Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ceston    35

Ja dostałem tylko raport kontroli zewnętrznej firmy wynajęte przez ARiMR. Długa jeszcze droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Ja też otrzymałem dzisiaj raport kontroli foto, teraz Agencja albo zatwierdzi kontrole od firmy wykonującej albo będzie jeszcze poprawiać i dopiero zatwierdzą koniec kontroli.. FOTO było robiony we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 15.12.2019 o 12:18, robert55555 napisał:

Nie chce szukać po postach osób, które pisały że nie miały żadnej  kontroli i nie dostały zaliczki. Powod jest prosty kasa, a dokładniej jej brak.  

Skoro tak sie znacie złóżcie pismo do BP w którym zapytacie o powód nie wypłacenia zaliczki. Jak dostaniecie odpowiedź na wasze pismo, to proponuję zeskanować oba pisma i tutaj wrzucić. Ważna rzecz, żeby takie pismo wystosowała osoba która nie miała kontroli.

 

Możenie wiedzą że mieli kontrole ja też nie miałem a raport z kontroli przyszedł odwołałem się to wątpię czy dopłaty w przyszłym roku dostanę 🤠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2019 o 12:18, robert55555 napisał:

Nie chce szukać po postach osób, które pisały że nie miały żadnej  kontroli i nie dostały zaliczki. Powod jest prosty kasa, a dokładniej jej brak.  

Skoro tak sie znacie złóżcie pismo do BP w którym zapytacie o powód nie wypłacenia zaliczki. Jak dostaniecie odpowiedź na wasze pismo, to proponuję zeskanować oba pisma i tutaj wrzucić. Ważna rzecz, żeby takie pismo wystosowała osoba która nie miała kontroli.

 

W jakim celu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15
2 godziny temu, krzychu1990 napisał:

Łódzkie zaliczka była a dziś przyszła decyzja

od dostania decyzji to ile mają na wypłate reszte dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodo101    8

Miałeś kontrole to nie masz zaliczki ?A może nie miałeś zaliczki to masz kontrolę ?Zaliczka z RS naliczona nie wypłacona ---wczoraj kontrola ....

Edytowano przez bodo101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, agrarmrc napisał:

Łódzkie.  Przyszła decyzja. Na ONW będzie osobna?

Tak będzie osobna. Nie musisz jej dostać chyba że masz wykluczeń powierzchni więcej niż 0.10 ha więc musisz ją dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal12    9
1 godzinę temu, bodo101 napisał:

Miałeś kontrole to nie masz zaliczki ?A może nie miałeś zaliczki to masz kontrolę ?Zaliczka z RS naliczona nie wypłacona ---wczoraj kontrola ....

kontrola powierzchni ? czy jakaś inna kontrola ?  u mnie  już 2 rok brak zaliczki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    92

znajomy miał kontrolę na miejscu w listopadzie dostał 500 zł ... a ma sporo ha powyżej 20 także kontrola miała znaczenie napewno ja też dostałem jakieś grosze a była tylko foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, bodo101 napisał:

Miałeś kontrole to nie masz zaliczki ?A może nie miałeś zaliczki to masz kontrolę ?Zaliczka z RS naliczona nie wypłacona ---wczoraj kontrola ....

na czym polega kontrola bo mam pierwszy raz rs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodo101    8

kontrola rs czyli pomiar wszystkich działek na których jest program ,oczywiście sprawdzanie czy wysiane to co trzeba ,zdjęcia całego planu ,sprawdzanie i zdjęcia całego rejestru działań rolnośrodowiskowych i rejestru oprysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszczyk    5
11 godzin temu, niesmiertelny88 napisał:

Znajomy dostał resztę dopłat. Ponad 100ha. Czyli coś płacą

a decyzje wczesniej tez dostal?...jaki powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

jakaś cisza na temat dopłat, w zeszłym roku od grudnia to w tv to tu na forum, poklei szły dopłaty, a teraz od grudnia zastój, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knasiu93    6

Witam. Może ktoś mi odpowie coś konkretnego bo w agencji niczego dowiedzieć się nie mogę... Miałem kontrolę na miejscu w lipcu tego roku a w sierpniu kontrolowali mi poplony. Wszystko było ok dostałem już protokoły po kontroli które już podobno są też w BP agencji. Zaliczek nie dostałem, kiedy mogę spodziewać się dopłat?

Edytowano przez Knasiu93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
2 godziny temu, suzuki18l napisał:

jakaś cisza na temat dopłat, w zeszłym roku od grudnia to w tv to tu na forum, poklei szły dopłaty, a teraz od grudnia zastój, 

zagłosowałeś jak miałes to na 3 lata zapomnieli o Tobie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    92
sąsiad się chwalił że dostał decyzję na resztę dopłat ( lubelskie powiat chełmski ) nie wiem kiedy dokładnie ale dostał już czeka na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj