Polecane posty

pedro2    7540
30 minut temu, mszk8 napisał:

BMN wieczorem idzie pompa...

edit: To dlatego tak dziś pszczoły się roiły...

Gdzie ta pompa i skąd? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z wczorajszej pompy w wioskach nad Bugiem spadło od 80 do 88 litrów.a to tylko ze 3 km w lini prostej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11

Wracałem z Ostrołęki całą drogę lało 3km od domu nic, te 0,5mm rano nakapalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Agrest i idzie na mnie od południowego wschodu coś potężnego i się błyska. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916

Do mnie szło nawet grzmiało i błyskało się i 5 kropel na metr spadło i się rozeszło. Tyle było burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26136

Idzie wszystko po Wiśle.  Mnie już minęło końcówka chmury akurat nad moim podwórkiem . Po drugiej stronie czyste niebo.

Ale ma potencjał, grzmi non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5410

POS 2 burze, razem 19,5l i trochę gradu


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Poszła na wschód ale jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa😎 Mgła taka jak by mleko wylał, mieszkam nad rzeką może dla tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filin    5

LRY caly dzien ladna pogoda chwilami chmury sie pojawialy ale nie padalo.Agroshow niedaleko ode mnie ale chyba nie pojade za duzy sped a tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
13 minut temu, Piotrek1975 napisał:

Poszła na wschód ale jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa😎 Mgła taka jak by mleko wylał, mieszkam nad rzeką może dla tego.

Miałem właśnie zapytać czy u ciebie nie ma imprezy bo widać że się błyska i grzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
4 minuty temu, PRIMO napisał:

Miałem właśnie zapytać czy u ciebie nie ma imprezy bo widać że się błyska i grzmi. 

U mnie jest impreza, możesz śmiało wpadać😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1308
Filin napisał:

LRY caly dzien ladna pogoda chwilami chmury sie pojawialy ale nie padalo.Agroshow niedaleko ode mnie ale chyba nie pojade za duzy sped a tego nie lubie

własnie miałem pytać kiedy zielone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2406

dzis burza tylko niedo..bkiem mnie złapała ale obok dokladnie lalo


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
PRIMO napisał:

13 minut temu, Piotrek1975 napisał:

Poszła na wschód ale jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa😎 Mgła taka jak by mleko wylał, mieszkam nad rzeką może dla tego.

Miałem właśnie zapytać czy u ciebie nie ma imprezy bo widać że się błyska i grzmi. 

Tylko grzmi bez imprezy, jutro do pracy😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15519

Dziś spokojnie,  nie padało nie grzmiało

Ale i słońce leniwe było bo tylko 58° nagrzało wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9119
Napisano (edytowany)
Dnia 19.05.2019 o 21:25, Rolnik1973 napisał:

Dziś spokojnie,  nie padało nie grzmiało

Ale i słońce leniwe było bo tylko 58° nagrzało wodę.

Masz kolektory? U mnie rano popadało i potem słoneczko ładnie świeciło, no i na rowerek można było dziś wyskoczyć objechać trochę pól :)  i takie znalezisko mielismy

 

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areqo    39

rrs w przeciągu 20 min 10 l, zaczyna robić się nie wesoło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26136
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Mam

Kurde grzyby, trzeba jutro wyjść kości rozruszać.

O i już masz plan dnia na jutro, a reszta tygodnia już jakoś zleci😁

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj