Skocz do zawartości

MafiaRuszkowo

Members
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MafiaRuszkowo

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Targ Sompolno

  Cielaki od nich do szajs jak nie wiem. :)
 2. Targ Sompolno

  tak jest to targowica
 3. Targ Sompolno

  w którym sompolnie ? A to się zaczyna od 6:00.I to zależy jeszcze od pogody bo jak będzie padać to mało kto przyjedzie.A nawet jak pogoda będzie to z bydłem będzie 6-7 osób.Po za tym jeśli kupisz od zwykłego rolnika na targu to nie licz że będzie jakiś ekstra. Bynajmniej na tym targu.
 4. Wapno Granulowane

  A stosował ktoś wapno firmy DOLWAP ?
 5. Wapno Granulowane

  Witam mam zamiar posiać wapno pod jęczmień jary tylko nie wiem jakie i z kont. Wymagania to: -Dobry rozkład w glebie i parametry -wapno musi być w workach -granulowane -cena do 400zł/t
 6. Sprężarka TAGRED

  Więc już wszystko wiem temat zamykam
 7. Sprężarka TAGRED

  Sprawuje się dobrze ?
 8. Sprężarka TAGRED

  Witam mam zamiar zakupić sprężarkę marki tagred. Dokładnie chodzi o ten model http://www.tagred.pl/kompresor-olejowy-tagred-ta300n-24l-3-8-km-zestaw-pneumatyczny-8w1.html Potrzebuję opini na jej temat.Czy dała by ona radę w 8.5ha gospodarstwie ?
 9. witam w mojej talerzówce przesunęły się talerze czym to może być spowodowane.Talerzówka jest w układzie ,,V" na 8 talerzy.
 10. Co sądzicie o tym wapnie?

  Pyliste nie wchodzi w grę.
 11. Co sądzicie o tym wapnie?

  https://www.olx.pl/oferta/wapno-granulowane-CID757-IDeaUaw.html#7b4540230b Witam mam zamiar kupić to wapno i rozsiać na dość mocno zakwaszonej glebie w ilości 500kg/ha.Czy zadziała ?
 12. Żółknący jęczmień. Pilne !!!

  A czy jest szansa że on odbije ?
 13. Żółknący jęczmień. Pilne !!!

  Panowie potrzebuję szybkiej odpowiedzi mianowicie na moim polu jęczmień zaczął ostatnio żółknąć a szczegulnie w jakiś dołkach.W miejscach położonych na górce albo przy krzakach nie zżółkł.A miejscami są prawie gołe place.Dzieje się tak nie tylko u mnie ale u sąsiadów też.Więc co to może być ? Proszę o szybką radę/odpowiedz co robić.
 14. Jaki siewnik do mf 255 ?

  Powiem tak drobnych nasion nie sieję tak często sieję je tak co 2-3 lata.Przemyślałem sprawę i chyba lepszy poznaniak na mechanicznej skrzyni.Znajomy ma amazona na olejowej nowego i co chwila przestawia mu się dźwignia i zmienia wysiew.Więc chyba raczej poznaniaka tylko słyszałem że zagarniacze są trochę lipne
 15. Jaki siewnik do mf 255 ?

  Chyba jednak postawie na polskiego poznaniaka.Co byście powiedzieli o tym https://www.olx.pl/oferta/siewnik-poznaniak-CID757-IDlaTLS.html#b92af0e8a4;promoted
×