Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25624

Kombajn podpięty, tylko za usługę zbioru policzę🤪

Nawet chmurki na niebie a alert również otrzymałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

u mnie też bezchmurnie, pierwszy możliwy deszcz przesunęli na niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Ochłodziło się ,i nic nie pada,mapy już też wyschły ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624
1 minutę temu, stempos1980 napisał:

Ale się wiatr rozszalał. Dmie jak cholera narazie bez deszczu. @Agresta jaka cena Agrest czy już wogule nie biorą

U mnie w ogóle nie biorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian_machler    326
Uziu92 napisał:

na radarach aż czerwono w środkowym pasie od slaska po mazury/

Taa, patrzaj dalej na te ich radary.. Radary to lepiej zostawcie milicjantom z drogówki 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Czoło frontu doszło już do mnie zaczyna padać ale wiatr zelżał trochę jeden plus  na tą chwile

Edytowano przez stempos1980
Poprawa postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

juz nie patrze, wysylaja ostrzeżenia na wyrost, a jak ludzie zginęli bo nawałnica była kiedyś to cisza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

środek to dostanieeee a do nas to zza Warszawy raczej zdechnie lub minie Edit Właśnie "za stodołą" burza powstała,można tylko odprowadzić wzrokiem.Za Augustowem front się rozlał a tu pisssda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Tak była cisza ale teraz już wysyłają i niedaj Bóg coś strasznego by się stało to mają plecy bo przecierz wysłali ostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

u mnie wschodnia wlkp wieczorem w ciągu trzech godzin spadło 30mm na podwórku woda stanęła a kilka kilometrów dalej gdzie też mam pola tylko symbolicznie pokropiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

Na mazowszu jeszcze jakieś małe komórki cały czas wybuchają. U nas nic nie będzie, to z okolic Wawy nie ma szans trafić


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223

Coś zaczyna lekko na północy wschód bardziej odbijać, może może 😏 ale wali z tego za kolnem kurde aż widno 😋 wczoraj to tak wyglądało, że po północy tak jak pisałem dopiero u nas może coś być. Teraz już nie wiem sam... tylko czekać może zacznie coś się produkować. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak u nas nie pada, tu niech grad wytłucze trochę i u tych co pada. A co taka to nasza rolnicza brać.

Albo mają wszyscy albo niech nie ma żaden.

 

Jak z tym agrestem i sadami 🤣xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
pedro2 napisał:

Coś zaczyna lekko na północy wschód bardziej odbijać, może może 😏 ale wali z tego za kolnem kurde aż widno 😋 wczoraj to tak wyglądało, że po północy tak jak pisałem dopiero u nas może coś być. Teraz już nie wiem sam... tylko czekać może zacznie coś się produkować. 

Weź się nie wkurz jak za oknem błyska,za kolnem pływają a tu ani kropla,i tak od 4 godzin ....tylko wieje,zapewne pod prąd dlatego wszystko ucieka w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj