danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik7343    5859

Paczta jakie de krowy umęczone ... 😂
https://www.agrofoto.pl/aktualnosci/polska/czesc-krow-nadawala-sie-tylko-do-uboju-kolejny-transport-grozy,7046.html?fbclid=IwAR2fGGrieXyLdtQ7PVPAilPLNYEiYzefZbBlok3NM49zT8V5T7xQoKt0QDM

"agropolska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Paczta

polowanie na czarownice trwa ..

 

 

 .. organizacje - fundacje itp

"............. Organizacjom społecznym dają bowiem praktycznie nieograniczone możliwości odbierania zwierząt pod pretekstem ochrony ich praw."

 

"Według Krajowej Rady Izb Rolniczych, wiele przepisów doprowadzi do sytuacji konfliktowych i nadinterpretacji prawa."

 

https://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/inne/ustawa-daje-nieograniczona-mozliwosc-odbierania-zwierzat-krir-protestuje,388.html

 

 " ........... wprowadzenie przepisu "utrzymywanie zwierzęcia bez pomieszczenia chroniącego go przed zimnem, upałami lub opadami atmosferycznymi" - oczywiście w kontekście szykanowania hodowli - spowoduje, że zostanie ograniczona możliwość utrzymywania zwierząt w systemie otwartym" ....

 

 

 

.. akcje w Hiszpanii ;)

  • https://www.agrofoto.pl/gfx/agropolska/_thumbs/pl/defaultaktualnosci/17/1812/1/barcelona_aktywisci,lIiC3mWenVTPprnSWaum.jpg
 
 
" .... Obrońcy praw zwierząt z ruchu "Meat the Victims" 17 marca wtargnęli na teren fermy trzody chlewnej .... "
 
" .... Obrońcy praw zwierząt okupowali gospodarstwo przez kilka godzin. Opuścili je dopiero w momencie, kiedy na miejsce przybyła policja .... "
Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A później przyjedzie cygan i opierdoli to rzeźni to umęczone zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po h*j mi jakiś artykuł czytać?

Naprawdę TVN niema lepszych sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U was po ile chodzą leżaki?

Bo ja się dowiedziałem że u nas po 3 zł/kg. I ponoć więcej idzie niż przed aferą takie jaja.

 

A pisali że tu nikt takich nie sprzedaje, że to sporadyczne przypadki cwaniaków jak sam byłem świadkiem w przeciągu 1 godz. 3 telefonów od rolników posiadających chora krowę do osoby zajmującej się handlem.

 

I czyja to wina, ubojni, TVN-u, niemców, handlarza, czy może po prostu rolników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marna prowokacja. Pokazuje tylko do czego zdolny jest polski chłop, jego dystans do łamania prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lem1991   
Gość lem1991

Zapytam;  a jak się dowiedzieli ? 9_9

Edytowano przez lem1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, ddtvn napisał:

Marna prowokacja. Pokazuje tylko do czego zdolny jest polski chłop, jego dystans do łamania prawa.

To nie jest prowokacja. Nie jestem na forum od wczoraj, jestem tu rozpoznawalny i wiele osób zna mnie osobiście więc nie mam możliwości robić takiej prowokacji.

 

Po prostu ostatnio przebywałem z osobami które zajmują się handlem żywcem i słyszałem ich rozmowy telefoniczne. Rolnicy nie mal że błagali aby szybko przyjechał bo zwierz już ledwo dycha...

 

Bardzo mnie to zdziwiło, gdyż tu w temacie idzie wyczytać że tak nie jest, że nikt nie sprzedaje chorych konających krów do rzeźni.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, michalcium napisał:

Dużo osób boli że sytuacja wróciła praktycznie do normy i dalej szukają sensacji 

To niech podrążą temat dowodów kolekcjonerskich i kradzieży tożsamości.  Raz coś wyemitowali a potem jakoś cisza. Nikogo nie zainteresowało, a to dopiero jest masakra w państwie Polskim. Żeby ktoś mógł posłując się dowodem kupionym w internecie sprzedać u notariusza nieruchomość która do niego nie należy i żeby nie było możliwości cofnięcia takiej akcji to jest dopiero afera, a nie mięso które po badaniach okazało się zdrowe.      

Edytowano przez Adrian_K_90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

500 zł na krowę dla rolników - zapowiedź PiS

Kaczyński m.in. podkreślił konieczność wsparcia lokalnych producentów żywności. "Chodzi także o szczególne wsparcie dla gospodarstw, które na tych samych zasadach, z własnych pasz, (...) z własnego chowu, produkują żywość, która jest sprzedawana lokalnie. Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej .młody rolnik do 40. roku życia przejmuje gospodarstwo, to dostanie od państwa 150 tys. bezzwrotnej pomocy, z czego 70 proc. na maszyny, na obiekty budowlane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202
galan99 napisał:

500 zł na krowę dla rolników - zapowiedź PiS

Kaczyński m.in. podkreślił konieczność wsparcia lokalnych producentów żywności. "Chodzi także o szczególne wsparcie dla gospodarstw, które na tych samych zasadach, z własnych pasz, (...) z własnego chowu, produkują żywość, która jest sprzedawana lokalnie. Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej .młody rolnik do 40. roku życia przejmuje gospodarstwo, to dostanie od państwa 150 tys. bezzwrotnej pomocy, z czego 70 proc. na maszyny, na obiekty budowlane .

od kiedy takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, galan99 napisał:

500 zł na krowę dla rolników - zapowiedź PiS

Kaczyński m.in. podkreślił konieczność wsparcia lokalnych producentów żywności. "Chodzi także o szczególne wsparcie dla gospodarstw, które na tych samych zasadach, z własnych pasz, (...) z własnego chowu, produkują żywość, która jest sprzedawana lokalnie. Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej .młody rolnik do 40. roku życia przejmuje gospodarstwo, to dostanie od państwa 150 tys. bezzwrotnej pomocy, z czego 70 proc. na maszyny, na obiekty budowlane .

ciekawe czy na opasy też te 500zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

Tak na 500+ dla dzieci brakuje a on będzie krowy wspomagał, przy tych wszystkich obietnicach i rozdawnictwie nie wróże nic dobrego naszym finansom publicznym, tylko ciekawe kiedy ciemny lud się ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, mateo2662 napisał:

Tak na 500+ dla dzieci brakuje a on będzie krowy wspomagał, przy tych wszystkich obietnicach i rozdawnictwie nie wróże nic dobrego naszym finansom publicznym, tylko ciekawe kiedy ciemny lud się ogarnie.

Nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj