Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gringo1    119

Jesli na kilaset osób kilka osób nie dostalo.  To jest margines spoleczny i nie obraxac tu PISU bo bo xa platformowtch sk***ysynów to nie mielista lepiej chyba pajace

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze było raz lepiej, raz gorzej. Teraz jednak częściej z przewagą tego drugiego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Takich buraków jak Ty co obrażają bez powodu innych użytkowników powinno się usówać na stałe z forum.

4 godziny temu, Gringo1 napisał:

Jesli na kilaset osób kilka osób nie dostalo.  To jest margines spoleczny i nie obraxac tu PISU bo bo xa platformowtch sk***ysynów to nie mielista lepiej chyba pajace

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że jednym jest lepiej a innym gorzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hunter871    1

Dziwne rzeczy sie w tym kraju dzieja agencja na swojej stronie wypisuje ze do konca listopada wypłaciła na konta rolników po 85 % zaliczek w ramach dopłat bezpośrednich to czemu ja dostałem tylko 20% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14
50 minut temu, hunter871 napisał:

Dziwne rzeczy sie w tym kraju dzieja agencja na swojej stronie wypisuje ze do konca listopada wypłaciła na konta rolników po 85 % zaliczek w ramach dopłat bezpośrednich to czemu ja dostałem tylko 20% ?

Pomylili  się, miało być ze 15% rolników zostało A 85% czeka do końca czerwca 😉

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, kopin napisał:

bo leżacy dostali wszyscy,tylko zapierda.....cy nie

 

Coś w tym jest. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

No ale tak to właśnie jest że ktoś musi zaperdalać, aby ktoś inny mógł sobie poleżeć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko którym być lepiej ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

No właśnie na tak zadane pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć co wolałby najlepiej robić co jemu odpowiada i jakie ma ambicje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
18 minut temu, zetorki12 napisał:

Tylko którym być lepiej ? 🤔

zapytaj prostytutki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
15 godzin temu, jacus napisał:

minister ardanowski po panoramie o 18: 20 powiedzial ze wszyscy dostali zaliczki, a dla 200 tys juz naliczono pelne doplaty- wiec zamknac mordy i do banku po kaseB|, a tacy jak ja co jeszcze wczoraj nie mieli to zwykli klamcy.

Kłamca to jest on 

9 godzin temu, Gringo1 napisał:

Jesli na kilaset osób kilka osób nie dostalo.  To jest margines spoleczny i nie obraxac tu PISU bo bo xa platformowtch sk***ysynów to nie mielista lepiej chyba pajace

 

To jestem marginesem społecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

U mnie czyli tak samo jak i u Ciebie cisza, ciekawe czy ktoś w naszym powiecie coś dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki to pożyje :D A taki jak ja Myśli gdzie te zaliczki gdzie suszowe  już nawet nie myślę o ONW i Całej dpłacie . Dobra a mój kolega ma ustawione spłaty kredytu pod dopłaty i sprzedaż plonów . Tj wszystko płaci do 1 stycznia w sumie ponad 200 000 tyś zł  i teraz mówi że chyba sie zesra bo sprzedał wszystko ci miał a kasy mu brak ponad 60 dych  liczyl na te dopłaty a tu h*ja :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zkordalski, ile rocznie kolega sprzedaje zbóz/rzepaku/buraków/zwierząt/mleka/owoców/warzyw, że musi aż tyle na raty wysupłać? Z takim przeinwestowanym gospodarstwem to będzie mu coraz trudniej...

Edytowano przez Piegus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

to mizernie liczy ten kolega ,jak z tak wielkiego gospodarstwa zakłada że do końca roku mu dopłaty pospływają  ,skoro te wielkie i często kontrolowane  i zawsze na końcu wypłaty bo to duża kasa ,lepiej wypłacić tym po 2-5 ha

tak że ktoś tu albo kiepsko zarządza albo dobrze bajki pisze

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Podzielam zdanie kolegów.

Optymista wielki skoro liczy na terminowość dopłat.

Nie nazwę natomiast tego że nabrał kredytu na kwotę, gdzie cały plon nie wystarcza na ratę.

I potem pytanie jak żyć? A no z głową.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj