donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

mazowieckie przez telefon proponuje około 7zł za byka

  • Like 1

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapewne ma jaja i fujare 

Ale to wiele nie mówi o cenie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Hehehe. 😃

11 minut temu, debrzyna napisał:

Tak mysle jak nazwać moje ,bez jaj a z fujarą

Bukaty...był tu nawet jeden taki ale przepadł lub zmienił nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, debrzyna napisał:

Tak mysle jak nazwać moje ,bez jaj a z fujarą

A po co Ty im taką krzywdę zrobił ?, już nigdy nie dziabną 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Jesteś niedoinformowany To ze nie biorą to mit Kastraty to najlepsza wołowina kulinarna Zadzwoń do ubojni jaka cena a nie do skopującego bo w/g nich to nic nie Idze 

1 minutę temu, Ursus932 napisał:

już nigdy nie dziabną

A Twojego i tak dziabną wcześniej niż on dziabnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jaki przyrost ma taki "obrzyn"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Lepszy od jajowca I nie obrzyn, ja jaj nie obcinam ,zakładam gumę i same odpadają ,tak jak to sie robi w całym świecie gdzie bydło jest hodowane na pastwiskach a nie w oborach na łańcuchu 

Na takich pastwiskach Te białe kropki to moje baloty na zime

 

Edytowano przez debrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Byk bez jaj nie ma testosteronu i dzięki temu mięso ma lepszr wartości kulinarne. Lepsze przyrosty to wynik braku zainteresowania "głupotami" oraz mniejszej agresji w stadzie.

@debrzyna w jakim wieku zakładasz im te gumki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20
12 godzin temu, ACoCieTo napisał:

Sprzedawał ktoś ostatnio do Kowalczyka  jak z cenami chodzi mi o region wielkopolskie 

3 tyg pauza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Podbijamy temat. Biznesmeny jak to skupują to zwracają uwagę lub nie biorą bo dzwonka nie ma?

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
5 minut temu, debrzyna napisał:

Staram sie w wieku ok 6 tygodnia ale nie zawsze sie uda 

No tak bo w tym wieku to już cielaka żyjącego na pastwisku złapać nie łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
8 minut temu, komizmo napisał:

Podbijamy temat. Biznesmeny jak to skupują to zwracają uwagę lub nie biorą bo dzwonka nie ma?

To tylko potwierdza mój pogląd, że w Polsce handlem wołowiną zajmują się tylko głupie chamy nie mające pojęcia o hodowli bydła i o samej wołowinie...dla nich liczy się tylko szybki zysk kosztem hodowcy i konsumenta a szefowie porządnych restauracji kupują wołowinę z importu bo od rolnika kupić to droga przez mękę dla obu stron a kupując od chamów z mafii mięsnej nie wie nawet z jakiej rasy jest mięso. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 sprzedane 3 sztuki ładnego  sima - WIEK 26-30 m...waga  sred. 850 kg brutto do Łuniewskich -cena 6,9 zł brutto ...MASAKRA O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajny    4
14 minut temu, ogarek napisał:

 sprzedane 3 sztuki ładnego  sima - WIEK 26-30 m...waga  sred. 850 kg brutto do Łuniewskich -cena 6,9 zł brutto ...MASAKRA O.o

Wiem że może i spore dla niektórych ale cena faktycznie MASAKRA.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj