donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Oj dobrze pożartować . Na dwóch pogrzebach dziś byłem . Jeden samobójstwo . Dużo ludzi miał . Szkoda że wcześniej nikt nie wspomógł . Trochę patologia , ale szkoda chłopaka .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Samobójców nigdy nie żałuje, jest to najwieksze tchórzostwo jakie tylko można sobie wyobrazić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś się zastanawiałem . Tchórzostwo przed życiem , czy jednak odwaga na taki krok ?   Ja nie oceniam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
10 minut temu, soltys48 napisał:

córka z Panią po sprzedaży wszystkiego dłużej by wspominały;);)

Jakby po mnie tak wszystko w miesiąc było sprzedane to bym chyba co noc zza światów przychodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, soltys48 napisał:

córka z Panią po sprzedaży wszystkiego dłużej by wspominały;);)

Sołtys ty całe dnie kupujesz albo podrywasz Jarka na forum to ty zone i córkę widzisz raz na miesiąć nawet nie wiesz czy już zastępstwa w sypialni nie masz)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, soltys48 napisał:

Samobójców nigdy nie żałuje, jest to najwieksze tchórzostwo jakie tylko można sobie wyobrazić

To sprobuj to zrobić a dowiesz się jakiś "bohater". 

Zawsze szkoda człowieka, bo to wielka desperacja i odwaga aby targnac się na własne życie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Kiedyś się zastanawiałem . Tchórzostwo przed życiem , czy jednak odwaga na taki krok ?   Ja nie oceniam .

Jakby nie patrzeć to dwa w jednym. Musisz kapelana zapytać jak będzie chodził po kolędzie. Powinien znać odpowiedź na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, ogarek napisał:

To sprobuj to zrobić a dowiesz się jakiś "bohater". 

Bardzo dziękuję za radę prosto z twojego serca .

Tak na marginesie . Mówił ktoś tobie że jesteś zwykły cham i nieudacznik , który próbuje się dowartościować ściągając innych na swój poziom ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
9 minut temu, soltys48 napisał:

Samobójców nigdy nie żałuje, jest to najwieksze tchórzostwo jakie tylko można sobie wyobrazić

Nie oceniaj pochopnie. Nie wiesz jakimi ludzie są wrakami psychicznymi w dzisiejszym świecie.

9 minut temu, zetorki12 napisał:

Kiedyś się zastanawiałem . Tchórzostwo przed życiem , czy jednak odwaga na taki krok ?   Ja nie oceniam .

Samobójstwo wymaga dużej odwagi i desperacji. Nie jest to tchórzostwo, raczej zmęczenie życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, danielursus3p napisał:

Jakby nie patrzeć to dwa w jednym. Musisz kapelana zapytać jak będzie chodził po kolędzie. Powinien znać odpowiedź na to pytanie.

Nie bardzo mnie Jego zdanie na ten temat interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John23    19

Czyżby cena szła do góry ludzie zaczynają kupować cielaczki. A ja się już pozbyłem ostatnich sztuk no i z głowy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188
27 minut temu, hobbysta82 napisał:

Byczki ok. 200 kg. Niby mieszańce, ale tylko bogowie wiedzą czego. Ja odradzam ludziom zwierzęta importowane, zarówno zwierzęta na hodowle jak i na opas. W tej chwili jest dużo krajowych dobrych hodowli zarówno bydła mięsnego jak i mlecznego. Odsadki Charolaise znajdziesz również w kraju.

Na Litwie i Łotwie jest wyjątkowa radosna twórczość hodowlana. Z jakimi chorobami się borykałeś. Duży miałeś procent upadków? 

na pluca chorowaly i to takie 200-250kg bralem leki z górnej polki sterydy przyrosty bez rewelacji i wgi pow 700kg ciezko uzyskac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, zetorki12 napisał:

Bardzo dziękuję za radę prosto z twojego serca .

Tak na marginesie . Mówił ktoś tobie że jesteś zwykły cham i nieudacznik , który próbuje się dowartościować ściągając innych na swój poziom ?

Dziecko nie pisałem do ciebie to raz... A dwa nie produkuj mi się tu z tymi komplementami bo naprawdę nic ci to nie da...

Nie wyzywam tu nikogo tak jak ty i nie musisz się tak z tym chamstwem obnazac i pisać o sobie ... 😁😁😁😁

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurla... wzorowy katolik.... 😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
21 minut temu, zetorki12 napisał:

Kiedyś się zastanawiałem . Tchórzostwo przed życiem , czy jednak odwaga na taki krok ?   Ja nie oceniam .

tchórzostwo, ucieczka przed kłopotami a co z rodziną??

nie ważne to nie temat od tego

18 minut temu, kanalia36 napisał:

Sołtys ty całe dnie kupujesz albo podrywasz Jarka na forum to ty zone i córkę widzisz raz na miesiąć nawet nie wiesz czy już zastępstwa w sypialni nie masz)))))))))

spokojnie, Pani nie narzeka-w domu jestem codziennie

16 minut temu, ogarek napisał:

To sprobuj to zrobić a dowiesz się jakiś "bohater". 

Zawsze szkoda człowieka, bo to wielka desperacja i odwaga aby targnac się na własne życie... 

nie u mnie takie numery

10 minut temu, hobbysta82 napisał:

 Nie jest to tchórzostwo, raczej zmęczenie życiem. 

Zmęczenie życiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zetorki12

Dobra ale późnej sam ogarek przyznał że jest ten starszy, czyli z artykułu wynika że ...... no właśnie :D

 

Nie mniej jednak, wasze spięcia są zabawne a ostatnio nawet trochę wybuchowe 👍

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jechowy . Popisałeś sobie ? Wystarczy . Chyba po za mną nikt na twoje pierdoły już nie odpisuje ? :D Bywaj bogaczu . :D

 

Damian    ono tego samego rocznika jest .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciałbyś żeby tak było Januszu co ? 😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ohujałeś ? Wolałbym być młody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie każdy żyje af tak jak ty bo w realu jest nikim... a tu pierdu, pierdu cały dzień... 😁😁😁

1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Ohujałeś ?

Po jakiemu to polonisto.. 😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i dzień schodzi . A ty latasz cały dzień sfrustrowany i przenosisz to później na AF . Ciekawe czemu szczęścia to twoje bogactwo ci nie przynosi , że ciągle taki podkurwiony ?:D

3 minuty temu, ogarek napisał:

Nie każdy żyje af tak jak ty bo w realu jest nikim... a tu pierdu, pierdu cały dzień... 😁😁😁

Po jakiemu to polonisto.. 😁😁😁😁😁😁

Po hu... :D Ale jaja . Aleś ty głupi i łatwo cię podkurwić . nara . :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakoś ludzi nie wyzywam... Ale rozumiem że piszesz o sobie jak zwykle ... 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj