Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krilan06    2430
2 minuty temu, XTRO napisał:

ten jedyny to może ładować bo u niego suszy nie będzie raczej

No właśnie, on ma I i II klasę więc nie dziwota, że ładuje kasę bo to się wróci przy takiej ziemi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pada gdzieś.Bo te radary d*py dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

 🤣Apropo odpalcie sobie kilka streamów wazzup-a co niektórym się może oczy otworzą jakie jest drugie dno tej " pasji do nagrywania" gość z jednego live wyciąga 2-5-7 tyś z donate. Koszulki, nalepki inne pierdolamento. Akurat on jest spoko typ bo o wszystkim mówi na streamach jak wypije


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523

jest kilka portali ,stron pokazujących aktualną pogodę zawsze można ta zajrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, Partyzant85 napisał:

Nie jest - to są tylko pieniądze których dzięki ubezpieczeniu tak naprawdę nie stracił. Ludzie mają inne tragedie których nie da się przewidzieć i których nie liczy się w PLN, Dolarach lub Euro. Każdy rolnik decydując się na czerpanie korzyści z natury musi pamiętać o tym że natura może mu to wszystko zabrać. Nie uczyli w szkole lub na kursie dla rolników takiej starej prawdy ?

to jak czerpie zyski z natury i ta natura mu to odebrała to ma sie cieszyć, skakać z radości, a smucić sie kimś kogo nigdy nie znał bo zachorował na raka czy inne cholerstwo? bedzie się przejmował ze w afryce głód panuje a ma się cieszyń ze mu pszenice grad wytłukł?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
2 minuty temu, witejus napisał:

jest kilka portali ,stron pokazujących aktualną pogodę zawsze można ta zajrzeć 

To po kij ten temat ktoś założył jak można sprawdzić? 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

u mnie  nie ma opcji aby taką ochronę dać  w plonie sie to nie odwdzięczy ,robiłem na1 ha  max  nawożenie i ochronę i lipa

2 minuty temu, krilan06 napisał:

No właśnie, on ma I i II klasę więc nie dziwota, że ładuje kasę bo to się wróci przy takiej ziemi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
1 minutę temu, beata12596 napisał:

To po kij ten temat ktoś założył jak można sprawdzić? 🤔

żeby pogadać ,o pogodzie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, witejus napisał:

żeby pogadać ,o pogodzie 😅

Pogadać zawsze można ale i piszcie czy pada ,i w jakich stronach,Ja tu saletry na grubo na łąki posypałem ze dzisiaj miało padać rano i wieczorem.

Dzisiaj wpadła mi do domu osa.

SCELIPHRON+DESTILLATORUM+27.06.13,,.jpg

 

http://birds-paintings.blogspot.com/2013/06/osa-z-dalekiej-azji-zuklandia.html

Już tak gorąco ze tropikalne owady już są.

Stonka potraktowana Proteusem nie spada, musi być mniej niż 20 stopni w sobotę o 3 rano powtarzałem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
7 minut temu, witejus napisał:

żeby pogadać ,o pogodzie 😅

Tu o pogodzie rozmawia się najmniej niestety 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@robercikj100 - a gdzie napisałem że ma się cieszyć? Potępiłem latanie po polu i mówienie o tragedii i durnowate komentarze pod filmem o stracie całego dorobku życia w 5 minut  bo ani grad nie jest tragedią ani strat nie ma jakiś wielkich dzięki ubezpieczeniu upraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
7 minut temu, Wiesi0 napisał:

Pogadać zawsze można ale i piszcie czy pada ,i w jakich stronach,

no niestety nie pada ,pokropiło po południu 2mm ,pogrzmiało powiało i tyle w pogodzie🤐 

małopolska płn

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430
3 minuty temu, Partyzant85 napisał:

@robercikj100 - a gdzie napisałem że ma się cieszyć? Potępiłem latanie po polu i mówienie o tragedii i durnowate komentarze pod filmem o stracie całego dorobku życia w 5 minut  bo ani grad nie jest tragedią ani strat nie ma jakiś wielkich dzięki ubezpieczeniu upraw.

A skąd wiesz jak wysoko ma ubezpieczone uprawy? Kula mówił czy tam pisał, że ma większość upraw ubezpieczone, tak więc nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523

kula na głupiego nie wygląda i na pewno odpowiednio ubezpieczył ,a jeśli nie to cóż biadolenie tu nic nie pomoże

ja swoją kuku ubezpieczam na maksymalną stawkę i śpię spokojnie aby tylko chałupy nie rozwaliło

 

Edytowano przez witejus
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisał że ubezpieczone. Jeśli jest rozsądnym człowiekiem to na pewno policzył sobie swoje koszta i ubezpieczył na tyle ile trzeba. Jeśli ubezpieczył jak najbardziej ekonomicznie - no cóż jego wybór i do siebie może mieć pretensje a nie do mas powietrza które akurat przywiały grad nad jego pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On to zrobił pod publikę zęby mieć oglądalność i widzę ze działa.dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Kujawy północno zachodnie 13/14.06 spadło 11,5 litra na metr, 15.06- 1 litr na metr, błyskało się wczoraj dookoła ale mnie ominęło.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

Takie nawałnice wszędzie, a patrzę że u mnie najwięcej spadło... Dwie burze nad ranem ponad godzinę  25mm Łomża


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Przed 16 zachmurało pochuczało nawet coś gradowe spadło. Nie chciałem wchodzić w ziemniaki ale trochę przytłuczone chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

 Zobaczcie jak się zarabia na yt. Licznik zniknął, ale jest już ponad 4 tys


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj