Polecane posty

Gość   
Gość

Na Leclerc dzisiaj ON 4,72

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Rozumiem że większy nie potrzebny ale różnica w cenie między Twoim a 2500L to już tylko kilkaset złotych. Wujas chciał tak samo kupić i namówiłem go na ten 2500l. Ja czekam na wycenę w Swimmerze na 2500l ale "goły" tak żebym mógł podłączyć wlasny dystrybutor. Wycenę robią już drugi tydzień i chcieli foto dystrybutora...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Sam jestem ciekaw, może być tak że handlarze mają taki rabat w Swimmerze że mnie drożej wyjdzie goły bezpośrednio od nich ale handlarze niestety gołych nie mają w ofercie a rozmawiałem z kumplem który serwisował stacje benzynowe że jak mam brać w wersji podstawowej (słabe podzespoły) to lepiej brać goły bo atest jest na zbiornik a nie na zespół dystrybucyjny...

Edytowano przez alvaroalvaro78
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Chyba 8stowek droższy był ale taki mi wystarczy tym bardziej że mieszkam blisko gościa co ma tiry i są u niego co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624

Jechałem dziś z dzieciakami do Nałęczowa na basen. U mnie diesel 5,05 A za Wisłą Opole Lubelskie, Poniatowa  4,79, 4,82. 

I skąd aż takie różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
14 minut temu, Agrest napisał:

Jechałem dziś z dzieciakami do Nałęczowa na basen. U mnie diesel 5,05 A za Wisłą Opole Lubelskie, Poniatowa  4,79, 4,82. 

I skąd aż takie różnice?

Jeden robi sobie wieksze marze drugi mniejsze.

Orlen w Siedlcach ON- 5.23, lpg kolo 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19712
Dnia 28.01.2019 o 19:22, alvaroalvaro78 napisał:

Sam jestem ciekaw, może być tak że handlarze mają taki rabat w Swimmerze że mnie drożej wyjdzie goły bezpośrednio od nich ale handlarze niestety gołych nie mają w ofercie a rozmawiałem z kumplem który serwisował stacje benzynowe że jak mam brać w wersji podstawowej (słabe podzespoły) to lepiej brać goły bo atest jest na zbiornik a nie na zespół dystrybucyjny...

Na 100% w swimerze będzie drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

czyli w Lublinie taniej jak 5 zł? bo się będę wybierał to tam zatankuje bo Siedlce z 5.19 na 5,23 gdzie w Warszawie 4,75 można kupić, zdzierstwo w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marasp    7

Kupuję ktoś ropę na stacjach przy marketach, bo ostatnio pod Tesco w Lublinie było po 4.63 i pasuje kupić, tylko jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16865
marasp napisał:

Kupuję ktoś ropę na stacjach przy marketach, bo ostatnio pod Tesco w Lublinie było po 4.63 i pasuje kupić, tylko jak z jakością?

zalej w auto. jesli bedzie jezdzilo to bierz. podejrzewam, ze paliwo ok skoro ludzie tam tankuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150
16 minut temu, marasp napisał:

Kupuję ktoś ropę na stacjach przy marketach, bo ostatnio pod Tesco w Lublinie było po 4.63 i pasuje kupić, tylko jak z jakością?

tylko ile kupisz, auto zatankujesz, ale w baniaki nie nalejesz, bo ochrona goni

chyba, że masz blisko i ciągnikiem podjedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16865

niby czemu? ja czesto biore w auchan w kanistry na przyczepce. ich nie obchodzi w co lejesz tylko abys wiecej zl w kasie zostawil. mozesz i w kieszen brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096
       
      Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj