszacych urodą i ja im kibicuję, bo zawsze w końcu znajdują dobrą żonę :)

@przemek28_28 ja nie wiem w jakich kręgach się obracasz, że na takie panie trafiasz...mowiąc o tej miłości nie mówiłam o paniach pracujących "w zawodzie" 🤣

bratrolnika    7795

no, w końcu ktoś temat uruchomił, a już myślałem że nie będzie gdzie plotkować😋

wojtal24    478

@paulina1985 chyba Ty powysylalas tych listow do programu ze takie parcie na ten temat

• Haha 1
  • Sad 1

ZETOR TEAM

Paulina1985    704

Nieeeee 🤣🤣🤣🤣 chociaż...czekaj....🤔🤔....Nieeeeee, jednak nie 🤣   Po prostu niewiele oglądam, a już na TVP to wcale, więc chociaż jest oczym pogadać ;) ten program w wiekszosci i tak jest wyreżyserowany, ale jednak mamy prawo się odmóżdżyć czasem :) wolę to niż "dlaczego ja?" i inne tego typu twory :) nie śmiej się, daj mi się odstresować 🥳

• Like 1

marcinxxxx    120

Koleżanka Paulina w temacie o miłości, namiętności?. A nie wie nawet skąd się dzieci biorą. Pewnie myśli, że bocian przynosi. Z kukurydzy się biorą!.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez prometeusz
      Witam kolegów
      Mam prośbę, chodzi mi mianowicie o wybór zespołów na wesele. Chciałbym aby w składzie była kobieta, wokalistka, oraz wokalista mężczyzna, grali polskie standardy typu Perfekt, Budka Suflera Varius Manx, jakieś znane kawałki zagraniczne i aby nie grali za dużo disco polo, to mnie wkurza, lokalizacja to Kujawsko-Pomorskie, miejsce wesela Włocławek
      Dzięki z pomoc
    • Przez agrogozd
      Musi to być kanał rolniczy. Nie wolno spamowac i trzeba go krótko opisać.

Mój kanał na Youtube: http://youtube.com/channel/UCoKi0ueuyT8uGqwAqUs40Eg

Narazie się rozwija głównie prace w polu i oborze.
    • Przez lysyrolnik
      http://pl.youtube.com/watch?v=lFIHLx9rEcI

odrazu noga schodzi z gazu ;)

Edit: mozecie podac mi link do tego tematu z filmami niezwiazanymi z rolnictwem?? jak cos to tego przeniose a tu wstawie cos innego.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj