Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianzetor9540    2705

@JarekBazydlo Weź się czym pochwal, bo dawno nic nie było i się martwimy. Może jakąś ziemię znów dobrałes? Albo co tam masz najlepszego czego nie ma nikt inny? :(

Łódzkie, kombajny od kilku dni nieustannie w polach, jeszcze chwila i po żniwach a opadów dalej 0. 

Edytowano przez damianzetor9540
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Mnie to ciekawy czy tej paszowóz sprzedał którego budowa była lepiej chroniona nic pieniądze w NBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

LZa znowu leje . Chyba w tym roku żniw nie zacznę .


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Kurla leje i grzmi już  po moim koszeniu dziś. 

Co ty gadasz, Panie u mnie zero deszczu, gdzies w oddali ciemno a u mnie slonce i nawet przypieka

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
2 godziny temu, damianzetor9540 napisał:

@JarekBazydlo Weź się czym pochwal, bo dawno nic nie było i się martwimy. Może jakąś ziemię znów dobrałes? Albo co tam masz najlepszego czego nie ma nikt inny? :(

Łódzkie, kombajny od kilku dni nieustannie w polach, jeszcze chwila i po żniwach a opadów dalej 0. 

To slabo przeglądasz agrofoto bo ja czesto cos dodaj. A ziemie zebyś wiedział ze dobrałem po zniwach bedzie kolejne 20ha dzierżawy hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
1 minutę temu, damianzetor9540 napisał:

Nie Ty tylko Twój tata. Ty to możesz najwyżej obornik wyrzucić od taty byków. 

Kolego wstawiłem juz dowod kogo sa byki wieć nie wiem po co te twoje pisanie. Nie moja wina ze Ty wywalasz u swojego. Co mam wstawic umowe dzierżwy??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem w gminie i nie wiadomo kiedy to poszaczują w grafiku mojej miejscowości niema do kolejnej środy, choć dobrze ze pada i co raz mocniejsze szargi,aktualnie teraz leje.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grzmi na ostrzeżenie że kombajnem germańskim kosisz. Szukaj bizona lub vistuli po ogłoszeniach póki roboty w polu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Z tym gradem to chyba oszalałeś

  • Like 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Nie rozpędzaj się tak z tym gradem nie każdy z suszowego żyje 

5 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Niech pada, niech grzmi, nawet niech i grad pada, aby ognia nie było.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

No i to pizdu nie wytrzymało, 2,5mm a juz myslalem ze jutro zniwa zaczne


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
3 minuty temu, Ulman napisał:

Z tym gradem to chyba oszalałeś

Czego? Lepszy piniądz za grad jak teraz za zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Gdzie dokładnie? Mocno posiekało ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
19 minut temu, Partyzant85 napisał:

Grzmi na ostrzeżenie że kombajnem germańskim kosisz. Szukaj bizona lub vistuli po ogłoszeniach póki roboty w polu nie ma.

Zrób zrzutkę na zrzutka.pl na niebieskiego rekorda, to germańcem wjadę na złom i potną palnikiem i wywiozą do huty tam go ognie piekielne pochłoną.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
1 godzinę temu, marulekk napisał:

No i to pizdu nie wytrzymało, 2,5mm a juz myslalem ze jutro zniwa zaczne

Przez cały dzień tyle ? 

U mnie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

Tak, wszystko bokiem szło ale na koniec juz musiało pokropić


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj