donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

gregor12841    18
7 minut temu, debrzyna napisał:

A tak to Ja jestem rolnik hobbysta co przerabia pieniądze na gówno od ćwierć wieku Przez 20 lat przy pomocy koni wierzchowych a teraz bydła bo juz jestem za stary na jazde konna 

ba no co kto lubi, jeszcze jedna kadencja pisu to każdy rzuci robotę na gospodarstwie i przejdzie na socjal :D

Edytowano przez gregor12841
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor12841    18
5 minut temu, debrzyna napisał:

Będzie gorzej jak sie kasa skończy i trza będzie do domku w mieście wrócić Mam nadzieje ze nie dożyje 

Chodzi o moja kase a nie PISU

Pana kasa jest kasą pisu :D denerwują mnie Ci od tych 500plusów i reszty, 30 krów pięcioro dziatwy i dwoje dziadków, no i od wypłaty do wypłaty nie starczy ale bambry na całą wieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
7 minut temu, debrzyna napisał:

Będzie gorzej jak sie kasa skończy i trza będzie do domku w mieście wrócić Mam nadzieje ze nie dożyje 

Chodzi o moja kase a nie PISU

Trzeba będzie Panią ładnie prosić, ja już sie tego nauczyłem😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41
Dnia 5.08.2019 o 13:47, bartek1992 napisał:

Czy ktoś miał do czynienia z Paweł dąbek skup bydła rzeźnego Kielce ? gościu zalega z kasą mi i kilku innym 

gość wysyła listy z prośbą o niezgłaszanie sprawy na policje a wcześniej telefonów nie odbierał sporo osób naciągnoł na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor12841    18
17 minut temu, debrzyna napisał:

Pani stawia od lat jeden warunek "Powrót do miasta na kanapę i pilota" A jak widzę te wypasione kanapy z białymi narzutami to nawet nie wiem jak na to to siadać,mowa oczywiście o kanapie 

Widzieliście  moje kanapki na zime 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RcLYiP91agM

 

kanapek jeszcze nie, ale inwigilacja trwa :D te simy nie przetrzymały by zimy na tym pastwisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

koledzy dla wszystkich hodowców byków szczególnie dla bobienki Piosenka napisana o hodowli bydła i o czekaniu na wysokie ceny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Co to k**wa jest 😨

Fanem Kombi może nie byłem nigdy mimo, że pamiętam ich początki ale to to jakaś parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
4 godziny temu, bobienko napisał:

Niech się pospiesza bo niedługo kukurydza do koszenia 😅.k**wa wczoraj się chwaliłem a dziś po weta trzeba było dzwonić😂byk bykowi jaja rozdeptał

Słabo mi...😂😂

3 godziny temu, gregor12841 napisał:

soltys48 jakiś ruch na koninę jest może się orientujesz, mowa o mięsie.

Dobry młody towar płaci i ciągnie ceny reszty za uszy. 

Dobra klacz z małym obok siebie od 10 tyś w górę.


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, extrabyk napisał:

Co to k**wa jest 😨

Fanem Kombi może nie byłem nigdy mimo, że pamiętam ich początki ale to to jakaś parodia...

Przecież to kanalia , po nim wszystkiego można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
8 godzin temu, bluecows1 napisał:

gość wysyła listy z prośbą o niezgłaszanie sprawy na policje a wcześniej telefonów nie odbierał sporo osób naciągnoł na kase

Wyglada jakby zamierzal to jeszcze oddac. Chociaz w praktyce pewnie nie zdazyl wszystkiego przepisac na kogos innego zeby nie zlicytowali. :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, extrabyk napisał:

Co to k**wa jest 😨

Fanem Kombi może nie byłem nigdy mimo, że pamiętam ich początki ale to to jakaś parodia...

jak rynek bydła, hehehe też parodia. 

Ale tekst piosenki idealnie pasuje do tego co się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor12841    18
19 godzin temu, damian007 napisał:

Dobry młody towar płaci i ciągnie ceny reszty za uszy. 

Dobra klacz z małym obok siebie od 10 tyś w górę.

u nas za klacz taką dwulatkę wołają po 8,9 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Ceny bydła cenami, może parodia . Ale prawdziwe Kombi to Sławomir Łosowski. Kombii Skawińskiego może mu buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
13 godzin temu, Lesssiu007 napisał:

Witam ktos wie po ile chodzą  ladne byki hf w kuj-pom? 

Jak naprawdę ładny to do 6.8 + vat

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, AdamRo napisał:

Ceny bydła cenami, może parodia . Ale prawdziwe Kombi to Sławomir Łosowski. Kombii Skawińskiego może mu buty czyścić.

Nie wiem nie znam 😎 wole Zenka M😊

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110

Tak, naprawde ladny hf w U klasie za 6.80 netto. Dobre

Sam sprzedalem w tyg u klase po 7 netto,z tym,ze nie hf. Cienias ze mnie no nie @maroko

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
5 minut temu, wiko napisał:

Tak, naprawde ladny hf w U klasie za 6.80 netto. Dobre

Sam sprzedalem w tyg u klase po 7 netto,z tym,ze nie hf. Cienias ze mnie no nie @maroko

Kilkanaście dni temu odstawiałem krowę i mi tak wycenił przy okazji byki które mam. Chociaż one to bardziej pod angusy podchodzą z budowy i też prawie całe czarne. Jednak jego zdaniem to hf.  Jutro wrzucę zdjęcie.

Nie wiem co tam sprzedawałeś, ale widocznie musiał być tyle wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110

Nie bede wstawiać zdjec,ale skoro Ty wiesz,ze byly cienkie,to niechbtak zostanie. Z 9 szt bylo polowa U,polowa dobrych R-ek. cena netto to 7 zl za nie. A wy za hfa mowicie ze tyle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

1 godzinę temu, maroko napisał:

Kilkanaście dni temu odstawiałem krowę i mi tak wycenił przy okazji byki które mam. Chociaż one to bardziej pod angusy podchodzą z budowy i też prawie całe czarne. Jednak jego zdaniem to hf.  Jutro wrzucę zdjęcie.

Nie wiem co tam sprzedawałeś, ale widocznie musiał być tyle wart.

Raczej rasa to niema znaczenia liczy się klasyfikacja

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
3 minuty temu, wiko napisał:

Nie bede wstawiać zdjec,ale skoro Ty wiesz,ze byly cienkie,to niechbtak zostanie. Z 9 szt bylo polowa U,polowa dobrych R-ek. cena netto to 7 zl za nie. A wy za hfa mowicie ze tyle.

Dobrze sprzedałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj